• Informacje na temat:

  styl ubierania magdy

Artykuły na temat: styl ubierania magdy
 • Schejbal: "Lubię być seksowna"

  Magda Schejbal musiała zmienić styl ubierania ze względu na serial "Szpilki na Giewoncie". I co ciekawe, spodobało jej się!

 • Schejbal: Lubię być seksowna

  Magda Schejbal musiała zmienić styl ubierania ze względu na serial "Szpilki na Giewoncie". I co ciekawe, spodobało jej się!

 • Magdalena Mielcarz pokazała zdjęcie z mamą! Są podobne?!

  Magdalena Mielcarz (39 l.) niedawno przeszła sporą metamorfozę i ciężko jest doszukać się w jej rysach „dawnej Magdy”. Teraz fani celebrytki mają okazję zobaczyć, czy jest w ogóle podobna do swojej mamy!

 • Magda Mołek: Żyję chwilą

  "Bawię się modą" - wyznaje Magda Mołek. Dziennikarka, przyznaje, że nie rozumie całego zamieszania wokół trendów, tego, jak wyglądamy i w co się ubieramy. Razem ze swoją stylistką wypracowały styl, w którym prezenterka wygląda i czuje się dobrze. Zresztą jej zdaniem, nie szafa zdobi człowieka.

 • Joanna Przetakiewicz nakłania 62-letnią Gessler, aby pokazała piersi!

  Joanna Przetakiewicz (48 l.) od kilku lat jest właścicielką domu mody, który aktualnie intensywnie promuje w show "Project Runway". Była Kulczyka lubi też chwalić się znajomością z Karlem Lagerfeldem i jego kotką, której kupuje na urodziny drogie prezenty. Teraz celebrytka postanowiła przypodobać się Magdzie Gessler zachwalając jej styl i seksapil! "Magda jest kolorowym ptakiem i ubiera się...

 • Polska ikona stylu

  Od lat w czołówce najlepszych polskich aktorek filmowych i teatralnych. Dojrzała i tajemnicza. Na stałe gości w rankingach najpiękniejszych Polek. Ikona stylu - zachwycająca Magdalena Cielecka - kończy dziś 40 lat.

 • "Barwy szczęścia": Pippi Langstrumpf z tatuażem - rozmowa z Heleną Englert

  ..., że nigdy nie była konwencjonalna. Jest wyrazista i ma swój styl, a przeżycia związane ze śmiercią mamy i dziadków jeszcze bardziej podburzyły tę część jej osobowości. Niby jest silna i twarda, ale(...), i jego partnerki Magdy (Honorata Witańska - przyp. aut.). W głowie Angeli będą kłębiły się złe myśli, będzie w fatalnym stanie psychicznym. Zacznie uciekać do swojego świata, podejmie próby...

 • Do mediów ma dystans

  Magda Mielcarz na dobre wróciła do polskiego show-biznesu. "The Voice of Poland" to już drugi program, który współprowadzi. Modelka i aktorka podkreśla jednak, że do swojej popularności ma duży dystans.

 • Agnieszka Osiecka i Maryla Rodowicz: Szorstka przyjaźń?

  ...-u. Osiecka nie obraziła się i napisała dla niej "Żyj mój świecie", utwór, od którego nazwę wziął debiutancki krążek Maryli. Zaprzyjaźniły się. Po cichu Osiecka podśmiewała się, że Rodowicz to "styl w typie...

 • Polki zmieniają się na wiosnę

  Wiosenna ramówka kobiecego kanału telewizyjnego TVN Style zostanie wzbogacona o nowe programy Doroty Zawadzkiej oraz Anny Ibisz. Nie zabraknie erotyki i kostiumowych seriali. Polkami zajmą się także dwie słynne angielskie stylistki.