• Informacje na temat:

  styl kojarzy

Artykuły na temat: styl kojarzy
 • "Przyjaciółki": Adam Adamonis lubi styl Andrzeja

  O zmianie Twojego nazwiska, które przyjąłeś po dziadku ze strony mamy, było dosyć głośno. Nie obawiałeś się, że w branży filmowej przestaną Ciebie kojarzyć? - Ta decyzja pojawiła się, kiedy(...) w rodzinie, zostawiam na planie mnóstwo energii. Lubisz swojego bohatera? - Tak, szczególnie za jego nienaganny styl ubioru (śmiech). Poważnie jednak mówiąc, rola Andrzeja budowana jest na...

 • David Hasselhoff: Najdziwniejsze teledyski gwiazdy "Słonecznego patrolu"

  David Hasselhoff to aktor ponadczasowy i międzypokoleniowy. Każdy zna go z jakiegoś innego epizodu kariery aktorskiej, a popisy w serialach "Słoneczny patrol" czy "Nieustraszony" kojarzy niemal każdy. Ale czy ktoś pamięta jego teledyski?

 • "Barwy szczęścia": Po burzy słońce

  Ma urok przedwojennego dżentelmena, elegancję i styl. Grzeszki popełnia tylko na ekranie. Na co dzień pracuje w Starym Teatrze. Telewidzowie znają go jako kochliwego Waldemara z „Barw szczęścia”.

 • Recenzja Blind Guardian "Beyond The Red Mirror": Batuta w służbie metalu

  Jeżeli przeciętny fan fantasy / power metalu kojarzy wam się z nerdem postury Jacka Blacka, spędzającym całe dnie na graniu w "Dungeons & Dragons" na przemian z malowaniem figurek do najbliższej potyczki w "Warhammera", jesteście w błędzie. Dopóki nie usłyszałem Blind Guardian, sam w nim tkwiłem.

 • "O mnie się nie martw": Katarzyna Gniewkowska w aktorstwie szuka szaleństwa

  ...z miesięcznikiem "Twój Styl". Katarzyna Gniewkowska przyznaje dziś, że chyba przesadziła, godząc się na udział w zbyt wielu produkcjach (zdarzało się - jak to było w 2011 roku - że grała w kilku serialach...

 • Aniston neurotyczną psychoterapeutką

  Jennifer Aniston, za sprawą roli Rachel Green w emitowanych przez dziesięć sezonów kultowych "Przyjaciołach", stała się jedną z najbardziej znanych twarzy amerykańskiej telewizji. Teraz gwiazdę zobaczymy w nowym filmie Petera Bogdanovicha "Dziewczyna warta grzechu".

 • Kocham to, co robię!

  Joanna Jabłczyńska rozpoczynała od dubbingowania filmów animowanych. Od ponad dziesięciu lat pracuje na planie serialu, który traktuje jak swój drugi dom. Chętnie pomaga innym, angażując się w akcje propagujące zdrowy styl życia.

 • Amaro: Nie wierzę w klątwy, tylko w Boga

  W najbliższy wtorek poznamy zwycięzcę 3. edycji "Hell's Kitchen". Z tej okazji Wojciech Modest Amaro opowiada, czego chciałby nauczyć uczestników programu i na co jako początkujący kucharz przeznaczyłby wygraną. Zdradza też, czy jest przesądny.

 • "Boss": ​Król Lear w Chicago

  Dla jednych Chicago to synonim amerykańskiego snu - ziemia obiecana, skąd bogata ciocia przysyłała dżinsy "made In USA", dla innych - miasto stołeczne klubu koszykarskiego, w którym trumfy święcił Michael Jordan. W Stanach Zjednoczonych, Chicago nieodmiennie kojarzy się z jednym - korupcją. Właśnie na tym motywie bazuje scenariusz serialu "Boss", który pokaże telewizja Filmbox.

 • 10 utworów, które znasz, ale nie wiesz, jak się nazywają

  Usłyszałeś przypadkiem piosenkę w radiu, ale nie dosłyszałeś tytułu? Melodia chodzi za tobą kilka dni, ale nie możesz wpisać ją w wyszukiwarkę, bo nie masz pojęcia, jak się nazywa? Dobrze trafiłeś - oto 10 kompozycji, które każdy miał okazję poznać, ale jakimś cudem nie wie, jakie są ich tytuły.

Wideo na temat: styl kojarzy
 • Maja Włoszczowska nie chce być celebrytką!

  Maja Włoszczowska (33 l.) została "Kobietą roku" magazynu "Twój Styl". Sportsmenka na uroczystej gali pojawiła się ze swoim partnerem Przemysławem Zawadą, pilotem rajdowym. W rozmowie z Interią przyznała, że jest dumna z tego, iż jest Polką i ma nadzieję, że jej osoba będzie inspiracją dla innych kobiet. Pytana o życie prywatne, podkreśliła, że w przestrzeni publicznej chce funkcjonować przede

 • Wielki Liberace

  "Wielki Liberace" to prawdziwa historia wielkiej gwiazdy estrady polskiego pochodzenia. Świat znał go jako Valentino Liberace - bajecznie bogatego, niewiarygodnie utalentowanego i kochanego przez publiczność celebrytę. Jego występy zawsze były wielkim wydarzeniem, a pełen przepychu styl stał się inspiracją m.in. dla Eltona Johna, Madonny, czy Lady Gagi. Jednak jego prywatne życie odbiegało od wszystkiego, co wiedziały o nim miliony fanów.

 • Elizjum

  W roku 2159 obok siebie żyją: bardzo bogaci ludzie na sztucznej stacji Elysium i reszta na przeludnionej, zniszczonej Ziemi. Sekretarz Rhodes (Jodie Foster) za wszelką cenę chce zachować luksusowy styl życia obywateli stacji. Ziemianie podejmują próby przedostania się na Elysium. Jeden z nich Max (Matt Damon) zgadza się podjąć niebezpieczną misję, która może nie tylko ocalić jego życie, ale także wprowadzić równowagę na świecie.

Dyskusje na temat: styl kojarzy
 • Re: Anna Powierza zmienia styl

  Nie wiem czemu, ale choćby nie wiem co z nią zrobili to nadal kojarzy mi się z głupią kozą.. ma coś dziwnego w spojrzeniu, czego nie zakryje ciuchami i makijażem, Ale.. co ja tam wiem ;-) Pamiętajcie dziewczyny, że najważniejsza jest osobowość, bo bez niej leżycie!