• Informacje na temat:

  style obchodzi

Artykuły na temat: style obchodzi
 • Oto nowy styl Julii Kamińskiej!

  .... - Mało mnie to jednak obchodzi. Najważniejsze, żebym się dobrze czuła. Ze względu na wygodę, którą oferują, bardzo lubię spódnice i sukienki. Nie mam oczywiście na myśli miniówek, tylko długie kiecki do...

 • Sylwester Chęciński obchodzi 85. urodziny

  Sylwester Chęciński, reżyser takich filmów jak "Sami swoi", Wielki Szu" oraz "Rozmowy kontrolowane", kończy w czwartek, 21 maja, 85 lat.

 • "Rodzina zastępcza": Wielka skromność i talent

  ...25 maja Gabriela Kownacka obchodziłaby 65. urodziny. Niestety, los chciał inaczej. Odeszła, pozostawiając po sobie wielką pustkę.

 • Nick Mason kończy 71 lat

  27 stycznia 71. urodziny obchodzi Nick Mason, perkusista Pink Floyd. Mason to jedyny członek legendarnej grupy, który był w niej od początku do końca.

 • Kukulska nie zaprosiła przyjaciółki na "czterdziestkę". O imprezie dowiedziała się z... gazety!

  Swoje 40. urodziny Natalia Kukulska obchodziła hucznie w jednym z modnych warszawskich klubów. Zaprosiła wielu przyjaciół, pominęła jednak najbliższą przyjaciółkę. Dlaczego?

 • "Klub dla wybrańców" : Banał w wilczej skórze

  "Klub dla wybrańców" mógłby być "Wilkiem z Wall Street", a właściwie "Wilczkiem", bo bohaterami są równie zdegenerowani, jak amerykańscy maklerzy, brytyjscy studenci. Niestety, Lone Scherfig nie ma tak ostrego pazura jak Martin Scorsese, przez co jej film ani nie szokuje, ani nie bawi.

 • Hanna i Tomasz Lisowie mieszkają osobno?! Przechodzą poważny kryzys!

  Dziennikarska para Hanna (47 l.) i Tomasz (51 l.) Lisowie niebawem będą obchodzić 10. rocznicę ślubu. Ale łączące ich uczucie nie jest już gorące. Bo najwyraźniej nie wspierają się w kłopotach, które jakiś czas temu zagościły w ich życiu.

 • Paulina Sykut-Jeżyna: Sylwester w pracy, potem zabawa z mężem

  Paulina Sykut-Jeżyna ostatnią noc w roku spędzi w pracy, nie zamierza jednak rezygnować z sylwestrowej zabawy. Po zakończeniu Sylwestrowego Rejsu Przebojów będzie się bawić na imprezie z kolegami z pracy, na której towarzyszyć jej będzie mąż Piotr Jeżyna.

 • Anna Gzyra zmieniła fryzurę!

  ...- Po urodzeniu dziecka jak każda mama myślałam tylko o swojej córeczce Helence - opowiada aktorka. - Nie obchodziło mnie, w co się ubieram i jak wyglądam. Stawiałam po prostu na wygodę. Ale w końcu trzeba było wrócić na plan serialu "M jak miłość" i zacząć udzielać się towarzysko. I wtedy okazało się, że rzeczy, które mam w szafie, do niczego nie pasują. Postanowiłam wziąć się za siebie...

 • "Taniec z Gwiazdami" [8. odcinek]: Pożegnanie Jaśka Meli

  Kto nie będzie już walczył o Kryształową Kulę? Jan Mela i Magdalena Soszyńska nie wygrają "Dancing withe the Stars. Tańca z gwiazdami". W piątek, 24 października, w ósmym odcinku show, para pożegnała się z programem. Po raz pierwszy głosy jurorów pokryły się z ocenami widzów.