• Informacje na temat:

  styl bizneswoman

Artykuły na temat: styl bizneswoman
 • Ołena Weronika postanawia umrzeć

  Weronika Marczuk-Pazura (37 l.) jest w poważnych tarapatach. Jurorce tanecznego programu "You can dance", gwieździe stacji TVN, producentce, bizneswoman, byłej żonie aktora Cezarego Pazury grozi do ośmiu lat więzienia. Zobaczcie, jak Marczuk-Pazura wspinała się na szczyt, by w jednej chwili z niego spaść...

 • Kożuchowska i Janiak ikonami stylu

  Za najlepiej ubraną Polkę uważa się Małgorzatę Kożuchowską, męskim ideałem mody jest Olivier Janiak. Sondaż przeprowadził kanał Fox Life we współpracy z agencją badawczą przed premierą programu "Projektanci na start".

 • Pieńkowska wygryzła Pazurę

  Jolanta Pieńkowska (42 l.) zastąpi w programie TVN Style "Miasto kobiet" Weronikę Marczuk-Pazurę. Najpopularniejsza niegdyś prezenterka TVP poprowadzi program wspólnie z Pauliną Młynarską.

 • "The Voice Of Poland": Ostra bizneswoman w szpilkach

  Porywającym wykonaniem przeboju "Livin On A Prayer" hardrockowej grupy Bon Jovi wokalistka Monika Pilarczyk porwała jurorów telewizyjnego show.

 • Zofia Zborowska wyprosiła mamę z restauracji! "Chciałabym zostać sama"

  Panie udzieliły wywiadu "Twojemu Stylowi". W pierwszej części rozmawiała Maria Winiarska, po chwili spóźniona wpadła do lokalu Zosia, zamówiła zupę z soczewicy i... nakazała mamie wyjść, tłumacząc(...) odnajduje się w obecnych realiach. "Jest słabą bizneswoman. Dzwonią do niej firmy, proszą, by coś zareklamowała, i ona się godzi. Za darmo. Dlatego w jej imieniu czytam umowy, negocjuję, tłumaczę...

 • Ile kosztował pierścionek zaręczynowy? Sporo!

  Po czterech latach związku 68-letni Paul McCartney i jego partnerka, 51-letnia nowojorska bizneswoman Nancy Shevell, zaręczyli się. Będzie to trzecie małżeństwo Beatlesa, który wydał fortunę na pierścionek zaręczynowy.

 • Czartoryska kłóci się z teściową o sukienkę ślubną

  ...​Stylizację ślubną Anna Czartoryska powierzyła przyjaciółce Zofii Ślotale. Teściowa księżniczki wątpi jednak, że sprosta ona wyzwaniu...

 • Kobiety, które zmieniają rzeczywistość

  12 znanych kobiet odebrało w sobotę, 14 października, w Nowym Jorku z rąk Michaiła Gorbaczowa nagrody Women's World Awards, przyznawane przez organizację Światowe Forum Kobiet (Women's World Forum). Wśród nagrodzonych są aktorki Susan Sarandon ( "Thelma i Luise" ), Sharon Stone ( "Nagi instynkt 2" ) i Lucy Liu ( "Aniołki Charliego" ).

 • Jacyków: Z seksem u mnie szału nie ma

  ...proponuje w kwestii stylu modowego, kompletnie do mnie nie trafia. Natomiast uważam, że jest poważną bizneswoman i jako jedyna kobieta w Polsce jest przygotowana do tego, by ruszyć w świat. - Co do Beaty(...)Tylko "Na Żywo" stylista zdradza, jaką cenę płaci za bycie celebrytą, który zawsze mówi to, co myśli. Wyjawia też, jakim jest synem. Ale do plotek o dziecku, które spłodził, nie chce się odnosić...

 • Macierzyństwo ją zmieniło

  Jennifer Lopez twierdzi, że od momentu wydania na świat 18-miesięcznych obecnie bliźniąt Maksa i Emme, jest zupełnie inną osobą.

Wideo na temat: styl bizneswoman
 • Latająca maszyna 3D

  Imponująca rozmachem i nowatorstwem efektów specjalnych superprodukcja twórców oscarowego "Piotrusia i wilka". W przygodowym filmie dla całej rodziny po raz pierwszy w Polsce zastosowano technologię stereo 3D, wykorzystaną wcześniej w "Avatarze". "Latająca maszyna 3D" powstawała w Łodzi na imponującym planie o powierzchni 5000 m2. W realizację zaangażowano ponad 200 animatorów, w tym czołowe nazwiska z branży, znane z takich tytułów jak "Koralina i Tajemnicze Drzwi", "Toy Story", "Wallace...

 • Wielki Liberace

  "Wielki Liberace" to prawdziwa historia wielkiej gwiazdy estrady polskiego pochodzenia. Świat znał go jako Valentino Liberace - bajecznie bogatego, niewiarygodnie utalentowanego i kochanego przez publiczność celebrytę. Jego występy zawsze były wielkim wydarzeniem, a pełen przepychu styl stał się inspiracją m.in. dla Eltona Johna, Madonny, czy Lady Gagi. Jednak jego prywatne życie odbiegało od wszystkiego, co wiedziały o nim miliony fanów.

 • Elizjum

  W roku 2159 obok siebie żyją: bardzo bogaci ludzie na sztucznej stacji Elysium i reszta na przeludnionej, zniszczonej Ziemi. Sekretarz Rhodes (Jodie Foster) za wszelką cenę chce zachować luksusowy styl życia obywateli stacji. Ziemianie podejmują próby przedostania się na Elysium. Jeden z nich Max (Matt Damon) zgadza się podjąć niebezpieczną misję, która może nie tylko ocalić jego życie, ale także wprowadzić równowagę na świecie.