• Informacje na temat:

  styl vanessy

Artykuły na temat: styl vanessy
 • Sześć stóp pod ziemią

  ...kontynuować nową praktykę. David i Keith nie rezygnują z posiadania dziecka, ale okazuje się, że zanim zrealizują swój plan, czeka ich mnóstwo trudności. Claire próbuje zmienić styl swoich fotografii(...) Vanessy.

 • Nowa komedia w stylu "Napoleona Wybuchowca"

  Jason Reitman ("Thank You for Smoking") wyreżyseruje komedię "Juno", która według zapewnień twórców ma swoim klimatem przypominać niedawny film "Napoleon Wybuchowiec".

 • Rozwódki z Beverly Hills

  ...szybko pozbierał się po naszym rozstaniu - wyznała w rozmowie z "Life & Style" w grudniu ub.r. Kilka dni później dodała w rozmowie z "Us Weekly": - Rozstanie pozostawiło po sobie przeszywający ból(...) aktorki z serialu, Vanessy Marcil. Miażdżąca strata Sędzia zakończył małżeństwo (zawarte 11 lipca 2010 r) aktorki z Carminem Giovinazzo wskutek pozwu złożonego 17 sierpnia 2012 r. Oficjalnie...

 • Za co kochamy Johnny'ego Deppa?

  Ten miesiąc należy w polskich kinach do Rozpustnika i Pirata w jednej osobie, a przy tym do najbardziej sympatycznego aktora naszych czasów - Johnny'ego Deppa ( "Rozpustnik" , "Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka" ). Mimo że chłopak francuskiej piosenkareczki Vanessy Paradis (żyją bez ślubu!) ma już 43 lata, nadal zaskakuje młodzieńczą werwą i urokiem osobistym. Co sprawia, że Johnny Depp jest

 • Lepsza od Paris Hilton!

  ...już wyobrazić sobie siebie jako fryzjerki - dodała. Zachłyśnięcie się klubowym stylem życia trwało trzy lata. Rzadko się zdarzało, by Vanessa spędziła całą noc na jednej imprezie. - Ustaliłam(...) wielu widzów zna ją przede wszystkim za sprawą serialu "CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku". Do września 2007 r. nazwisko Vanessy regularnie pojawiało się w prasie plotkarskiej. Nieudana operacja...

 • Znamy pierwszą gwiazdę Francophonic Festival!

  Francuski zespół Nouvelle Vague, znany z interpretacji klasyków new wave z lat 80., będzie gwiazdą tegorocznej edycji Francophonic Festival.

 • "Determinacja" (wywiad z Sepsis)

  "Fear Of Freedom", debiutancki album pochodzącej z Sosnowca formacji Sepsis, to wciąż jeden z nielicznych przykładów, że cieszącego się u nas sporą popularnością progresywnego metalu można w Polsce nie tylko słuchać, ale i doskonale grać.

 • Mietek Szcześniak: Zobaczyłem Amerykę z innej strony

  Mieczysław Szcześniak swoją najnowszą płytę nagrywał w Los Angeles, w towarzystwie amerykańskich muzyków. Jak sam przyznaje w rozmowie z INTERIA.PL, pobyt w USA zmienił jego sposób patrzenia na ten kraj.

 • "Dwoje do poprawki": Sceny z (po)życia małżeńskiego

  Kay i Arnold to małżeństwo z 31-letnim stażem. Dzieci odchowane, pokoje osobne, rozmowy o niczym. On pogodzony ze status quo codziennej rutyny. Ona żyjąca w poczuciu coraz większego oddalenia od męża i osamotnienia wykupuje tygodniowy intensywny kurs dla par w odległym Maine.

 • Lepsza od Paris Hilton!

  Gdyby Vanessa Ferlito nie odkryła nowojorskich nocnych klubów, byłaby dziś fryzjerką w rodzinnym salonie na Brooklynie. W przeszłości rywalizowała z Paris Hilton o miano lepszej impezowiczki i szokowała wypowiedziami o ślubie z Catherine Zetą-Jones. Teraz ukrywa nawet imię swojego synka.