• Informacje na temat:

  stylista celebrytów

Artykuły na temat: stylista celebrytów
 • Jacyków: Na Instagramie jestem Tomaszem J., a nie celebrytą!

  ...można poznać wyłącznie na podstawie fotografii. Stylista publikuje ponadto zdjęcia bez komentarzy i popularnych hasztagów.  "Ja tam jestem Tomaszem J., nie celebrytą, nie stylistą" – mówi Tomasz(...) tys. obserwujących. "On nie ma napędzać mi followersów, tylko ma być moją zabawką, tak go traktuję, stać mnie na to" – mówi stylista. Na Instagramie Tomasza Jacykowa dominują zdjęcia prywatne...

 • Jacyków: Znawca mody od przedszkola

  Niedawno wydana książka Tomasza Jacykowa obfituje w ciekawe historie i kontrowersyjne opinie. Stylista kilka stron publikacji poświęcił swojemu dzieciństwu. Okazuje się, że... już w przedszkolu wymyślał sobie ubranka.

 • Kaczyńska zatrudnia stylistę

  Wyglądem Marty Kaczyńskiej od jakiegoś czasu zajmuje się Jarosław Szado, ulubiony stylista celebrytów. Szado ubiera m.in. Justynę Steczkowską i Małgorzatę Kożuchowską .

 • Kozyra ubiera się tam, gdzie diabeł

  Robert Kozyra ma swoich stylistów w Londynie i w Mediolanie, zatrudnił i zwolnił tysiąc osób, czyta trzy biografie naraz, a Prada zrobiła torbę specjalnie dla niego.

 • Tomasz Lis odpowiada Wojewódzkiemu: Na sesję przyszedł ze stylistą fryzur

  ...stylista fryzur". Wojewódzki wybrał zdjęcie na okładkę i nie miał obiekcji, by wystąpić na niej w pojedynkę. Zdanie zmienił, gdy pismo trafiło już do druku - w sobotę rano. Lis twierdzi, że redakcja...

 • Wenecja 2014: Cisza przed burzą

  W zeszłym roku wenecki festiwal wygrał film dokumentalny. Nie było o nim głośno, włoska "Sacro GRA" nie zrobiła też dużej kariery w kinowej dystrybucji. Wiele mówiło się tylko o zmianie kursu i o nowej polityce, którą owa wygrana miała zainicjować. Czy takowa rzeczywiście weszła w życie i zmieniła festiwal?

 • Ranking celebrytów: Kogo nienawidzą Polacy?

  Ponad czterystu polskich celebrytów znalazło się pod lupą badaczy, którzy przepytali Polaków, kogo znają i darzą sympatią, a kto ich niezwykle irytuje.

 • Michał Piróg potwierdza rozstanie: Jestem singlem

  Michał Piróg (35 l.) stanowczo zaprzecza, że książka "Chcę żyć" była powodem jego rozstania z życiowym partnerem. Tancerz podkreśla, że nie jest związany ze stylistą Andrzejem Sobolewskim już od roku, a autobiografia ukazała się zaledwie miesiąc temu.

 • Najwięksi ekscentrycy polskiego show-biznesu

  Styl życia których polskich celebrytów wzbudza najwięcej kontrowersji? Które gwiazdy najbardziej szokują nas swoim zachowaniem, poglądami i strojami?

 • Jacyków ucieka z kraju!

  Kontrowersyjny stylista Tomasz Jacyków ma dość! Obraził się na polski show-biznes i zamierza wyjechać za granicę. Jakie ma plany?

Wideo na temat: stylista celebrytów
 • Bling Ring

  Grupa nastoletnich włamywaczy, ogarnięta obsesją sławy, pragnie zbliżyć się do świata gwiazd. W poszukiwaniu ekstremalnych wrażeń, członkowie Bling Ring zakradają się do domów hollywoodzkich celebrytów, gdzie dokonują rozbojów. Magia luksusowych marek i wszechobecny glamour wydają się młodocianym złodziejom przepustką do lepszego życia. To co zakazane, niesie za sobą jednak poważne konsekwencje.

 • Wideokracja

  Zaczęło się skromnie - w 1976 roku jedna z lokalnych stacji pokazała późnym wieczorem teleturniej, w którym po każdej poprawnej odpowiedzi obecna w studio gospodyni domowa zdejmowała kolejną część swojej garderoby. Następnego dnia do stacji telewizyjnej wpłynęły skargi od miejscowych przedsiębiorców, bo większość oglądających program mężczyzn, nazajutrz spóźniła się do pracy. Wydarzenie to pokazało przyszłość telewizji. Jej głównym przekazem stała się zabawa. A najlepszą zabawę włoskiej...

 • Śniadanie do łóżka

  Tomasz Karolak jako celebryta z przypadku, który zakochuje się w ponętnej stylistce (Małgorzata Socha) i - korzystając z rad najlepszego kumpla (Piotr Adamczyk) - próbuje zaserwować jej śniadanie do łóżka.