• Informacje na temat:

  styl dla 14 latki

Artykuły na temat: styl dla 14 latki
 • "Na dobre i na złe": Katarzyna Dąbrowska jest już 30-latką

  Znana z serialu "Na dobre i zna złe" Katarzyna Dąbrowska kończy w piątek, 14 marca 30 lat. Nie każdy jednak wie, że artystka nie tylko gra, ale też śpiewa. Na swoim koncie ma wiele nagród za osiągnięcia wokalne, a mieszkańcy stolicy mogą podziwiać ją na recitalach.

 • Rafał Królikowski: Gdy całuję się z inną, żona wychodzi z pokoju. Nie pogodziła się z tym!

  Trudno uwierzyć, ale 27 grudnia Rafał Królikowski dołączy do grona 50-latków! - Mój wygląd to zasługa genów - uśmiecha się przekornie. Ostatnie lata nie były dla niego łaskawe. Reżyserzy jakby o nim(...) z orłem w koronie". Kobiety oszalały na jego punkcie, przylgnął do niego wizerunek amanta. Tak też myślała o nim dziennikarka Dorota Mirska (48), gdy miała przeprowadzić z nim wywiad dla magazynu "Twój...

 • ...14 czerwca rusza 50. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Jak gwiazdy prezentowały się na deskach amfiteatru i nie tylko?

 • "Beverly Hills, 90210": Andrea Zuckerman - najstarsza, najmądrzejsza i... wcale nie taka grzeczna!

  Niepozorna licealistka, która w serialu miała prawie... 30 lat! Mało kto wie, że grająca Andreę Gabrielle Cateris rolę dostała dzięki oszustwu. Zuckerman pamiętamy jako beznadziejnie zakochaną w Brandonie kujonkę. A czego o niej nie wiemy? Pamiętajcie, że losy bohaterów kultowego "Beverly Hills, 90210" możecie śledzić na CBS Drama, w dni robocze, o 10:00, 14:00 i 21:00!

 • Cezary Mocek z "Sanatorium miłości" nie żyje. Tabloid podaje przyczynę jego śmierci

  ...osobowość, styl bycia, ale także smutna życiowa historia. "Od prawie 11 lat jestem wdowcem. Moja żona zginęła na pasach, idąc do pracy. To był dla mnie ideał człowieka i ideał urody. Nie jestem typem(...) z 67-latkiem. Nie pojawił się 14 lutego na prezentacji ramówki TVP. Wtedy wszyscy zrozumieli, że sprawa jest poważna.  "Zabiło go obustronne zapalenie płuc, z którym trafił do łódzkiego szpitala kilka...

 • "Difret": 14-latka porwana, zamknięta i zgwałcona

  Hirut wybiega ze szkoły. Ma dopiero 14 lat, niebieską spódniczkę do kostek, fioletowy sweter, warkocze i zeszyt w ręku. Zajeżdża jej drogę kilku mężczyzn na koniach. Za jednego z nich nie chciała wyjść za mąż. Wystarczy, że straci dziewictwo i będzie musiała zostać jego żoną. Zostaje więc porwana, zamknięta, zgwałcona. Straci godność, zyska męża. "Tradycja telefy ma tysiące lat, ale nie jest

 • "Familiada" to już atrakcyjna 20-latka!

  Wielki "Turniej Mistrzów Familiady" ukoronuje 20-lecie tego wielkiego hitu rozrywkowego w TVP2. Start już w niedzielę 14 września, finał - 5 października.

 • "Zabójcze połączenie"

  Czy w dzisiejszych czasach plastikowych dźwięków i potęgi image'u, ktoś zwraca jeszcze szczególną uwagę na czar lat 80.? Czy zajechane do bólu pierwsze pozycje Kreatora lub Slayera są wciąż w stanie podniecić nastoletnich fanów metalu? Wreszcie, czy tę szlachetną muzykę można przełożyć na język współczesnych standardów? A jednak!