• Informacje na temat:

  style london

Artykuły na temat: style london
 • "The Witcher": Geralt i Yennefer na zdjęciach; Lauren Schmidt-Hissrich o 'tkance łącznej'

  ...inne style oraz elementy, np. Blaviken ma nieco przypominać Skandynawię. Więcej informacji o produkcji Netflixa poznamy już w ten weekend (na konwencie MCM London Comic Con) i za tydzień, kiedy...

 • Slash znów będzie ojcem

  Slash, angielski gitarzysta rezydujący od lat w Ameryce, znów zostanie ojcem. Jego małżonka, Perla Hudson, która obdarzyła go już synem, jest w błogosławionym stanie. Muzyk, który dawno temu porzucił rockandrollowy styl życia, nie posiada się ze szczęścia.

 • Mira Kubasińska: Wielki ogień zgasł

  ...miała w sobie coś hipnotycznego, jakiś zagraniczny sznyt. Równolegle występowała w polsko-brytyjskim The London Beats, pierwszym zachodnim zespole wpuszczonym za żelazną kurtynę. Komunistyczne...

 • "Bez wielkich zmian"

  Szwedzka grupa Anekdoten do niedawna porównywana była do King Crimson, a co bardziej złośliwi określali ją nawet jako klon formacji Roberta Frippa. Kwartet tym się zupełnie nie przejmował i z godną podziwu konsekwencją pracował nad własnym stylem przy kolejnych wydawnictwach. Ich wysiłki były zauważane i coraz mniej malkontentów widziało Anekdoten wyłącznie jako kolejny zespół naśladujący

 • Muniek Staszczyk o nieżyjącym artyście: To nie był gwiazdor

  Zmarłego 10 lat temu brytyjskiego muzyka Joe Strummera z grupy The Clash wspomina w rozmowie z INTERIA.PL Muniek Staszczyk, wielki fan twórczości artysty.

 • Brides Of Destruction: Nowy materiał

  Amerykańska grupa Brides Of Destruction jeszcze nie doczekała się debiutu swojej debiutanckiej płyty we wszystkich częściach świata, a już przystąpiła do pisania piosenek na drugi album. Debiutancka płyta "Here Come The Brides" na razie ukazała się tylko w Japonii.

 • Jay-Z sprzedał za 200 milionów

  Nowojorski raper finalizuje transakcję sprzedaży produkującej ubrania kompanii Rocawear. Konto Jay'a-Z wzbogaci się dokładnie o 205 miliony dolarów.

 • Radiohead jak Penderecki

  Grupa Radio head rozpoczęła pierwsze próby przed nagraniem premierowego materiału. Czyżby zespół czekała kolejna rewolucja brzmieniowa? Tak przynajmniej wynika ze słów Jonny'ego Greenwooda, gitarzysty grupy.

 • Partnerka Micka Jaggera nie żyje

  Projektantka mody L'Wren Scott i partnerka lidera zespołu The Rolling Stones Micka Jaggera w poniedziałek rano została znaleziona martwa w swym apartamencie w Nowym Jorku. Najprawdopodobniej popełniła samobójstwo. Jagger jest "zdruzgotany" tą informacją.

 • X-Press-2: To jest płyta house

  X Press 2 to angielskie trio, które na początku lat 90. założyli DJ-e Rocky, Diesel i Ashley Beedle. I choć mają na swoim koncie kilka przebojów to jednak największy sukces przyniósł im promujący w 2002 roku płytę "Muzikizum" singel "Lazy", w którym gościnnie zaśpiewał David Byrne, niegdyś lider i wokalista amerykańskiej grupy Talking Heads. Cała płyta, co może zaskoczyć wiele osób, zdecydowanie różni się od singla.