• Informacje na temat:

  styl jessiki

Artykuły na temat: styl jessiki
 • Jessica Simpson wyląduje na odwyku z własną matką?

  Matka Jessiki Simpson (34 l.), która jakiś czas temu także miała problem z alkoholem, chce towarzyszyć swojej córce na odwyku!

 • Parker oprowadza... po muzeum

  Jak się okazuje, do drzwi Sarah Jessiki Parker, ikony stylu znanej jako serialowa Carrie Bradshaw z "Seksu w wielkim mieście", dobijają się różne instytucje.

 • Serialowy przewodnik

  ..., który postanowił zmienić styl. Kobieta wpada na pomysł, by umówić go ze swoją asystentką. Dorota jedzie do banku Łukasza, by przyłapać go na zdradzie. Tam poznaje prezes Matyldę. Anka i Paweł dowiadują(...) sprawdzenia przeszłości Jessiki. Wychodzą na jaw niewygodne fakty z życia stażystki. A.P.B. odc.1/12 Miliarder Gideon Reeves jest świadkiem zabójstwa swojego przyjaciela. Jakiś czas później bogacz...

 • Parker oprowadza... po muzeum

  Jak się okazuje, do drzwi Sarah Jessiki Parker, ikony stylu znanej jako serialowa Carrie Bradshaw z "Seksu w wielkim mieście" , dobijają się różne instytucje.

 • Doradza, jak zdrowo żyć

  Hollywoodzka gwiazda, wzorowa żona i matka, Jessica Alba zadebiutuje w roli pisarki. Na początku przyszłego roku do księgarń trafi jej pierwsza książka - "The Honest Life", w której aktorka radzi, jak zadbać o zdrowy styl życia rodziny.

 • Jessica Simpson miliarderką?

  Amerykańska wokalistka Jessica Simpson jest na dobrej drodze do zostania miliarderką. Jej linia odzieży i inne produkty zarobiły 750 milionów dolarów w ciągu roku.

 • Nienasycona Jessica Simpson

  Jessicę Simpson śmiało można nazywać kobietą-instytucją.

 • Najgorętsze singielki Ameryki?

  20-letnia Taylor Swift i 29-letnia Jessica Simpson tłumaczą się z tego, że są singielkami. Blondwłose wokalistki od kilku miesięcy pozostają bez partnerów, co stało się wspaniałą pożywką dla bulwarowej prasy.

 • Nagrody 51. Krakowskiego Festiwalu Filmowego

  "Tonia i jej dzieci" Marcela Łozińskiego, "Argentyńska lekcja" Wojciecha Staronia i "1994" Kaveh Tehrani zwyciężyły w swoich kategoriach podczas zakończonego w niedzielę, 29 maja, 51. Krakowskiego Festiwalu Filmowego.

 • Hugh Grant ma już 50 lat!

  "Czyż nie powinienem jedynie grać w filmach, zarabiać pieniędzy i pracować z pięknymi kobietami?" - powiedział w jednym z wywiadów Hugh Grant. Wieczny chłopiec, ulubieniec pań i bohater najsłynniejszych komedii romantycznych kończy w czwartek, 9 września, 50 lat. Z tej wyjątkowej okazji życzmy aktorowi wszystkiego najlepszego!

Wideo na temat: styl jessiki
 • Wielki Liberace

  "Wielki Liberace" to prawdziwa historia wielkiej gwiazdy estrady polskiego pochodzenia. Świat znał go jako Valentino Liberace - bajecznie bogatego, niewiarygodnie utalentowanego i kochanego przez publiczność celebrytę. Jego występy zawsze były wielkim wydarzeniem, a pełen przepychu styl stał się inspiracją m.in. dla Eltona Johna, Madonny, czy Lady Gagi. Jednak jego prywatne życie odbiegało od wszystkiego, co wiedziały o nim miliony fanów.

 • Elizjum

  W roku 2159 obok siebie żyją: bardzo bogaci ludzie na sztucznej stacji Elysium i reszta na przeludnionej, zniszczonej Ziemi. Sekretarz Rhodes (Jodie Foster) za wszelką cenę chce zachować luksusowy styl życia obywateli stacji. Ziemianie podejmują próby przedostania się na Elysium. Jeden z nich Max (Matt Damon) zgadza się podjąć niebezpieczną misję, która może nie tylko ocalić jego życie, ale także wprowadzić równowagę na świecie.

 • Będzie głośno

  Rzadko pojawia się film pokazujący więcej niż oszałamiającą powierzchowność legend rocka. "Będzie głośno" przedstawia osobiste, opowiedziane własnymi słowami historie trzech pokoleń wirtuozów gitary elektrycznej, którymi są The Edge (U2), Jimmy Page (Led Zeppelin) i Jack White (The White Stripes). Ukazuje, jak każdy z nich wypracował swoje wyjątkowe brzmienie i styl gry na ulubionych instrumentach, gitarach-odkryciach i gitarach-wynalazkach. Film, skupiając się na muzycznym buncie artystów,...