• Informacje na temat:

  styl avril lavigne

Artykuły na temat: styl avril lavigne
 • Avril Lavigne: Inna niż Britney

  Avril Lavigne, młoda gwiazdka muzyki pop, cieszy się znacznie większą popularnością wśród rodziców swoich fanów, niż słynna Britney Spears. 18-letnia Kanadyjka mówi, że często chwalą ją za znacznie bardziej naturalny wygląd i równie naturalne zachowanie, które znacznie różni się od tego, co prezentuje Britney.

 • Britney odpiera zarzuty Avril Lavigne

  Britney Spears, amerykańska gwiazda muzyki pop, zdecydowała się odpowiedzieć na słowa krytyki jakie niedawno padły pod jej adresem z ust Avril Lavigne, młodziutkiej wokalistki, która podbija listy przebojów piosenką "Complicated". Co ciekawe, wykonawczyni przeboju "I'm A Slave 4U" nie podjęła wyzwania i zamiast tego stwierdziła, że szanuje sposób bycia Avril.

 • Punkową fryzurę zrobił jej...

  Avril Lavigne poprosiła Marilyn Mansona, by zajął się jej włosami. Słynny skandalista prośbę rozpatrzył pozytywnie.

 • Avril Lavigne w potrzasku?

  Avril Lavigne jest nieziemsko utalentowana. Niestety, powoli staje się zakładniczką własnych fanów.

 • Płyta Avril Lavigne w marcu

  Po dwóch latach pracy w końcu ukaże się czwarty longplay Avril Lavigne. Płyta "Goodbye Lullaby" zostanie wydana 8 marca.

 • Love ostrzega Lavigne

  40-letnia Courtney Love, wdowa po Kurcie Cobainie, liderze zespołu Nirvana, zdaje się być mentorką młodszych artystów. Ostrzegła bowiem 20-letnią kanadyjską wokalistkę Avril Lavigne przed niebezpieczeństwami, jakie wiążą się z gwiazdorskim stylem życia.

 • Britney w stylu Madonny?

  Wygląda na to, że Britney Spears bardzo zależy na tym, aby jej kolejny album wzniósł się muzycznie na niespotykany dotąd poziom. Wokalistka zaprosiła bowiem do współpracy aż pięciu producentów, specjalizujących się w różnych muzycznych stylistykach.

 • Lavigne zagra Courtney?

  Kanadyjska wokalistka Avril Lavigne bardzo chciałaby zagrać Courtney Love w filmie poświęconym życiu wdowy po Kurcie Cobainie z Nirvany. Avril nawet przefarbowała sobie włosy na blond, by bardziej upodobnić się do kontrowersyjnej rockmanki.

 • Britney i Avril walczą o przełom

  Obie zaczynały karierę mając 17 lat. Britney Spears miała być nową Madonną, natomiast Avril Lavigne reklamowana była jako... anty-Britney. W obu przypadkach nie wyszło.

 • Idolka nastolatków nagrała "dojrzały" album

  26-letnia kanadyjska piosenkarka Avril Lavigne zamierza uciec od wizerunku zbuntowanej nastolatki. Według słów gwiazdy, jej najnowszy album jest "dojrzały".

Wideo na temat: styl avril lavigne
 • Wielki Liberace

  "Wielki Liberace" to prawdziwa historia wielkiej gwiazdy estrady polskiego pochodzenia. Świat znał go jako Valentino Liberace - bajecznie bogatego, niewiarygodnie utalentowanego i kochanego przez publiczność celebrytę. Jego występy zawsze były wielkim wydarzeniem, a pełen przepychu styl stał się inspiracją m.in. dla Eltona Johna, Madonny, czy Lady Gagi. Jednak jego prywatne życie odbiegało od wszystkiego, co wiedziały o nim miliony fanów.

 • Elizjum

  W roku 2159 obok siebie żyją: bardzo bogaci ludzie na sztucznej stacji Elysium i reszta na przeludnionej, zniszczonej Ziemi. Sekretarz Rhodes (Jodie Foster) za wszelką cenę chce zachować luksusowy styl życia obywateli stacji. Ziemianie podejmują próby przedostania się na Elysium. Jeden z nich Max (Matt Damon) zgadza się podjąć niebezpieczną misję, która może nie tylko ocalić jego życie, ale także wprowadzić równowagę na świecie.

 • Będzie głośno

  Rzadko pojawia się film pokazujący więcej niż oszałamiającą powierzchowność legend rocka. "Będzie głośno" przedstawia osobiste, opowiedziane własnymi słowami historie trzech pokoleń wirtuozów gitary elektrycznej, którymi są The Edge (U2), Jimmy Page (Led Zeppelin) i Jack White (The White Stripes). Ukazuje, jak każdy z nich wypracował swoje wyjątkowe brzmienie i styl gry na ulubionych instrumentach, gitarach-odkryciach i gitarach-wynalazkach. Film, skupiając się na muzycznym buncie artystów,...