• Informacje na temat:

  styl pozostał

Artykuły na temat: styl pozostał
 • Dramat Andrzeja Chyry: "Lekarze zabronili mu pić!"

  Andrzej Chyra (50 l.) nigdy nie należał do osób, które wylewały za kołnierz. Imprezowy styl życia nie pozostał jednak bez wpływu na jego zdrowie...

 • Kamil Durczok: Oddałem się do dyspozycji Zarządu TVN

  "Oddałem się do dyspozycji Zarządu TVN. Niezmiennie jestem także gotów i liczę na możliwość spotkania z członkami specjalnej niezależnej komisji powołanej w celu zbadania zarzutów dotyczących mobbingu i molestowania w TVN" - Kamil Durczok poinformował w niedzielę w oświadczeniu skierowanym do mediów.

 • Maja Sablewska: Sąsiadki miały mnie za zołzę!

  Maja Sablewska (33 l.) cieszy się, że dzięki programowi w TVN Style Polacy zaczęli ją lepiej postrzegać!

 • TVN: "Zero tolerancji" dla mobbingu

  Komisja ds. zbadania zarzutów dotyczących mobbingu i molestowania w TVN przeprowadziła dotąd 12 rozmów z pracownikami i współpracownikami tej stacji. 16 kolejnych rozmów zaplanowano na najbliższe 10 dni - poinformowała spółka. Kontrolę w TVN rozpoczęła też PIP.

 • Katarzyna Bosacka skrytykowała Lewandowskiego! Padły mocne słowa!

  Katarzyna Bosacka (45 l.) odkąd prowadzi w TVN Style program „Wiem, co jem i wiem, co kupuję”, stała się specjalistką od zdrowej żywności. Teraz nawet rości sobie prawo do krytykowania wyborów żywieniowych gwiazd.

 • Kryzys trwa. Gościnnie Muniek Staszczyk

  Niebawem ukażą się dwa nowe wydawnictwa płytowe legendy polskiej nowej fali, grupy Kryzys z Warszawy: zbiór nagrań archiwalnych oraz nowa EP-ka z Muńkiem na wokalu.

 • ​Małgorzata Socha szczerze o macierzyństwie, mężu i chorobie ojca

  W nowym numerze magazynu "Twój Styl" ukazał się wywiad z Małgorzatą Sochą, czyli Zuzą Hoffer z "Na Wspólnej". Aktorka opowiedziała o urokach macierzyństwa, miłości do córeczki i męża, a także wartości jaką jest dla niej rodzina.

 • Co by było, gdyby Magik nie skoczył?

  Data 26 grudnia 2000 roku dla wielu fanów rapu w Polsce jest symboliczna. O 6:15 lider Paktofoniki i były członek Kalibra 44, Piotr "Magik" Łuszcz postanowił odebrać sobie życie. Zrobił to skutecznie, przez co polska scena hiphopowa straciła rapera, który już za życia dla niektórych był symbolem.

 • Geri Halliwell zaniedbuje dziecko

  Tuż po urodzeniu Bluebell Madonny, Geri (35 l.) opisywała to przeżycie jako "emocjonalną, duchową i fizyczną przygodę, która pozostanie w pamięci do końca życia". Nie na tyle jednak, by zmienić swój styl życia.

 • Kora: Kocham światło (wywiad)

  "Tragedią mojego ostatniego żyjącego brata Tadeusza jest to, że z powodu choroby przestał widzieć. To rozpaczliwa sytuacja. Nie chciałabym dożyć takiego momentu, bo wówczas popełniłabym samobójstwo" - mówi Kora w rozmowie z "Tele Tygodniem".