• Informacje na temat:

  styl dla trzydziestolatki

Artykuły na temat: styl dla trzydziestolatki
 • Bobek w "Klubie Szalonych Dziewic"

  Do obsady serial u "Klub Szalonych Dziewic" dołączyła nowa, fascynująca postać. Zagra ją znany z "BrzydUli" Filip Bobek. Aktor, który wcieli się w postać Dawida Retmana - dziennikarza freelancera, ma już za sobą pierwszy klaps na planie nowej produkcji TVN.

 • "Dwoje do poprawki": Sceny z (po)życia małżeńskiego

  Kay i Arnold to małżeństwo z 31-letnim stażem. Dzieci odchowane, pokoje osobne, rozmowy o niczym. On pogodzony ze status quo codziennej rutyny. Ona żyjąca w poczuciu coraz większego oddalenia od męża i osamotnienia wykupuje tygodniowy intensywny kurs dla par w odległym Maine.

 • AFF, czyli polskie Sundance

  Filmy czterech guru amerykańskiego kina niezależnego: Todda Solondza, Kevina Smitha, Gusa van Santa i Joe Swanberga, zobaczy publiczność tegorocznego American Film Festival, który rozpocznie się we wtorek, 15 listopada, we Wrocławiu. Dzięki nim AFF stanowić będzie polski odpowiednik Sundance Film Festival - największego festiwalu filmów niezależnych w USA.

 • Skandynawska ofensywa

  Dwie skandynawskie produkcje: norweska komedia "Białe szaleństwo" i duńsko-szwedzki thriller "Millenium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet" trafiają w piątek na ekrany naszych kin. Repertuar uzupełnią: polska komedia obyczajowa, hiszpański horror, amerykańska animacja, remake słynnego filmu muzycznego i francusko-kanadyjski dokument.

 • Andrzej Nejman: Ciężkie życie dyrektora

  Swoje potrzeby zawsze stawiał na dalszym planie. Często zapomina o sobie, bo zawsze jest coś ważniejszego. Ale się nie oszczędza!

 • Otwarcie bez mistrza

  Chociaż w tegorocznym programie festiwalu są dziesiątki gorących tytułów, Berlinale zaczyna się dosyć standardowo. Starbucks Coffee na Potsdamer Platz wypełnia się ludźmi, a przeciążone łącza internetowe szwankują już od popołudnia. Powoli furorę zaczynają robić podgrzewane kanapki, bo czas zaczyna się kurczyć a wywiady mnożyć.

 • Najlepsze i najgorsze polskie filmy

  "Wymyk" Grega Zglińskiego, "Erratum" Marka Lechkiego i "Salę samobójców" Jana Komasy - te spośród polskich produkcji, które kinowe premiery miały w 2011 roku, krytycy i dziennikarze filmowi chwalili w rozmowach z PAP, podsumowując 2011 rok.

 • "Chcę, aby ludzie pie***yli się przy mojej muzyce"

  Rob Thomas w Polsce znany jest przede wszystkim jako autor i wokalista wielkiego przeboju "Smooth" Carlosa Santany. Jednak artysta jest przede wszystkim liderem szalenie popularnego w Stanach Zjednoczonych zespołu Matchbox 20, którego płyty rozeszły się za Oceanem w wielomilionowych nakładach. Ostatnio formacja zawiesiła jednak działalność, a Rob wydał pierwszy solowy album "...Something To Be" (2005). Zadebiutował wprost fantastycznie - płyta, promowana przebojowym singlem "Lonely No More",...

 • Najlepsze filmy 2013 roku!

  Co okazało się wyjątkowe, zaskakujące i warte docenienia? Zdaniem naszych recenzentów, w tym roku było dziesięć filmów, na które warto zwrócić szczególną uwagę. Niestety na tę top listę nie trafiła ani jedna polska produkcja... Może w następnym roku?

 • Hugh Grant ma już 50 lat!

  "Czyż nie powinienem jedynie grać w filmach, zarabiać pieniędzy i pracować z pięknymi kobietami?" - powiedział w jednym z wywiadów Hugh Grant. Wieczny chłopiec, ulubieniec pań i bohater najsłynniejszych komedii romantycznych kończy w czwartek, 9 września, 50 lat. Z tej wyjątkowej okazji życzmy aktorowi wszystkiego najlepszego!