• Informacje na temat:

  styl wypracowała

Artykuły na temat: styl wypracowała
 • Zaglądamy do szaf pięknych lekarek z Leśnej Góry!

  Wszyscy lekarze z Leśnej Góry mają swoją osobistą garderobę. Nie pożyczają sobie nawzajem ubrań, jak często zdarza się bohaterom innych seriali. Kto dba o zawartość ich szaf i indywidualny styl?

 • "Kebab i Horoskop" : Opowieści ze sklepu z dywanami

  Bohaterami filmu "Kebab i horoskop" debiutanta Grzegorza Jaroszuka są pracownicy bankrutującego sklepu z dywanami, których życie zmienia się, gdy szef, starając się ratować upadający biznes, zatrudnia "specjalistów" od marketingu.

 • Modnie i stylowo

  Dwie gwiazdy serialu "Klan" - Izabela Trojanowska, czyli Monika Ross-Nawrot, i Laura Łącz, czyli Gabriela Wilczyńska, zasiadły w jury oceniającym konkursowe pokazy mody na gali "Moda & Styl".

 • Gdynia 2014: Sąsiedzi i współpracownicy

  Opowiadający o ludziach, pośród których mieszkamy i z którymi pracujemy: "Sąsiady" Grzegorza Królikiewicza oraz "Kebab i horoskop" Grzegorza Jaroszuka - to ostatnie konkursowe tytuły, które zaprezentowano na Festiwalu Filmowym w Gdyni.

 • "MacGyver": (Nie)godni następcy

  ...oryginalne, przewidywalne, kiepski scenariusz. Jedynie śmiech w puszce przypomina "złote czasy" - pisano po 1. serii. Na szczęście z czasem produkcja, nie zapominając o swoich korzeniach, wypracowała własny styl. I od 2., docenionego już, sezonu "Pełniejsza chata" stała się jedną z mocniejszych ofert platformy Netflix. Dopiero się rozkręcają Warto dodać, że w kolejce na nowe wersje czekają już...

 • (Hed)p.e, Grubson oraz Big Day to kolejne gwiazdy Przystanku Woodstock

  W środę (25 lutego) wieczorem ujawniono kolejne gwiazdy tegorocznego Przystanku Woostock. Na festiwalowej Dużej Scenie zagra kalifornijski zespół (Hed)p.e, a na Małej Scenie wystąpią: Grubson i Big Day.

 • Znany dziennikarz wyjawia prawdę o Kaczyńskich! Już wiadomo, co łączy Martę i Jarosława!

  Marta Kaczyńska raczej niechętnie dzieli się szczegółami ze swojego życia prywatnego. Szkoda, bo jej życie jest bardzo burzliwe i barwne. Ilością związków i rozwodów zawstydza niejedną rasową celebrytkę z naszego show-biznesu.  Aktualnie Marta układa sobie życie z trzecim mężem. Ich dziecko przyszło na świat parę tygodni po ślubie.  Cóż, jej styl życia nieco kłóci się z wartościami, które na...

 • "Chappie" : Na miarę czasów

  2016 rok. Niedaleka przyszłość. Oddziały policji w Johannesburgu wspiera armia humanoidalnych robotów. Miasto jest bezpieczne, gangsterzy mają respekt do maszyn, bo nie mogą z nimi wygrać ani ich przekupić. Ambitnemu inżynierowi, który zaprojektował oddziały mechanicznych policjantów, marzy się jednak stworzenie robota ze sztuczną inteligencją. W zezłomowanym stalowym ciele rodzi się Chappie.

 • Krzysztof Tyniec żonę poznał... w kościele! Niezwykła historia miłości

  Podobno są dwie  rzeczy, które traktuje pan poważnie.  - Tak, zawód i rodzinę: żonę Jagodę i dwie córki. A całą resztę z przymrużeniem oka.  Samego siebie też? - Myślę, że tak.   Mam wypracowany pewien styl. To dystans i ironia. Tym się kieruję w życiu. Nie wymyśliłem tego sam. To wynalazek Wojciecha Młynarskiego, który zawsze był dla mnie wzorem i autorytetem.  Nadal zakochany jest pan...

 • Backstreet Boys krytykują N'Sync

  Członkowie amerykańskiej grupy Backstreet Boys stwierdzili, że już najwyższy czas, aby rywale z N'Sync przestali ich kopiować i znaleźli swój własny styl.