• Informacje na temat:

  styl nicole

Artykuły na temat: styl nicole
 • Nicole Kidman: Mieszkańcy mieli jej dość!

  Nicole Kidman (50 l.) nieźle dała się we znaki sąsiadom...

 • Samotna Nicole Kidman

  Zdobywczyni Oscara, 37-letnia Nicole Kidman ( "Godziny" ), coraz częściej myśli o dniu, w którym będzie już na emeryturze. Urodzona na Hawajach aktorka ma depresję i czuje się bardzo samotna. Powodem złego samopoczucia jest jej styl życia w Hollywood.

 • Ewa Pacuła poleciała na wakacje do Stanów. Dwa dni później otrzymała tragiczną wiadomość z Polski

  Ewa Pacuła (45 l.) i jej córka Nicole Saleta (23 l.) wakacje w Stanach planowały z niemal rocznym wyprzedzeniem. Niestety, do kraju musiały wrócić już po dwóch dniach pobytu za oceanem.

 • Camerimage: "The Zero Theorem" na otwarcie

  "The Zero Theorem" Terry'ego Gilliama, ze zdjęciami Nicoli Pecoriniego, będzie drugim filmem otwarcia (obok "Ratując pana Banksa") 21. edycji Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Camerimage. Będzie to równocześnie oficjalna polska premiera produkcji.

 • Ewa Pacuła wzruszona. Słynna siostra sprawiła jej chorej córce ogromną niespodziankę!

  Ewa Pacuła (45) i jej córka Nicole Saleta (23) szykują się do podróży do Hollywood! Nie zamierzają jednak robić tam kariery. Jadą do siostry modelki, Joanny Pacuły (60), która jest matką chrzestną Nicole. Jedna z najbardziej znanych za oceanem polskich artystek nie lubi robić szumu wokół swojej osoby. Chociaż często odwiedza rodzinę w Polsce, zawsze przyjeżdża do kraju w tajemnicy. Zatrzymuje się...

 • "Kociaki" demoralizują młodzież?

  Brytyjska wokalistka Kate Nash, znana między innymi ze współpracy z Robbiem Williamsem, nie pozostawiła na członkiniach Pussycat Dolls suchej nitki, zarzucając Nicole Scherzinger i Melody Thornton epatowanie seksem.

 • Jak dobrać pierścionek zaręczynowy do typu urody? Zobacz, na jakich gwiazdach się wzorować

  Typ urody a dobór biżuterii Pierścionek zaręczynowy jest zwieńczeniem stylizacji. Kropką nad "i", która dodaje szyku, elegancji i pewności siebie. Pamiętaj, że typ urody to tylko jeden z wielu elementów, które powinnaś wziąć pod uwagę, dobierając biżuterię. Liczy się przede wszystkim Twój indywidualny styl i temperament. Jednego możesz być pewna - brylanty to kamienie, które pasują każdej...

 • Aneta Zając wygrała "Taniec z Gwiazdami"!

  Kryształową Kulę w programie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wytańczyli Aneta Zając i Stefano Terrazzino. Para w finale pokonała Joannę Moro i Rafała Maseraka. Wielki finał odbył się w piątek, 23 maja, w telewizji Polsat.

 • Rio 2016: Michael Phelps i jego szokująca przeszłość. Życie naznaczone skandalami

  ...sukcesów i podczas olimpiady w Rio zadziwia wszystkich swoją znakomitą formą. Ostatnio wystarczyła mu tylko godzina, by zdobyć dwa złote medale olimpijskie. Zwyciężył w wyścigu na 200 metrów stylem motylkowym, a następnie wraz z kolegami w sztafecie 4x200 metrów stylem dowolnym. Kilka dni wcześniej, po wygranej w sztafecie 4x100 metrów, na jego szyi zawisł krążek z najcenniejszego kruszcu. Z kolei...

 • Kidman: Nikt mnie nie chce!

  Nicole Kidman ( "Moulin Rouge" , "Piętno" ) skarży się, że nie może znaleźć odpowiedniego partnera, ponieważ jest samotną matką w "słusznym wieku". Gwiazda narzeka, że odstrasza to zalotników. Wciąż jednak ma nadzieję, że kiedyś szczęście się do niej uśmiechnie.