• Informacje na temat:

  styl kasi cichopek

Artykuły na temat: styl kasi cichopek
 • Cichopek ma kłopoty

  Dobra passa Kasi Cichopek powoli się kończy? Aktorka traci pozycję najjaśniejszej gwiazdy Polsatu, a wart kilka milionów dom w Wilanowie wymaga ogromnych nakładów finansowych.

 • Rusin, Ibisz, Cichopek i literatura

  Kto tylko znany w Polsce chwytał w kończącym się roku za pióro. Swoje książki napisali: Kasia Cichopek, Krzysztof Ibisz, Kinga Rusin, Weronika Marczuk, a nawet agent Tomek...Czy obserwujemy moment narodzin nowego gatunku - literatury celebryckiej?

 • Co Katarzyna Cichopek robiła w Sejmie?

  Katarzyna Cichopek, czyli Kinga Filarska-Zduńska z serialu "M jak miłość", została zaproszona przez Ministerstwo Zdrowia na konferencję. Czego dotyczyła? Sprawdź!

 • Kasia Cichopek w "Agentkach"

  "A pójdzież mi stąd!" - krzyczy i wymachuje łomem Joachim Lamża. Spokojnie, to tylko plan "Agentek". Serialowy taksówkarz Marian, przegania natrętnych paparazzi, którzy osaczyli jego pasażerkę, wielką gwiazdę filmową, Annę Migdalską. W tej roli gościnnie pojawi się Kasia Cichopek.

 • Cichopek: Nie muszę dobrze wyglądać

  ...28-letnia Kasia Cichopek twierdzi, że nie zna się na modzie i nie przywiązuje wielkiej wagi do swoich strojów. Lubi skromny, prosty styl: dżinsy, skóra i trampki lub adidasy.

 • Cichopek - ikona telewizji?

  Kasia Cichopek zdobyła się w TVN Style na nader szczere wyznanie. Przyznała, że jest ikoną telewizyjną. "Przeciętna nie jestem" - powiedziała.

 • Gwiazdy i ich największe kompleksy

  ...mankamenty i bez krępacji dzielą się nimi z innymi.  Katarzyna Cichopek Kasia Cichopek, oprócz roli Kingi w “M jak miłość", znana jest z pięknego uśmiechu i dużych piersi. Choć uwielbiana(...) sprawiały jej problem, gdyż kupno biustonosza w odpowiedniej rozmiarówce było nie lada wyczynem.  Chociaż duży biust pozostał z aktorką do dziś, traktuje go jako atut. Teraz Kasia akceptuje siebie, w czym...

 • Cichopek zatańczy w Londynie!

  Katarzyna Cichopek (Kinga Zduńska z serial u TVP2 "M, jak Miłość") oraz Marcin Hakiel zatańczą na pierwszym międzynarodowym konkursie tańca "The Eurovision Dance Contest" w Londynie. Zaprezentują na nim Telewizję Polską.

 • Rodzeństwo gwiazd. Są do siebie podobni?

  ..., że ich ulubieńcy nie są jedynakami. Katarzyna i Jacek Cichopek Kasia Cichopek od lat gra w ulubionej telenoweli Polaków. Urocza aktorka jest związana z "M jak miłość" od samego początku. Udział(...) barat aktorki, Jacek Cichopek.  Do tej pory niewiele osób wiedziało, kim jest. Kasia Cichopek pochwaliła się utalentowanym bratem przy okazji tegorocznych wakacji. Mężczyzna na co dzień mieszczka...

 • Cichopek zaprosi cię na randkę

  W kalendarzu jeszcze zima, ale w telewizji już wiosna i czas premier. Przed nami seria spotkań ze starymi znajomymi z ulubionych seriali, ale i kilka nowalijek: randkowanie na ekranie, czyli "Gra wstępna" z Kasią Cichopek, to jedna z nich. Spodoba się, czy nie?

Wideo na temat: styl kasi cichopek
Dyskusje na temat: styl kasi cichopek
 • Re: Z Polsatu do TVN. Czas na wielkie zmiany u Kasi Cichopek

  Piękna kobieta. Podoba mi się jej styl bycia. Jest ciepła i kobieca. Uważam ją za wartościową osobowość poza wszystkim. Może nie jest gwiazdą w typie Jodie Foster czy Julii Roberts, ale czym jest gwaiazdorstwo? Milionami za film? Poza planem wiele amerykańskich gwiazd to kretyni do kwadratu. Polska to nie jest hollywood. Dziewczyna ma swoje pięć minut i stara się je wykorzystać, jak każdy z nas