• Informacje na temat:

  styl vanessy

Artykuły na temat: styl vanessy
 • Sześć stóp pod ziemią

  ...kontynuować nową praktykę. David i Keith nie rezygnują z posiadania dziecka, ale okazuje się, że zanim zrealizują swój plan, czeka ich mnóstwo trudności. Claire próbuje zmienić styl swoich fotografii(...) Vanessy.

 • Nowa komedia w stylu "Napoleona Wybuchowca"

  Jason Reitman ("Thank You for Smoking") wyreżyseruje komedię "Juno", która według zapewnień twórców ma swoim klimatem przypominać niedawny film "Napoleon Wybuchowiec".

 • Rozwódki z Beverly Hills

  ...szybko pozbierał się po naszym rozstaniu - wyznała w rozmowie z "Life & Style" w grudniu ub.r. Kilka dni później dodała w rozmowie z "Us Weekly": - Rozstanie pozostawiło po sobie przeszywający ból(...) aktorki z serialu, Vanessy Marcil. Miażdżąca strata Sędzia zakończył małżeństwo (zawarte 11 lipca 2010 r) aktorki z Carminem Giovinazzo wskutek pozwu złożonego 17 sierpnia 2012 r. Oficjalnie...

 • Za co kochamy Johnny'ego Deppa?

  Ten miesiąc należy w polskich kinach do Rozpustnika i Pirata w jednej osobie, a przy tym do najbardziej sympatycznego aktora naszych czasów - Johnny'ego Deppa ( "Rozpustnik" , "Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka" ). Mimo że chłopak francuskiej piosenkareczki Vanessy Paradis (żyją bez ślubu!) ma już 43 lata, nadal zaskakuje młodzieńczą werwą i urokiem osobistym. Co sprawia, że Johnny Depp jest

 • Lepsza od Paris Hilton!

  ...już wyobrazić sobie siebie jako fryzjerki - dodała. Zachłyśnięcie się klubowym stylem życia trwało trzy lata. Rzadko się zdarzało, by Vanessa spędziła całą noc na jednej imprezie. - Ustaliłam(...) wielu widzów zna ją przede wszystkim za sprawą serialu "CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku". Do września 2007 r. nazwisko Vanessy regularnie pojawiało się w prasie plotkarskiej. Nieudana operacja...

 • Znamy pierwszą gwiazdę Francophonic Festival!

  Francuski zespół Nouvelle Vague, znany z interpretacji klasyków new wave z lat 80., będzie gwiazdą tegorocznej edycji Francophonic Festival.

 • "Determinacja" (wywiad z Sepsis)

  "Fear Of Freedom", debiutancki album pochodzącej z Sosnowca formacji Sepsis, to wciąż jeden z nielicznych przykładów, że cieszącego się u nas sporą popularnością progresywnego metalu można w Polsce nie tylko słuchać, ale i doskonale grać.

 • Mietek Szcześniak: Zobaczyłem Amerykę z innej strony

  Mieczysław Szcześniak swoją najnowszą płytę nagrywał w Los Angeles, w towarzystwie amerykańskich muzyków. Jak sam przyznaje w rozmowie z INTERIA.PL, pobyt w USA zmienił jego sposób patrzenia na ten kraj.

 • "Dwoje do poprawki": Sceny z (po)życia małżeńskiego

  Kay i Arnold to małżeństwo z 31-letnim stażem. Dzieci odchowane, pokoje osobne, rozmowy o niczym. On pogodzony ze status quo codziennej rutyny. Ona żyjąca w poczuciu coraz większego oddalenia od męża i osamotnienia wykupuje tygodniowy intensywny kurs dla par w odległym Maine.

 • Lepsza od Paris Hilton!

  Gdyby Vanessa Ferlito nie odkryła nowojorskich nocnych klubów, byłaby dziś fryzjerką w rodzinnym salonie na Brooklynie. W przeszłości rywalizowała z Paris Hilton o miano lepszej impezowiczki i szokowała wypowiedziami o ślubie z Catherine Zetą-Jones. Teraz ukrywa nawet imię swojego synka.

Wideo na temat: styl vanessy
 • Wielki Liberace

  "Wielki Liberace" to prawdziwa historia wielkiej gwiazdy estrady polskiego pochodzenia. Świat znał go jako Valentino Liberace - bajecznie bogatego, niewiarygodnie utalentowanego i kochanego przez publiczność celebrytę. Jego występy zawsze były wielkim wydarzeniem, a pełen przepychu styl stał się inspiracją m.in. dla Eltona Johna, Madonny, czy Lady Gagi. Jednak jego prywatne życie odbiegało od wszystkiego, co wiedziały o nim miliony fanów.

 • Elizjum

  W roku 2159 obok siebie żyją: bardzo bogaci ludzie na sztucznej stacji Elysium i reszta na przeludnionej, zniszczonej Ziemi. Sekretarz Rhodes (Jodie Foster) za wszelką cenę chce zachować luksusowy styl życia obywateli stacji. Ziemianie podejmują próby przedostania się na Elysium. Jeden z nich Max (Matt Damon) zgadza się podjąć niebezpieczną misję, która może nie tylko ocalić jego życie, ale także wprowadzić równowagę na świecie.

 • Będzie głośno

  Rzadko pojawia się film pokazujący więcej niż oszałamiającą powierzchowność legend rocka. "Będzie głośno" przedstawia osobiste, opowiedziane własnymi słowami historie trzech pokoleń wirtuozów gitary elektrycznej, którymi są The Edge (U2), Jimmy Page (Led Zeppelin) i Jack White (The White Stripes). Ukazuje, jak każdy z nich wypracował swoje wyjątkowe brzmienie i styl gry na ulubionych instrumentach, gitarach-odkryciach i gitarach-wynalazkach. Film, skupiając się na muzycznym buncie artystów,...