• Informacje na temat:

  styl colina farrella

Artykuły na temat: styl colina farrella
 • Farrell: Syn uratował mi życie

  Do tej pory na wieść o tym, że Colin Farrell zrywa z używkami, balangami i łatwymi dziewczynami, wszyscy tylko kiwali głowami - i tak nikt w to nie wierzył. Ale przyznać trzeba, że w ciągu ostatnich miesięcy aktor rzeczywiście zmienił styl życia: ani razu nie wylądował na pierwszych stronach tabloidów, bo częściej niż w klubach widywano go w sklepach ze zdrową żywnością. Zmiana ta zaczęła się już...

 • Colin Farrell szkieletorem

  W czasie zdjęć do swojego nowego filmu Colin Farrell żył tylko na kawie, dietetycznej coli i dwóch puszkach tuńczyka. Dzięki temu miał sobie zagwarantować wygląd szkieletora.

 • Alicja paliła paczkę dziennie!

  Alicja Bachleda-Curuś , kiedy dowiedziała się, że zostanie mamą, postanowiła zmienić dotychczasowy styl życia. W końcu zaczęła o siebie dbać...

 • Farrell i Bachleda-Curuś: Co dalej?

  A jednak hollywoodzki gwiazdor ma poważne zamiary wobec pięknej Polki. Colin Farrell zabrał Alicję Bachledę-Curuś na ceremonię wręczenia Złotych Globów, a ta pokazała, że nie jest szarą myszką!

 • Parszywa dwunastka światowego show biznesu

  Tygodnik "Przekrój" opublikował ranking dwunastu osób ze świata show biznesu, których kontrowersyjny styl życia jest najczęstszym tematem tabloidów. Kolejne miejsca zajmują: złodziejka i narkomanka Winona Ryder (36 l.), alkoholiczka i narkomanka Britney Spears (26 l.), alkoholik Colin Farrell (31 l.), alkoholik Jonathan Rhys Meyers (29 l.), znana z tego, że jest znana Paris Hilton, narkoman...

 • Colin Farrell żył jak... mnich

  Kino wymaga poświęceń. Colin Farrell w przygotowaniach do filmu "Dead Man Down" żył tak zdrowo, jak nigdy przedtem. Aktor zagrał w produkcji ascetycznego ojca Victora, który chce pomścić śmierć swojej rodziny. Gwiazdor dla roli musiał całkowicie zmienić swój styl życia.

 • Alicja i Colin: To już koniec!

  Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell dotąd konsekwentnie odmawiali komentarza na temat rozpadu ich związku. W jednym z ostatnich wywiadów aktorka postanowiła jednak uchylić rąbka tajemnicy.

 • Debiut oscarowego scenarzysty

  Od piątku na ekranach kin oglądać możemy "Londyński bulwar" - reżyserski debiut scenarzysty Williama Monahama ("Infiltracja"). W filmie, który powstał na motywach powieści Kena Bruena pod tym samym tytułem, główne role zagrali Colin Farrell i Keira Knightley.

 • Khan, Bachleda i Mel Gibson

  Aż 7 kinowych premier trafia w tym tygodniu na ekrany polskich kin. Wśród nich indyjski "Nazywam się Khan" Karana Johara, "Ondine" z Alicją Bachledą-Curuś i Colinem Farrellem oraz "Furia", w której do aktorstwa powraca Mel Gibson.

 • "Aleksander" w Polsce

  "Aleksander" , najnowsza superprodukcja Olivera Stone'a ( "JFK" , "Urodzeni mordercy" , "Pluton" ), trafi na ekrany polskich kin 3 stycznia 2005 roku. Światowa premiera filmu została niedawno przesunięta z 5 na 24 listopada.

Zdjęcia na temat: styl colina farrella
 • Colin Farrell