• Informacje na temat:

  styl lat 90 tych

Artykuły na temat: styl lat 90 tych
 • "Przyjaciele" przywołują modowego ducha lat 90.

  Obszerne bluzy, spodnie z wysokim stanem, białe sportowe skarpetki - to uniform typowy dla lat 90. i grupki przyjaciół z Central Perk. Przyjaciele powracają, wraz z nimi powraca modowy duch lat 90.

 • "Gangnam Style", czyli największy viral w historii

  Dokładnie dwa lata temu, 24 listopada 2012 roku, teledysk "Gangnam Style" koreańskiego wokalisty PSY przekroczył 808 milionów wyświetleń i stał się najpopularniejszym wideo w historii internetu. Świat wprost oszalał na punkcie tańca przypominającego jazdę na niewidzialnym koniu.

 • Symbole lat 90.

  Lata 90. do dziś kojarzą się nam niemal wyłącznie z kultowymi serialami młodzieżowymi - "Beverly Hills 90210" czy "Słoneczny Patrol", w których piękni i młodzi Kalifornijczycy uosabiali dążenia i pragnienia nastolatków na całym świecie.

 • Wojciech Jerzy Has: Wizjoner kina. Pamiętajmy o nim!

  "Wizjoner", "magik", "oryginał polskiego kina" - tak o nim pisano. Gdyby Wojciech Jerzy Has żył, miałby 90 lat. Uznawany za jednego z najwybitniejszych reżyserów kina światowego, ostatnie lata swojego życia spędził samotnie, zapomniany przez widzów, chorując w mieszkaniu na łódzkim blokowisku.

 • Bosacka przestrzega przed piciem tego rodzaju kawy rozpuszczalnej! Co odkryła?

  Katarzyna Bosacka (45 l.) uspokaja, że jej program "Wiem, co jem i wiem, co kupuję" nie znika z anteny TVN Style. Producenci żywności bardzo się "starają", by nie brakowało jej tematów do kolejnych odcinków. W rozmowie z nami zdradziła, gdzie sama robi zakupy, a także co ostatnio odkryła w niektórych słoiczkach z kawą rozpuszczalną...

 • Aleksandra Woźniak: 22 lata w branży

  Aleksandra Woźniak wraca na ekrany. Aktorka znana z serialu "13. posterunek", gdzie w latach 90. występowała u boku Cezarego Pazury, dołączyła do obsady "Barw szczęścia". Woźniak obecnie mieszka w Gdańsku, ale "Warszawa zawsze będzie moim miejscem" - mówi.

 • Romuald Lipko odsłania kulisy końca Budki Suflera. "Byliśmy już sobą trochę zmęczeni"

  Romuald Lipko (67 l.) mówi, że od 40 lat jest człowiekiem w ciągłej podróży. Taki ma styl życia i nie chce tego zmieniać. Mimo to udało mu się stworzyć zgodne i dobre małżeństwo. W wywiadzie dla tygodnika „Świat i Ludzie” zdradza też, dlaczego Budka Suflera przestała istnieć.

 • Obituary: W głębi duszy jesteśmy burakami (wywiad)

  Florydzka grupa Obituary to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nazw w świecie muzyki metalowej. W latach 90., wraz z Morbid Angel, Deicide czy Cannibal Corpse, budowali zręby, a następnie potęgę amerykańskiego death metalu.

 • "90 proc. polskiego show-biznesu robi sobie lewatywy"

  ...38-letnia Karolina Korwin-Piotrowska jest specjalistką od polskiego show-biznesu. 14 lat temu rozpoczęła karierę dziennikarską. Pracowała m.in. w stacji "E!Entertainment Poland", w radiu "PiN", była szefową działu "Ludzie" w magazynie "Gala". Obecnie wraz z Tomaszem Kinem prowadzi "Magiel towarzyski" w TVN Style i jest redaktor naczelną portalu "Plejada". Właśnie ukazał się niezwykle...

 • 20 lat "Familiady": Rodzina przy obiedzie

  Rozpoczynający program żart gospodarza, dwie rodziny i próba trafienia w odpowiedzi ankietowanych - to sprawdzony przepis na rozrywkę w weekend.

Dyskusje na temat: styl lat 90 tych
 • Re: To miała być wojna z Klossem

  , którzy zwykle mają specyficzny i niestety powtarzalny w każdym filmie styl gry, niezależnie czy pasuje to do roli czy też nie. Do tego grają teatralnie - wszystkie polskie filmy wydawane od lat 90-tych charakteryzują się odrażającą sztucznością. Muzyka jest kolejną słabą stroną większości polskich filmów - zupełnie nie buduje klimatu. Jeśli dodać do tego tanie efekty specjalne i większość scen