• Informacje na temat:

  styl młodej

Artykuły na temat: styl młodej
 • Paulina Krupińska: Uciekająca panna młoda!

  ...zawodowym obojga. On koncertuje i nagrywa nowe piosenki ze swoim zespołem Zakopower, ona zaś w jesiennej ramówce stacji TVN Style będzie gospodynią aż dwóch programów: "Jak wychować i nie zwariować" oraz...

 • "Panny młode" : Małżeństwo zza krat

  Debiut francusko-gruzińskiej reżyserki, Tinatin Kajrishvili to klimatyczna, stonowana, skromna historia kobiety, oczekującej na powrót męża z więzienia. "Panny młode" mimo potknięć - poruszają.

 • Iza Janachowska znowu gani młode pary: Popełniają wiele błędów

  Od ponad roku żona Jabłońskiego na antenie TVN Style prowadzi program "I nie opuszczę Cię aż do ślubu", w którym pomaga zorganizować "najważniejszą" uroczystość w życiu. Kiedy przygotowania nie(...) Janachowska w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle. Przekonuje jednak, że w nawet najbardziej ekstremalnej sytuacji można znaleźć wyjście. Wystarczy opanowanie, jej fachowa porada i odrobina...

 • "Kopciuszek" : Urok, styl, klasa

  "Kopciuszek" Kennetha Branagha to czarowna klasyczna filmowa baśń - wyrafinowana, uczciwa w stosunku do pierwowzoru i oszałamiająca, bo w mądry sposób utkana z bajecznie prostych opozycji. Dobro mierzy się w niej ze złem, a bieda staje w konkury z bogactwem. Szczerego i odważnego serca młodej dziewczyny nic jednak nie zmienia.

 • ...miej zdjęcia z takim okazem". Ostatnio zaś szydził z androgynicznego wokalisty Madoxa i modela Mateusza Magi, zastanawiając się, jak ma powiedzieć dziecku, co to znaczy być mężczyzną. Taki styl...

 • "Gangnam Style", czyli największy viral w historii

  Dokładnie dwa lata temu, 24 listopada 2012 roku, teledysk "Gangnam Style" koreańskiego wokalisty PSY przekroczył 808 milionów wyświetleń i stał się najpopularniejszym wideo w historii internetu. Świat wprost oszalał na punkcie tańca przypominającego jazdę na niewidzialnym koniu.

 • Joanna Przetakiewicz szkoli młode damy!

  Agnieszkę Michalczyk. Miałam szansę poznać młode damy i porozmawiać z nimi na temat mody i stylu. Były tym szczerze zainteresowane i aktywne w dyskusji. Piękne, inteligentne i dowcipne - zadawały mnóstwo pytań o styl, modę czy makijaż" - napisała Joanna. Myślicie, że faktycznie ma do tego odpowiednie kwalifikacje?

 • Izabela Janachowska poprowadzi ślubny reality-show w TVN Style!

  Jesienią na antenie TVN Style pojawi się nowy program, ślubny reality-show z Izabelą Janachowską, wielokrotną Mistrzynią Polski w tańcu, modelką, obecnie prowadzącą popularny blog ślubny Wedding-dream, na którym dzieli się ciekawymi poradami i inspiracjami ślubnymi.

 • Katarzyna Bosacka będzie odchudzać Polaków! "Chciałabym zmobilizować i siebie, bo mam problem"

  Katarzyna Bosacka (47 l.) w nowym programie TVN Style po raz kolejny zmierzy się z tematem, który jest jej bardzo bliski. Sama bowiem niejednokrotnie - z różnymi efektami podejmowała próby zrzucenia zbędnych kilogramów. Nie poddaje się i mimo wcześniejszych niepowodzeń po raz kolejny przechodzi na dietę.

 • Nowy ślubny reality-show

  Kanał TVN Style przygotowuje program, w którym będzie pomagać parom w ostatnich przygotowaniach do ślubu. Trwają poszukiwania uczestników show.

Zdjęcia na temat: styl młodej
Dyskusje na temat: styl młodej
 • Re: Joanna Osyda (Majka)

  Joannę i na Majkę.Przynajmniej z tej młodej aktorki tzn. jej bohaterki można brać jakieś wzorce chociażby pozytywny stosunek do życia ,pasja fotograficzna,szacunek do rodziny itp.poza tym naturalnośc ,młodośc ,ciekawy styl, niebanalna uroda to niewątpliwie atuty tej młodej aktorki!! Powodzenia pani Joasiu.:)