• Informacje na temat:

  styl rodem

Artykuły na temat: styl rodem
 • Książę Harry zostanie ojcem?!

  Magazyn "Life&Style" przekonuje, że Elżbieta II doczeka się niebawem kolejnego prawnuka!

 • Recenzja Venom "From The Very Depths": Trudy rządzenia

  "Venom rządzi, deptaj krzyże!" - to obok "Slayer, k**** mać!" jedne z tych polskich powiedzeń, bez których nie ma ponoć dobrej metalowej imprezy. Czy rządy sprawowane przez angielskie trio na "From The Very Depths" nadal zaspokajają żądze nieposkromionych legionów Venom?

 • 18 lat "M jak miłość"

  ..., bo nie ma czegoś takiego jak przepis na sukces. Trafiliśmy z tematyką, stylem i klimatem serialu" - powiedziała PAP Ilona Łepkowska, pomysłodawczyni "M jak miłość". Podczas tegorocznej konferencji...

 • "Co leci w sieci": Nowy program TVP2

  Już w pierwszą niedzielę października w TVP2 ożyją najlepsze kabaretowe tradycje: humor i absurd wymieszany z groteską oraz przewrotna piosenka w wykonaniu wyjątkowych artystów. "Co leci w sieci" czerpie z najlepszych komediowych wzorców. Wybitni aktorzy i mistrzowie kabaretu będą w błyskotliwy sposób komentować życie publiczne, nasze zwyczaje i słabości oraz współczesne mody.

 • Księżna Kate i jej metamorfoza. Tak, to naprawdę ona!

  Księżna Kate (35 l.) od zawsze mogła poszczycić się nienaganną sylwetką ale jej styl bycia i ubioru ewoluował przez lata. Pamiętacie, jak prezentowała się, kiedy jeszcze nie była żoną Williama? Na niektórych zdjęciach aż trudno ją poznać!

 • 45 lat z "Black Sabbath". Tak rodził się heavy metal

  W piątek, 13 lutego 1970 roku, dokładnie 45 lat temu, wyłaniające się z burzowych pomruków dźwięki katedralnego dzwonu oznajmiły nastanie ery heavy metalu. W rocznicę ukazania się debiutu Black Sabbath przypominamy, jak wszystko to stało się za sprawą jednego albumu.

 • Jak urządzić dom w stylu "Gry o tron"?

  ...swojego domu w stylu ulubionych bohaterów "Gry o tron"! Dom Starków Starkowie z Winterfell to ród przyzwyczajony do surowego, mroźnego klimatu. Jaki inny styl podobałby im się bardziej niż skandynawski? Jeśli chcesz urządzić swój dom w stylu tego rodu, musisz zdecydować się na surowy wystrój pozbawiony nadmiaru dekoracji. Wybierz zimowe kolory - biel, brązy, szarości i czernie. Wnętrza powinny...

 • Małgorzata Foremniak powraca do dubbingu

  W tym roku mija dwadzieścia lat, od kiedy Małgorzata Foremniak podłożyła głos disneyowskiej "Pocahontas". Okrągły dubbingowy jubileusz aktorka i jurorka "Mam talent!" uczciła udziałem w nagraniach polskiej wersji językowej animacji "Ups! Arka odpłynęła...".

 • "Ultraviolet": Spice Girls i magia Facebooka

  Choć po "Ultraviolecie" spodziewałam się zupełnie czegoś innego, dostałam niezłą historię rodem z CSI, ze świetną rolą Marty Nieradkiewicz i znakomicie obsadzonym drugim planem (Kulesza w roli matki(...) pomoc grupy młodych detektywów-amatorów, którzy internet mają w małym palcu: - Jesteśmy jak duży mózg, każdy z nas coś wnosi. - Jak w Spice Girls? Każdy ma swój styl? - Dokładnie! Trochę...

 • Festiwal Muzyki Filmowej: "Gra o tron", "Star Trek" i gry wideo

  Świat gier wideo, muzyka z obrazów filmowych Andrzeja Wajdy, szekspirowskie adaptacje i oscarowi goście, "Gra o tron" na gali międzynarodowych seriali ostatniej dekady i spektakularny finał na pokładzie kosmicznego Enterprise - "Star Trek Live in Concert" - oto najważniejsze atrakcje programu tegorocznej edycji festiwalu Muzyki Filmowej, który odbędzie się w Krakowie w dniach 27-31 maja.

Dyskusje na temat: styl rodem
 • Re: "Wspaniałe stulecie": Hity rodem z Turcji

  Styl w ubiorze przyjeliśmy od spolonizowanych Ruskich magnatów.Magnaci byli niedoścignionymi wzorcami dla Polskiej szlachty.Strój szlachecki miał wschodnie pochodzenie.

 • Re: "M jak miłość": Ratuj swoją rodzinę!

  Nic nie poradzisz przynajmniej na razie, komunistyczna sekta pisowska trzyma się mocno, stojący na czele to wytrawni komuniści rodem z Rosji stalinowskiej, metody już prawie te same, mowa ta sama i styl też ten sam.

 • Re: "Belle epoque": Konstancja zabiła Jana i... serial?

  Serial może się podobać lub nie są różne gusta. Nie każdy miłośnik opowieści kryminalnych lubi także kryminały historyczne. Ale styl wypowiedzi (często rodem z rynsztoka) pokazuje ze bardzo wielu krytyków pastwi się nad "Belle epoque" tylko z powodu TVN-u

 • Re: "Przyjaciółki": Finał sezonu zaszokuje widzów!

  wspolne zycie to ma być droga przez mękę. Raczej skomentowałem coraz cpowszechniejszy ( niestety!) bo uparcie lansowany w mediach "nowoczesny" styl bycia wielu kobiet. Którego to bezmyślne naśladowanie odbija się tymże kobietom czkawką. A ,że mam swego rodzaju alergię na niektóre zwroty rodem z prania mózgów , sorry - ze szkoleń motywacyjnych ;) to juz całkowicie odmienny temat. pozdrawiam !

 • Re: ​To był piękny koncert!

  . Córeczki 'pieszczoszki" kochliwe jak cholera, Mareczek , materiał zdobyczny , wnuczęta z 'piekła rodem" itd Przeszłość "wątki z życia ukrywane", wzloty i upadki , radości i smutki , "dzieci" niosące pomoc(...) życie dzieci ) Godzenie zwaśnionych stron . Oglądamy , analizujemy , niektóre sprawy chętnie byśmy przenieśli do naszych rodzin , które są w rozsypce, zwaśnione na "śmierć i życie" Wielki styl- ciężka