• Informacje na temat:

  styl heidi

Artykuły na temat: styl heidi
 • Po trzech latach wspólnego życia Heidi Klum (44 l.) postanowiła zerwać z młodszym o trzynaście lat miliarderem. Gazety rozpisują się teraz na temat możliwego powodu rozstania pary.

 • "Spring Breakers": Idealne bikini

  "Spring Breakers" z Seleną Gomez, Vanessą Hudgens i Jamesem Franco w piątek trafi do polskich kin. O filmie z perspektywy kostiumografa opowiedziała pracująca na jego planie Heidi Bivens.

 • Modelka i gwiazda TV projektuje

  Heidi Klum żyje w świecie mody, ale też najwyraźniej żyje światem mody. Niemiecka modelka nie zwalnia tempa i już zapowiada, że w lutym wejdzie na rynek z dwiema kolekcjami dla przyszłych matek - informuje portal people.

 • Nicole Kidman w reality show

  Gwiazda Hollywood Nicole Kidman słynie ze swojego dobrego stylu, co widać po jej kreacjach na uroczyste gale i udziale w reklamach perfum Chanel. Dlatego właśnie gwiazda wybiegów Heidi Klum zaprosiła aktorkę do udziału w swoim reality show "Project Runway".

 • Madonna i PSY tańczą "Gangnam Style". Zobacz!

  Królowa muzyki pop Madonna podczas swojego wtorkowego (13 listopada) koncertu w Nowym Jorku zaprosiła na scenę koreańską sensację ostatnich miesięcy, PSY.

 • To miał być ustawiony rozwód!

  Rozwód gwiazd reality show: Heidi Montag i Spencera Pratta zaaranżowany został po to, by pomóc im w podpisaniu kontraktu na nowy program telewizyjny.

 • "Wciąż się rozwijamy"

  Pod koniec września brytyjska grupa Sugababes po raz pierwszy przyjechała do Polski. Podczas koncertu w Łodzi na Vena Festival zaprezentowała kilka utworów z płyty "Change", która trafia do sklepów 19 października 2007 roku. Pierwszy singel "About You Know" powiększył kolekcję przebojów dziewczyn, trafiając na 1. miejsce brytyjskiej listy. Keisha Buchanan, Heidi Range i Amelle Berrabah

 • Nietypowe imię córki Klum i Seala

  Heidi Klum i Seal zostali w piątek, 9 października, szczęśliwymi rodzicami - urodziła im się córeczka. Teraz wszyscy zastanawiają się, co oznacza jej imię - Lou Sulola Samuel.

 • Koniec małżeństwa wokalisty Motley Crue

  Kariera Vince'a Neila, wokalisty amerykańskiej formacji Motley Crue, wciąż komplikuje jego życie prywatne, a wręcz je rujnuje. W czasie kiedy muzyk odbywa bardzo udaną trasę koncertową po USA rozpadło się jego małżeństwo.

 • Marilyn Manson i Courtney Love modelami

  Dyrektor artystyczny domu mody Saint Laurent, Hedi Slimane, wyraźnie pokazuje, że to nie ta sama klasyczna marka, do jakiej się przyzwyczailiśmy. Za sprawą kampanii z udziałem Marilyn Mansona i Courtney Love Slimane ujawnia swoje grungowe inspiracje.

Wideo na temat: styl heidi
 • Wielki Liberace

  "Wielki Liberace" to prawdziwa historia wielkiej gwiazdy estrady polskiego pochodzenia. Świat znał go jako Valentino Liberace - bajecznie bogatego, niewiarygodnie utalentowanego i kochanego przez publiczność celebrytę. Jego występy zawsze były wielkim wydarzeniem, a pełen przepychu styl stał się inspiracją m.in. dla Eltona Johna, Madonny, czy Lady Gagi. Jednak jego prywatne życie odbiegało od wszystkiego, co wiedziały o nim miliony fanów.

 • Elizjum

  W roku 2159 obok siebie żyją: bardzo bogaci ludzie na sztucznej stacji Elysium i reszta na przeludnionej, zniszczonej Ziemi. Sekretarz Rhodes (Jodie Foster) za wszelką cenę chce zachować luksusowy styl życia obywateli stacji. Ziemianie podejmują próby przedostania się na Elysium. Jeden z nich Max (Matt Damon) zgadza się podjąć niebezpieczną misję, która może nie tylko ocalić jego życie, ale także wprowadzić równowagę na świecie.

 • Będzie głośno

  Rzadko pojawia się film pokazujący więcej niż oszałamiającą powierzchowność legend rocka. "Będzie głośno" przedstawia osobiste, opowiedziane własnymi słowami historie trzech pokoleń wirtuozów gitary elektrycznej, którymi są The Edge (U2), Jimmy Page (Led Zeppelin) i Jack White (The White Stripes). Ukazuje, jak każdy z nich wypracował swoje wyjątkowe brzmienie i styl gry na ulubionych instrumentach, gitarach-odkryciach i gitarach-wynalazkach. Film, skupiając się na muzycznym buncie artystów,...