• Informacje na temat:

  styl prl w mieszkaniach

Artykuły na temat: styl prl w mieszkaniach
 • Jan Rokita klepie biedę?! Zarabia tysiąc złotych, a do tego ściga go komornik!

  ...żona, obejmując stanowisko doradczyni ds. kobiet w konkurencyjnym obozie Lecha Kaczyńskiego. Jej barwny styl i często szokujące wypowiedzi zaczęły wpływać także na wizerunek jej męża. Donald Tusk(...) jest niewesoła!  Wszystko zaczęło się od przegranego procesu z Konradem Kornatowskim, byłym szefem policji w rządzie PiS, którego nazwał "nikczemnym" i zarzucił "tuszowanie zbrodni z czasów PRL". Sąd...

 • "Bądźcie otwarci na różne rzeczy"

  Sokół i Pono dużo ryzykowali nagrywając "Teraz Pieniądz W Cenie" - nie da się ukryć, że konserwatywni fani Zip Składu, Zipery czy też WWO mogą mieć spore problemy z przełknięciem ich nowego klimatu. Miłośnicy nowych brzmień i niekonwencjonalnych patentów chyba nie mają prawa narzekać. A co ze zwolennikami klasycznego brzmienia, charakteryzującego pierwsze płyty Sokoła i Pono? Czy oni także znajdą coś interesującego na nowym "TPWC"? No i dlaczego członkowie Zip Składu zdecydowali się na obrót...

 • Szykuje się wielki skandal? Skazany za zabójstwo Jerzy Nasierowski zagra w spektaklu!

  Jerzy Nasierowski (82 l.) to bez wątpienia postać nietuzinkowa i niebywale kontrowersyjna.  W czasach PRL-u wzbudzał ogromne emocje. Uchodził za arystokratę i bon vivanta. O tym, co dzieje się w jego(...).  W więzieniu zaczął pisać książki. Jego stylem zachwycił się pisarz Roman Bratny, który tak przejął się losem Nasierowskiego, że wstawił się za nim, co zaowocowało skróceniem kary. Teraz o Nasierowskim znów może...

 • GFF: Pokazano fragmenty "Jacka Stronga"

  W stylu amerykańskiego thrillera - m.in. takie opinie padały we wtorek, 10 września, w Gdyni po pokazie krótkich fragmentów filmu Władysława Pasikowskiego "Jack Strong" o pułkowniku Ryszardzie Kuklińskim.

 • Tajemnice kultowych seriali

  Uwielbialiśmy oglądać te seriale - nie dlatego, że nie było nic lepszego, ale dlatego, że były po prostu dobre. Miały swój styl, odrobinę staroświecki, wspaniałą tematykę, charyzmatycznych aktorów(...) której usług nie powstawał praktycznie w Polsce żaden film. Jednak w PRL-u nic nie mogło się odbywać bez obowiązkowej dawki absurdu. Dlatego też wśród usługodawców "Stawiam na Tolka Banana" znalazła...

 • Natalia Nguyen walczy o swoje przekonania

  Jest architektką wnętrz. Popularność zdobyła dzięki show "Bitwa o dom", w którym ocenia mieszkania zawodników. Filigranowy wygląd nie idzie w parze z jej silnym charakterem. Pozostali jurorzy wiedzą o tym doskonale.

 • Szampańska noc w Mieście Muzyki

  Tylko największe przeboje i wszystkie sylwestrowe nastroje. Coś dla tych, którzy lubią dyskotekowy szał, propozycja dla fanów polskiego rocka oraz intrygujące i porywające dźwięki dla wielbicieli alternatywy. Podczas siedmiogodzinnej imprezy przy 17 stacjach Miasta Muzyki nikt nie będzie podpierał ścian.

 • Nowoczesna lekcja historii

  "Czarny czwartek. Janek Wiśniewski padł" , reż. Antoni Krauze, Polska 2011, dystrybutor, premiera kinowa 25 lutego 2011 roku.

 • Zmarła Stefania Grodzieńska

  Pisarka, aktorka estradowa, tancerka Stefania Grodzieńska zmarła w środę rano w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Artystka miała 96 lat.

 • Beata Tadla: Muszę mieć się na baczności

  W mediach pracuje od 22 lat. Sławy zasmakowała już na samym początku, w rodzinnej Legnicy. Prezenterka telewizyjna, Beata Tadla opowiada o blaskach oraz cieniach swojej popularności - kiedyś i dziś.