• Informacje na temat:

  styl kasi cichopek

Artykuły na temat: styl kasi cichopek
 • Cichopek ma kłopoty

  Dobra passa Kasi Cichopek powoli się kończy? Aktorka traci pozycję najjaśniejszej gwiazdy Polsatu, a wart kilka milionów dom w Wilanowie wymaga ogromnych nakładów finansowych.

 • Rusin, Ibisz, Cichopek i literatura

  Kto tylko znany w Polsce chwytał w kończącym się roku za pióro. Swoje książki napisali: Kasia Cichopek, Krzysztof Ibisz, Kinga Rusin, Weronika Marczuk, a nawet agent Tomek...Czy obserwujemy moment narodzin nowego gatunku - literatury celebryckiej?

 • Co Katarzyna Cichopek robiła w Sejmie?

  Katarzyna Cichopek, czyli Kinga Filarska-Zduńska z serialu "M jak miłość", została zaproszona przez Ministerstwo Zdrowia na konferencję. Czego dotyczyła? Sprawdź!

 • Kasia Cichopek w "Agentkach"

  "A pójdzież mi stąd!" - krzyczy i wymachuje łomem Joachim Lamża. Spokojnie, to tylko plan "Agentek". Serialowy taksówkarz Marian, przegania natrętnych paparazzi, którzy osaczyli jego pasażerkę, wielką gwiazdę filmową, Annę Migdalską. W tej roli gościnnie pojawi się Kasia Cichopek.

 • Cichopek: Nie muszę dobrze wyglądać

  ...28-letnia Kasia Cichopek twierdzi, że nie zna się na modzie i nie przywiązuje wielkiej wagi do swoich strojów. Lubi skromny, prosty styl: dżinsy, skóra i trampki lub adidasy.

 • Cichopek - ikona telewizji?

  Kasia Cichopek zdobyła się w TVN Style na nader szczere wyznanie. Przyznała, że jest ikoną telewizyjną. "Przeciętna nie jestem" - powiedziała.

 • Jakimi dziećmi byli aktorzy "M jak miłość"?

  ...o 4 lata siostry. Uwielbiałem też bawić się w teatr i przy każdej okazji wciągałem do zabawy kolegów.   A jak wspominają dawne lata Kasia Cichopek i Anna Mucha? - Ja byłam zawsze ta "grzeczna(...) trójkę. Ja mam jednego syna i ojcostwo już jest wymagającą pracą! - wyznaje aktor na łamach magazynu "In Style". - Uczę się od niego także spontaniczności, wrażliwości, bycia małym człowiekiem...

 • Cichopek zatańczy w Londynie!

  Katarzyna Cichopek (Kinga Zduńska z serial u TVP2 "M, jak Miłość") oraz Marcin Hakiel zatańczą na pierwszym międzynarodowym konkursie tańca "The Eurovision Dance Contest" w Londynie. Zaprezentują na nim Telewizję Polską.

 • Gwiazdy z okazji Dnia Matki

  Jakimi mamami są gwiazdy serialu "M jak miłość" - Kasia Cichopek, Dominika Kluźniak i Anna Mucha oraz "Na dobre i na złe" - Kamilla Baar i Anita Sokołowska? - Ciężkie pytanie... Chyba jestem mamą(...).) od początku się umówiliśmy, że oboje będziemy się zajmować synkiem - wyznaje Kasia Cichopek na łamach magazynu "Gala". A jak z obowiązkami mamy radzi sobie Dominika Kluźniak? - Mama...

 • Cichopek zaprosi cię na randkę

  W kalendarzu jeszcze zima, ale w telewizji już wiosna i czas premier. Przed nami seria spotkań ze starymi znajomymi z ulubionych seriali, ale i kilka nowalijek: randkowanie na ekranie, czyli "Gra wstępna" z Kasią Cichopek, to jedna z nich. Spodoba się, czy nie?

Wideo na temat: styl kasi cichopek
 • Kasia Cichopek: Widziałam kobiety od stóp do głów ubrane w najdroższe marki. Wyglądały tandetnie

  Katarzyna Cichopek nie lubi stylizacji opartych wyłącznie na ubraniach luksusowych marek. Widywała tak ubrane kobiety i uznała to za tandetne. Aktorka jest zwolenniczką łączenia marek premium i sieciówek. Uważa też, że w kreowaniu wizerunku poprzez strój najważniejsze jest bycie wiernym samemu sobie. Styl ubierania Katarzyny Cichopek ulegał zmianom przez kilka lat jej kariery zawodowej

 • Wielki Liberace

  "Wielki Liberace" to prawdziwa historia wielkiej gwiazdy estrady polskiego pochodzenia. Świat znał go jako Valentino Liberace - bajecznie bogatego, niewiarygodnie utalentowanego i kochanego przez publiczność celebrytę. Jego występy zawsze były wielkim wydarzeniem, a pełen przepychu styl stał się inspiracją m.in. dla Eltona Johna, Madonny, czy Lady Gagi. Jednak jego prywatne życie odbiegało od wszystkiego, co wiedziały o nim miliony fanów.

 • Elizjum

  W roku 2159 obok siebie żyją: bardzo bogaci ludzie na sztucznej stacji Elysium i reszta na przeludnionej, zniszczonej Ziemi. Sekretarz Rhodes (Jodie Foster) za wszelką cenę chce zachować luksusowy styl życia obywateli stacji. Ziemianie podejmują próby przedostania się na Elysium. Jeden z nich Max (Matt Damon) zgadza się podjąć niebezpieczną misję, która może nie tylko ocalić jego życie, ale także wprowadzić równowagę na świecie.

Dyskusje na temat: styl kasi cichopek
 • Re: Z Polsatu do TVN. Czas na wielkie zmiany u Kasi Cichopek

  Piękna kobieta. Podoba mi się jej styl bycia. Jest ciepła i kobieca. Uważam ją za wartościową osobowość poza wszystkim. Może nie jest gwiazdą w typie Jodie Foster czy Julii Roberts, ale czym jest gwaiazdorstwo? Milionami za film? Poza planem wiele amerykańskich gwiazd to kretyni do kwadratu. Polska to nie jest hollywood. Dziewczyna ma swoje pięć minut i stara się je wykorzystać, jak każdy z nas