• Informacje na temat:

  styl moniki brodki

Artykuły na temat: styl moniki brodki
 • Tygodnik zdradza, z kim spotyka się Monika Brodka

  Monika nie tylko całkowicie zmieniła styl, ale również zgoliła głowę na "mroczną mniszkę". Zafascynowany fotograf za każdym razem robi piosenkarce mnóstwo fotografii. Pod wpływem egzotycznych podróży...

 • Brodka szykuje się do ślubu? Mama nie jest zachwycona!

  ...nie ma nic przeciwko takiej uroczystości, bo sam "obraca się w artystycznym środowisku i nieobcy jest mu hipsterski styl życia"!

 • Monika Brodka w kolejnej reklamie

  Znana z niechęci do "bywania" i show-biznesu Brodka po raz kolejny dała się namówić na udział w reklamie! - donosi "Fakt". Co skusiło młodą artystkę do użyczenia swojego wizerunku znanej firmie kosmetycznej? Choć sama Brodka w rozmowie z "Twoim Stylem" zaznaczała, że dzięki sukcesowi płyty Granda i długiej trasie finansowej rok 2011 był dla niej "dobry finansowo", czynnikiem decydującym okazały...

 • Brodka w sukience z second-handu

  Monika Brodka wraz z wydaniem ostatniej płyty "Granda" zmieniła całkowicie swój styl. Nie ukrywa, że swoim kreacjom poświęca wiele czasu i zawsze stara się mieć na sobie coś wyjątkowego. Nie kupuje jednak wyłącznie w drogich butikach...

 • Męskie Granie Orkiestra: Brodka, Dawid Podsiadło, Smolik i inni

  Smolik, Brodka, Dawid Podsiadło, Olaf Deriglasoff, Emade oraz Michał Sobolewski - ta szóstka stworzyła zespół Męskie Granie Orkiestra na potrzeby trasy Męskie Granie 2014.

 • Debiut Agaty Dziarmagowskiej. Jajecznicy nigdy dość

  W ciągu 12 lat, które upłynęły od debiutu płytowego Alicji Janosz, nikt się niczego nie nauczył. Najnowsze single bohaterów telewizyjnych konkursów są przerażająco słabe, a w najlepszym wypadku nijakie.

 • Kto zrobił najlepszy klip?

  Znamy już laureatów 16. Festiwalu Polskich Wideoklipów Yach Film 2007. Najbardziej utytułowane zostały klipy formacji The Car Is On Fire.

 • "Gotowość każdego dnia i nocy"

  "Takie debiuty i takie talenty, jak Sorry Boys zdarzają się raz na dekadę" - komentował podpisanie kontraktu z warszawską formacją szef wytwórni Mystic Production, Michał Wardzała. Wywołane wtedy zainteresowanie twórczością grupy nie maleje do dziś.

 • Kto wyleciał z "The Voice Of Poland"?

  Za nami pierwszy odcinek "na żywo" telewizyjnego konkursu talentów. Tym razem z każdej z czteroosobowych drużyn musiał odpaść jeden z uczestników. Kogo zabraknie w ćwierćfinale "The Voice Of Poland"?

 • Zrób coś z życiem!

  Rok temu, o tej samej porze, zespół LOV jeszcze nie istniał. A gdy już powstał, odniósł zwycięstwo w programie "Nowa generacja", wystąpił na festiwalu TOPtrendy, a teraz wydaje debiutancką płytę.

Wideo na temat: styl moniki brodki
 • Vasina Maćkowiak - stylistka Brodki

  Vasina Maćkowiak - to ona jest odpowiedzialna za niepowtarzalny styl Moniki Brodki. Prywatnie stylistka jest żoną aktora Rafała Maćkowiaka. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Lato w mieście

  Wielowątkowa, mozaikowa opowieść o tym, że dobre intencje nie zawsze prowadzą do właściwych wyborów. Na warszawskim osiedlu pojawia się kamper, w którym mieszka tajemniczy mężczyzna. Wśród mieszkańców rozchodzi się wieść, że wyszedł niedawno z więzienia, ale nikt nie wie dokładnie, co zrobił. Jego przybycie dużo zmienia w życiu młodej kobiety, która przeżywa poważny kryzys w małżeństwie oraz w życiu pewnej nastolatki, która nie może porozumieć się z matką. On okazuje się ważną osobą w życiu...

 • Fenomen

  "Fenomen" to nieprzyzwoicie śmieszna komedia, nawiązująca do najlepszych tradycji gatunku, pełna zaskakujących zwrotów akcji, barwnych postaci i zabawnych dialogów, które mają szansę na trwałe zapisać się w pamięci kinomanów. Gwiazda filmowa Agnieszka (Ewa Hornich), rozpieszczona córka miliardera Oliwia (Monika Dryl) oraz jej gotowa na wszystko i wszystkich przyjaciółka o wielkim sercu, choć małym rozumie - Jadźka (Anna Oberc). Mimo iż trzy dziewczyny skrajnie różnią się od siebie, łączy je...