• Informacje na temat:

  styl przejęła

Artykuły na temat: styl przejęła
 • ...popcornu i żelkami. Radek po prostu taki jest, a Małgosia przejęła jego styl". Z obawą przygląda się temu Jacek Rozenek, ojciec 8-letniego Stasia i 3-letniego Tadzia. Aktor martwi się, że nowy przyjaciel...

 • Lara Gessler: Pasję do gotowania wyssałam z mlekiem matki

  - Praca w restauracji jest dla mnie jak silny narkotyk - mówi Lara Gessler. Córka Magdy Gessler przyznaje, że jeszcze kilka lat temu zamierzała iść zupełnie inną drogą zawodową niż rodzice, dziś jednak praca w restauracjach sprawia jej ogromną satysfakcję.

 • "Ja, jako były mężczyzna"

  W serialu „Blondynka” gra weterynarza, doktora Jana Fusa. – Gdy mój bohater odejdzie na emeryturę, będzie chciał, by „schedę” po nim przejęła Sylwia – mówi Krzysztof Gosztyła.

 • "Kebab i Horoskop" : Opowieści ze sklepu z dywanami

  Bohaterami filmu "Kebab i horoskop" debiutanta Grzegorza Jaroszuka są pracownicy bankrutującego sklepu z dywanami, których życie zmienia się, gdy szef, starając się ratować upadający biznes, zatrudnia "specjalistów" od marketingu.

 • Wojciechowska kobietą roku!

  Tytuł "Kobieta Roku" oraz broszka Złotego Wawrzyna przyznana został już po raz dziewiętnasty przez czytelniczki, laureatki poprzednich edycji i zespół redakcyjny magazynu "Twój Styl". Tegoroczną laureatką została Martyna Wojciechowska .

 • TVN Style: Jesień z nowościami

  W nachodzącym sezonie jesiennym kobieca telewizja TVN Style zaproponuje swoim widzom nowe programy polskie i zagraniczne. W ramówce na zabraknie również seriali oraz premierowych odcinków popularnych programów, np. "66 niezapomnianych programów TV".

 • .... A bądź co bądź, Doda nadal jest wolna i... miewa szalone pomysły. To dało perfekcyjnej pani domu do myślenia. Wyraźnie przejęła więc styl bycia swej poprzedniczki. Jej gorące zdjęcia w bikini(...) bluzeczki eksponujące biust, szpileczki i wydatne usta stały się znakiem rozpoznawczym perfekcyjnej pani domu. Ale i Doda zmieniła swój styl. Dawniej kiczowaty, stał się bardziej elegancki. Perfekcyjnej...

 • "Gangnam Style" najpopularniejszym klipem w historii!

  "Gangnam Style" południowokoreańskiego muzyka PSY to najpopularniejsze wideo w historii internetu. W serwisie You Tube klip przekroczył 800 milionów odsłon, wyprzedzając dotychczasowego lidera - Kanadyjczyka Justina Biebera z hitem "Baby".

 • "Na Wspólnej": Anna Samusionek na zmianę fryzury musiała mieć zgodę producentów "Na Wspólnej"

  ...włosów - napisała Anna Samusionek na swoim blogu już po "premierze" nowej fryzury (pochwaliła się nią po raz pierwszy 15 stycznia na gali miesięcznika "Twój Styl "Doskonałość Mody 2014"). - Nagle(...) komentarzy, w których portale plotkarskie i internauci nie zostawią na niej i jej nowej fryzurze suchej nitki! Wcale się jednak tym nie przejęła... - Bez względu na oceny i opinie innych, ja czuję się...

 • W stylu filmów z lat 80

  Występujący pod szyldem The Streets raper i producent Mike Skinner założył nowy zespół.