• Informacje na temat:

  styl carrie

Artykuły na temat: styl carrie
 • Mister Big

  Serial przedstawia miłosne i łóżkowe perypetie czterech przyjaciółek z Nowego Jorku. Są nimi: Carrie (Sarah Jessica Parker) _ poczytna felietonistka, Samantha...

 • Carrie też odczuje recesję

  Grana przez Sarah Jessikę Parker w "Seksie w wielkim mieście" postać uwielbiającej ekskluzywny styl życia Carrie Bradshaw w sequelu filmu zostanie zmuszona zrezygnować z niektórych luksusów. Aktorka boi się, że jej fanom nie spodobałoby się, gdyby ominął ją kryzys gospodarczy.

 • Sarah Jessica Parker nie lubi rozwiązłości

  Sarah Jessica Parker , odtwórczyni roli felietonistki Carrie Bradshaw w kultowym serial u i filmie "Seks w wielkim mieście", wyznała, że nie podoba jej się rozwiązły styl życia tej postaci oraz jej ekranowych przyjaciół.

 • "Matrix": Clint Eastwood inspiruje Carrie-Anne Moss

  Kanadyjska aktorka Carrie-Ann Moss, grająca Trinity w realizowanych obecnie sequelach "Matrixa" , odpowiadała niedawno na pytania dziennikarzy magazynu "Entertainment Weekly". Podobnie jak wszyscy(...) aktorską Carrie-Ann Moss jest... Clint Eastwood.

 • Prequel "Seksu w wielkim mieście" będzie hitem?

  Produkcja "The Carrie Diaries" przeniesie nas do magicznych lat osiemdziesiątych, gdzie poznamy młodziutką, 16-letnią Carrie Bradshaw (AnnaSophia Robb), którą doskonale znamy z serialu "Seks w wielkim mieście".

 • Sarah Jessica Parker ma zamiar zmienić lokalizację kultowego "Seksu w wielkim mieście" - teraz to Brooklyn, a nie Manhattan, będzie glamour.

 • Parker oprowadza... po muzeum

  Jak się okazuje, do drzwi Sarah Jessiki Parker, ikony stylu znanej jako serialowa Carrie Bradshaw z "Seksu w wielkim mieście", dobijają się różne instytucje.

 • Nie jest ikoną stylu?

  Sarah Jessica Parker, najlepiej znana z roli zakochanej w modzie Carrie Bradshaw z serialu "Seks w wielkim mieście", podkreśla, że sama nigdy nie chciała wyznaczać trendów. "Nie jestem ikoną stylu" - mówi o sobie aktorka.

 • Panie w Emiratach Arabskich

  W drugiej części filmowej ekranizacji serialu "Seks w wielkim mieście" weźmie udział znany kwartet dam: Sarah Jessica Parker (jako Carrie Bradshaw), Kim Cattrall (jako dynamiczna Samantha), Cynthia Nixon (jako racjonalna Miranda) i Kristin Davis (jako grzeczna Charlotte). Szczegóły dotyczące fabuły nie są jeszcze znane, jednak już teraz wiadomo, że sequel przyniesie wiele zaskakujących...

 • Parker oprowadza... po muzeum

  Jak się okazuje, do drzwi Sarah Jessiki Parker, ikony stylu znanej jako serialowa Carrie Bradshaw z "Seksu w wielkim mieście" , dobijają się różne instytucje.

Wideo na temat: styl carrie
 • Carrie

  Czterokrotnie nominowana do Oscara Julianne Moore oraz Chloë Grace Moretz w ekranizacji bestsellerowego horroru Stephena Kinga. Głęboko wierząca i konserwatywna Margaret White (Moore) wraz z córką Carrie (Moretz) mieszka na cichym przedmieściu małego miasteczka w stanie Maine. Carrie jest miłą dziewczyną, którą nadopiekuńcza matka izoluje od świata. Nie przysparza jej to popularności w szkole, gdzie czuje się bardzo samotna. Jest w niej jednak coś wyjątkowego. Prześladujący ją rówieśnicy...

 • Pompeje

  Jest 79 rok naszej ery. Rzymskie Pompeje znajdują się w pełni rozkwitu. Milo, niewolnik, który stał się niezwyciężonym gladiatorem, przybywa do miasta, by stoczyć walkę, która odmieni całe jego życie. Niespodziewanie zakochuje się w pięknej Cassii, córce bogatego kupca, która została już niestety przeznaczona skorumpowanemu rzymskiemu dowódcy. Wkrótce jednak potęga natury daje o sobie znać. Kiedy Wezuwiusz wybucha, wyrzucając z siebie potoki śmiercionośnej lawy, Milo musi wydostać się z...

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.