• Informacje na temat:

  styl życia

Artykuły na temat: styl życia
 • Zofia Zborowska też promuje zdrowy styl życia

  Zofia Zborowska (28 l.) wypowiedziała się na temat swoich nawyków żywieniowych.

 • Tomasz Karolak: Tatuaże to styl życia

  Tomasz Karolak tłumaczy, dlaczego ze swoim zespołem - "Pączki w tłuszczu" gra tylko tajne koncerty. Zdradza również, ile tatuaży już zdobi jego ciało.

 • "Przyjaciółki": Adam Adamonis lubi styl Andrzeja

  ...zainspirowały mnie do czerpania większej radości z życia. Po drugie, zaczęły napływać nowe projekty oraz propozycje zagrania skrajnych ról - wcześniej nie byłem chyba na nie gotowy, bo nie miałem tak(...) w rodzinie, zostawiam na planie mnóstwo energii. Lubisz swojego bohatera? - Tak, szczególnie za jego nienaganny styl ubioru (śmiech). Poważnie jednak mówiąc, rola Andrzeja budowana jest na...

 • "Kopciuszek" : Urok, styl, klasa

  "Kopciuszek" Kennetha Branagha to czarowna klasyczna filmowa baśń - wyrafinowana, uczciwa w stosunku do pierwowzoru i oszałamiająca, bo w mądry sposób utkana z bajecznie prostych opozycji. Dobro mierzy się w niej ze złem, a bieda staje w konkury z bogactwem. Szczerego i odważnego serca młodej dziewczyny nic jednak nie zmienia.

 • Paulina Młynarska zaskoczyła wszystkich! To istna rewolucja w jej życiu!

  Paulina Młynarska zachwyciła się Grecją już we wczesnym dzieciństwie. W latach 70., jako sześcioletnia dziewczynka, odwiedziła z rodzicami wyspę Skopelos, poznając styl życia całkowicie odmienny od(...) Młynarska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. Podkreśla, że do przeprowadzki przygotowywała się od blisko 10 lat. Krok po kroku wycofywała się z pracy w mediach, decydowała się wyłącznie na...

 • "Joanna": O sprawach najistotniejszych

  Opowieść o najprostszych sprawach w życiu, które stanowią jego istotę - mówi o "Joannie", nominowanej do Oscara w kategorii krótkometrażowy dokument, reżyserka Aneta Kopacz. Bohaterowie filmu to umierająca na raka młoda kobieta oraz jej mąż i syn.

 • Chociaż wielką miłością jej życia są konie, ta pasja przestała jej już wystarczać. Dlatego Monika Jezior (32 l.) zaczęła szukać mężczyzny o bardzo podobnych zainteresowaniach. Ma jej w tym pomóc udział w programie "Rolnik szuka żony 3".

 • Wojciech Jerzy Has: Wizjoner kina. Pamiętajmy o nim!

  "Wizjoner", "magik", "oryginał polskiego kina" - tak o nim pisano. Gdyby Wojciech Jerzy Has żył, miałby 90 lat. Uznawany za jednego z najwybitniejszych reżyserów kina światowego, ostatnie lata swojego życia spędził samotnie, zapomniany przez widzów, chorując w mieszkaniu na łódzkim blokowisku.

 • Maryla Rodowicz podekscytowana. Powstaje film dokumentalny o jej życiu

  ...o Wojciechu Młynarskim - "Młynarski. Piosenka finałowa". Teraz skupia się na poznawaniu życia Maryli. - Rodowicz zaczęła narzucać swój styl słuchaczom. Dyktowała modę, to, jak się powinien zachowywać(...) spotkać z reżyserką i powspominać czas spędzony u boku żony? Nie jest tajemnicą, że biznesmenowi nie podobało się ujawnianie przez Marylę szczegółów z ich życia prywatnego. Rozzłościł się na dobre...

 • "Czarny węgiel, kruchy lód": Chińskie noir

  Starzenie się, tycie lub doznanie jakiejś krzywdy, są wystarczającymi impulsami, by zrezygnować z życia i stać się włóczęgą - mówi Liao Fan, grający główną rolę w filmie "Czarny węgiel, kruchy lód", który w zeszłym roku wygrał Berlinale.

Zdjęcia na temat: styl życia
Wideo na temat: styl życia
 • Cerekwicka: Powierzyłam swoje ciało medycynie stylu życia!

  oczywiście nie dotyczyła muzyki, a plotek i wyglądu. Ten w przypadku Cerekwickiej uległ niedawno sporym zmianom. Okazuje się, że Cerekwicka ma problemy z astmą i musiała zmienić styl życia, stąd te zmiany! "Zmieniłam się, zmieniam swoje życie. Zaczęłam dbać o siebie. Zmagam się z astmą, przy moim zawodzie to problem. Powierzyłam swoje ciało medycynie stylu życia. Prowadzę się teraz zdrowo

 • Winehouse zmienia styl życia?

  25 lipca do londyńskiego domu Amy Winehouse zawitał jej nowy osobisty trener, który przywiózł ze sobą sprzęt do ćwiczeń. To kolejna próba piosenkarki uratowania się przed śmiercią w wieku 24 lat.

 • Halina Mlynkova planuje wydać płytę w Czechach!

  Zdaniem wokalistki dzięki płycie „Życia mi mało” fani ostatecznie zaakceptowali jej nowy styl muzyczny. Twierdzi, że droga artystyczna, którą obecnie podąża, jest trudniejsza, ale daje jej więcej satysfakcji.

Dyskusje na temat: styl życia