• Informacje na temat:

  styl naśladują

Artykuły na temat: styl naśladują
 • "M jak miłość": Tomasz Oświeciński musi się ciągle pilnować, bo boi się... paparazzi!

  ...butelki wina i iść z nią do domu, bo ktoś mi zrobi zdjęcie i napisze głupi komentarz. Są ludzie, którzy naśladują mój styl życia, więc nie wypada mi iść z butelką wina czy piwa w ręku. Choć nie ukrywam, że...

 • Nowe kino Grecji na T-Mobile Nowych Horyzontach

  Wydarzeniem 14. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego T-Mobile Nowe Horyzonty (24 lipca - 3 sierpnia) będzie przegląd nowego kina Grecji, które jest coraz częściej obecne na światowych festiwalach i święci na nich zasłużone triumfy.

 • Ten serial rozbudza wyobraźnię 40 mln widzów!

  ...okazję przekonać się na własne oczy. Zagorzali widzowie śledzą nie tylko losy swoich ulubionych bohaterów, ale także czerpią z serialu różnego rodzaju inspiracje. Kochają serialową modę, naśladują styl ulubionych postaci. Ci najwierniejsi starają się upodobnić swój wygląd do serialowej Brooke (Katherine Kelly Lang) czy Taylor (Hunter Tylo). Zresztą serial to inspiracja nie tylko dla miłośników...

 • Britney Spears, amerykańska wokalistka pop, jest w swym kraju coraz częściej postrzegana przez rodziców jako osoba, która ma negatywny wpływ na nastolatków. Nie chodzi tu, jak w przypadku Eminema, o kontrowersyjne teksty, ale o zbyt seksowne ubieranie się, które często naśladują nawet 10-letnie dziewczynki.

 • "Lipnicka to zwykła amatorka"

  ...swoich wypocin, zarzucając w nich - Hannie Stach brak stylu, a Anicie Lipnickiej amatorszczyznę... "Kiedyś jedna z chórzystek Anity Lipnickiej, dziewczyna, która przez 10 lat uczyła się wokalu w renomowanych szkołach wokalnych, powiedziała mi, że ją to tak boli, że śpiewa w kącie, nawet jej nie widać podczas koncertu, a tu taka ledwo wyciągająca Anita na pierwszym planie". "Brak stylu to podstawowa...

 • Najlepiej ubrane gwiazdy 2005 r.

  Wokalistki, aktorki i modelki znalazły się na liście najlepiej ubranych gwiazd 2005 roku. Zwyciężyła angielska modelka Kate Moss, której chyba nie zaszkodziły niedawne skandale związane z zażywaniem narkotyków i nieustających konfliktów ze swoim (ponoć już byłym) narzeczonym Petem Dohertym, muzykiem grupy Babyshambles.

 • Alexa Chung na planie "Plotkary"

  Ikona brytyjskiej mody, Alexa Chung, dołączyła do ekipy kręcącej "Plotkarę". Popularna modelka i dziennikarka pojawi się w szóstym sezonie kultowego wśród młodzieży serialu telewizyjnego.

 • Nie jest ikoną stylu?

  Sarah Jessica Parker, najlepiej znana z roli zakochanej w modzie Carrie Bradshaw z serialu "Seks w wielkim mieście", podkreśla, że sama nigdy nie chciała wyznaczać trendów. "Nie jestem ikoną stylu" - mówi o sobie aktorka.

 • Jak powstaje "Moda na sukces"?

  Los Angeles, popularnie zwane Miastem Aniołów, to siedziba nie istot niebiańskich, ale wszelkiego rodzaju ludzi związanych z branżą filmową i telewizyjną. W najbardziej znanej dzielnicy, Hollywood, swoje studia produkcyjne mają największe wytwórnie filmowe i telewizyjne. Tu także powstaje serial, który od 25 lat rozbudza wyobraźnię 40 milionów widzów na całym świecie.

 • "Alpy": Pośmiertne katharsis

  Jeden z najbardziej oryginalnych greckich filmów ostatnich lat. "Alpy" są przejmującym, krytycznym obrazem współczesnych relacji międzyludzkich, jak również emocjonalnej pustki, jaka się za nimi kryje. To także bardzo ostre spojrzenie na stosunek współczesnego człowieka do śmierci i własnego ja, od którego stara się za wszelką cenę uciec.

Wideo na temat: styl naśladują
 • Wielki Liberace

  "Wielki Liberace" to prawdziwa historia wielkiej gwiazdy estrady polskiego pochodzenia. Świat znał go jako Valentino Liberace - bajecznie bogatego, niewiarygodnie utalentowanego i kochanego przez publiczność celebrytę. Jego występy zawsze były wielkim wydarzeniem, a pełen przepychu styl stał się inspiracją m.in. dla Eltona Johna, Madonny, czy Lady Gagi. Jednak jego prywatne życie odbiegało od wszystkiego, co wiedziały o nim miliony fanów.

 • Elizjum

  W roku 2159 obok siebie żyją: bardzo bogaci ludzie na sztucznej stacji Elysium i reszta na przeludnionej, zniszczonej Ziemi. Sekretarz Rhodes (Jodie Foster) za wszelką cenę chce zachować luksusowy styl życia obywateli stacji. Ziemianie podejmują próby przedostania się na Elysium. Jeden z nich Max (Matt Damon) zgadza się podjąć niebezpieczną misję, która może nie tylko ocalić jego życie, ale także wprowadzić równowagę na świecie.

 • Będzie głośno

  Rzadko pojawia się film pokazujący więcej niż oszałamiającą powierzchowność legend rocka. "Będzie głośno" przedstawia osobiste, opowiedziane własnymi słowami historie trzech pokoleń wirtuozów gitary elektrycznej, którymi są The Edge (U2), Jimmy Page (Led Zeppelin) i Jack White (The White Stripes). Ukazuje, jak każdy z nich wypracował swoje wyjątkowe brzmienie i styl gry na ulubionych instrumentach, gitarach-odkryciach i gitarach-wynalazkach. Film, skupiając się na muzycznym buncie artystów,...