• Informacje na temat:

  styl kasia cichopek

Artykuły na temat: styl kasia cichopek
 • Co Katarzyna Cichopek robiła w Sejmie?

  Katarzyna Cichopek, czyli Kinga Filarska-Zduńska z serialu "M jak miłość", została zaproszona przez Ministerstwo Zdrowia na konferencję. Czego dotyczyła? Sprawdź!

 • Rusin, Ibisz, Cichopek i literatura

  Kto tylko znany w Polsce chwytał w kończącym się roku za pióro. Swoje książki napisali: Kasia Cichopek, Krzysztof Ibisz, Kinga Rusin, Weronika Marczuk, a nawet agent Tomek...Czy obserwujemy moment narodzin nowego gatunku - literatury celebryckiej?

 • Cichopek ma kłopoty

  Dobra passa Kasi Cichopek powoli się kończy? Aktorka traci pozycję najjaśniejszej gwiazdy Polsatu, a wart kilka milionów dom w Wilanowie wymaga ogromnych nakładów finansowych.

 • Kasia Cichopek w "Agentkach"

  "A pójdzież mi stąd!" - krzyczy i wymachuje łomem Joachim Lamża. Spokojnie, to tylko plan "Agentek". Serialowy taksówkarz Marian, przegania natrętnych paparazzi, którzy osaczyli jego pasażerkę, wielką gwiazdę filmową, Annę Migdalską. W tej roli gościnnie pojawi się Kasia Cichopek.

 • Cichopek: Nie muszę dobrze wyglądać

  ...28-letnia Kasia Cichopek twierdzi, że nie zna się na modzie i nie przywiązuje wielkiej wagi do swoich strojów. Lubi skromny, prosty styl: dżinsy, skóra i trampki lub adidasy.

 • Cichopek - ikona telewizji?

  Kasia Cichopek zdobyła się w TVN Style na nader szczere wyznanie. Przyznała, że jest ikoną telewizyjną. "Przeciętna nie jestem" - powiedziała.

 • Rodzeństwo gwiazd. Są do siebie podobni?

  ..., że ich ulubieńcy nie są jedynakami. Katarzyna i Jacek Cichopek Kasia Cichopek od lat gra w ulubionej telenoweli Polaków. Urocza aktorka jest związana z "M jak miłość" od samego początku. Udział(...) barat aktorki, Jacek Cichopek.  Do tej pory niewiele osób wiedziało, kim jest. Kasia Cichopek pochwaliła się utalentowanym bratem przy okazji tegorocznych wakacji. Mężczyzna na co dzień mieszczka...

 • Cichopek zatańczy w Londynie!

  Katarzyna Cichopek (Kinga Zduńska z serial u TVP2 "M, jak Miłość") oraz Marcin Hakiel zatańczą na pierwszym międzynarodowym konkursie tańca "The Eurovision Dance Contest" w Londynie. Zaprezentują na nim Telewizję Polską.

 • Gwiazdy z okazji Dnia Matki

  Jakimi mamami są gwiazdy serialu "M jak miłość" - Kasia Cichopek, Dominika Kluźniak i Anna Mucha oraz "Na dobre i na złe" - Kamilla Baar i Anita Sokołowska? - Ciężkie pytanie... Chyba jestem mamą(...).) od początku się umówiliśmy, że oboje będziemy się zajmować synkiem - wyznaje Kasia Cichopek na łamach magazynu "Gala". A jak z obowiązkami mamy radzi sobie Dominika Kluźniak? - Mama...

 • Cichopek zaprosi cię na randkę

  W kalendarzu jeszcze zima, ale w telewizji już wiosna i czas premier. Przed nami seria spotkań ze starymi znajomymi z ulubionych seriali, ale i kilka nowalijek: randkowanie na ekranie, czyli "Gra wstępna" z Kasią Cichopek, to jedna z nich. Spodoba się, czy nie?

Wideo na temat: styl kasia cichopek
Dyskusje na temat: styl kasia cichopek
 • Re: "M jak miłość": Kasia Cichopek z nowym projektem!

  dziełem, to powiedziałbym: to widać od razu, bo krojem, zwłaszcza w tylnej części pleców, jest SZKARADNA! Ogólny styl tej szaty jest raczej dopasowany do kształtu ciała, aż tu nagle w dolnej części pleców pojawiają się wielkie luzy, co jest wielką niekonsekwencją stylistyczną. Fryzura też raczej taka, by przestraszyć widza, więc w sumie to zainteresowanej radziłbym się tym zdjęciem raczej nie chwalić