• Informacje na temat:

  styl militarny

Artykuły na temat: styl militarny
 • Kammel zmienia styl na glam punk

  ...lat 80. i określany jako glam punk. - Wszystkie elementy garderoby są w jednym, militarnym stylu i do siebie pasują - chwali Kammela stylista Robert Krupiński. - Całości ubioru sznytu dodaje kaszkiet, który przełamuje militarny styl. Pomysłami Tomka zachwycone są specjalistki, pracujące z nim przy programie. Uważają one, że prezenter ma świetną intuicję modową i ogromny potencjał w tej...

 • Mateusz Damięcki ma słabość do mundurów

  W ubiorze ceni klasykę i prostotę, na palcu nosi sygnet z rodzinnym herbem, do tego zbiera mundury z filmów, w których zagrał. W swoim stylu Mateusz Damięcki jest daleki od ducha awangardy. Woli bezpieczeństwo...

 • Gwiazdy po latach: "Strażnik Teksasu"

  ...styl ubierania na militarny) zaczął grać w prawdziwych kinowych hitach. Seria "Zaginiony w akcji", "Delta Force" czy wreszcie serial "Strażnik Teksasu" dały mu miejsce w panteonie sław. Ostatni...

 • Katarzyna Zielińska: Klasyka z odwagą

  Włoska marka odzieżowa Pinko ma nową ambasadorkę. Po tym, jak reklamowały ją m.in. Naomi Campbell i Mariah Carey, od stycznia po raz pierwszy Pinko ma również polską ambasadorkę. Została nią Katarzyna Zielińska.

 • Uratować rodzinę i... całą ludzkość

  Brad Pitt ratuje świat przed inwazją zombi? Trudno wyobrazić sobie coś bardziej niedorzecznego. A jednak tym razem pozory mylą!

 • Światowa kariera polskiej aktorki Alicji Bachledy-Curuś (24 l.) w ostatnich tygodniach nabiera tempa. Po znakomitych recenzjach jej roli w filmie "Trade", najpopularniejszy amerykański magazyn dla nastolatek, "Cosmo Girl", poświęcił jej aż siedem stron.

 • "Wszyscy w naszej rodzinie": Piekło to inni

  Już w najbliższy piątek, 5 kwietnia, w polskich kinach pojawi się znakomity rumuński komediodramat "Wszyscy w naszej rodzinie". O produkcji opowiada reżyser, Radu Jude.

 • "Wolverine" i "World War Z" na DVD i Blu-ray

  W środę, 29 listopada, na sklepowe półki trafiły dwie kasowe produkcje: "Wolverine" i "World War Z". Obydwa tytuły wydane zostały zarówno na płytach DVD, jak i Blu-ray.

 • "Battleship: Bitwa o Ziemię": Dać światu jeszcze jeden dzień

  "Battleship: Bitwa o Ziemię" w reżyserii Petera Berga to ekranizacja jednej z najbardziej popularnej gry w statki. Floty statków marynarki wojennej będą musiały stawić czoła armadzie niezidentyfikowanych obiektów. Celem statków jest odkrycie i udaremnienie destrukcyjnych planów wrogo nastawionych przybyszów z kosmosu.

 • "Muzyka z serca i z jajami"

  Sabaton to szwedzki zespół prezentujący energetyczny, bitewny power metal. Ich muzyka świetnie sprawdza się na koncertach, o czym mogli przekonać się polscy fani na początku maja. Dwa występy w Polsce: w krakowskim klubie "Loch Ness" i warszawskiej "Progresji" pokazały, jak wielu metalowych maniaków wręcz szaleje za twórczością Sabaton. Jest to muzyka prosta i melodyjna, która mimo, że nie zdziała żadnej muzycznej rewolucji, na pewno zyska jeszcze wielu fanów. Bardzo ważny w tym zespole jest...

Wideo na temat: styl militarny
 • Wielki Liberace

  "Wielki Liberace" to prawdziwa historia wielkiej gwiazdy estrady polskiego pochodzenia. Świat znał go jako Valentino Liberace - bajecznie bogatego, niewiarygodnie utalentowanego i kochanego przez publiczność celebrytę. Jego występy zawsze były wielkim wydarzeniem, a pełen przepychu styl stał się inspiracją m.in. dla Eltona Johna, Madonny, czy Lady Gagi. Jednak jego prywatne życie odbiegało od wszystkiego, co wiedziały o nim miliony fanów.

 • Elizjum

  W roku 2159 obok siebie żyją: bardzo bogaci ludzie na sztucznej stacji Elysium i reszta na przeludnionej, zniszczonej Ziemi. Sekretarz Rhodes (Jodie Foster) za wszelką cenę chce zachować luksusowy styl życia obywateli stacji. Ziemianie podejmują próby przedostania się na Elysium. Jeden z nich Max (Matt Damon) zgadza się podjąć niebezpieczną misję, która może nie tylko ocalić jego życie, ale także wprowadzić równowagę na świecie.

 • Będzie głośno

  Rzadko pojawia się film pokazujący więcej niż oszałamiającą powierzchowność legend rocka. "Będzie głośno" przedstawia osobiste, opowiedziane własnymi słowami historie trzech pokoleń wirtuozów gitary elektrycznej, którymi są The Edge (U2), Jimmy Page (Led Zeppelin) i Jack White (The White Stripes). Ukazuje, jak każdy z nich wypracował swoje wyjątkowe brzmienie i styl gry na ulubionych instrumentach, gitarach-odkryciach i gitarach-wynalazkach. Film, skupiając się na muzycznym buncie artystów,...