• Informacje na temat:

  stylista polskich gwiazd

Artykuły na temat: stylista polskich gwiazd
 • Natasza Urbańska już tak nie wygląda! Porównali ją do innej polskiej gwiazdy!

  Natasza Urbańska (41 l.) jest bez wątpienia piękną kobietą. W dodatku im starsza, tym piękniejsza. Tym razem gwiazda zdecydowała się na poważną zmianę i nie jesteśmy do końca przekonani, czy była to słuszna decyzja.

 • Grażyna Torbicka: Dziewczyna Jamesa Bonda

  18. galę Telekamer poprowadzi ulubiony duet Polaków - Grażyna Torbicka i Artur Żmijewski. W rozmowie z "Tele Tygodniem" prezenterka zabiera wszystkich w ekscytującą podróż wspomnień o początkach plebiscytu, chwilach grozy i spotkaniach z gwiazdami.

 • Gwiazdy dwoją się i troją, by zabłysnąć na czerwonym dywanie i ściankach sponsorskich. W tym celu najczęściej wypożyczają kreacje od znanych projektantów. W wyborze odpowiednich strojów chętnie(...) polskim gwiazdom przydarzyły się wpadki modowe.

 • Mariola Bojarska-Ferenc: Kobieta 50 plus

  Prowadzi dwa programy w telewizji, pisze książki i blog dla kobiet po pięćdziesiątym roku życia. Kipi pozytywną energią i chce obdarzać nią innych. Ostatnio także zaczęła naukę tańca latynoamerykańskiego z egzotycznym instruktorem...

 • Najwięksi ekscentrycy polskiego show-biznesu

  Styl życia których polskich celebrytów wzbudza najwięcej kontrowersji? Które gwiazdy najbardziej szokują nas swoim zachowaniem, poglądami i strojami?

 • Doda i Jacyków: Będzie walka?

  Kontrowersyjna piosenkarka kontra kontrowersyjny stylista w jednym programie. Czy dojdzie do pojedynku gwiazd?

 • Prezenterki z tamtych lat! One to miały klasę!

  Bogumiła Wander: Wielka gwiazda szklanego ekranu! Przygodę z zawodem zaczynała pod koniec lat 60. i szybko stała się ulubienicą telewidzów. Bogumiła świetnie radziła sobie także w roli konferansjerki prowadząc wspólnie z Lucjanem Kydryńskim festiwale w Sopocie. Do tego była niezwykle zjawiskową kobietą, do której wzdychało mnóstwo mężczyzn. Bogumiła Wander: Wielka gwiazda szklanego ekranu...

 • "Salonowe rewolucje" nowością Polsat Cafe

  Magda Gessler poprowadzi rewolucje w kuchni, za to słynny stylista fryzur polskich gwiazd Leszek Czajka będzie wprowadzał zmiany w salonach fryzjerskich. "Salonowe rewolucje" - to jedna z nowości, jakie na wiosnę przygotowała stacja Polsat Cafe.

 • Nie chcą polskich artystów w USA?!

  ...o wyjaśnienie. Interwencję podjęło również Ministerstwo Spraw Zagranicznych. To nie pierwsza tego typu sytuacja. Krzysztof Skiba w lipcu 2009 roku miał być gwiazdą plenerowej imprezy w Chicago(...) i nie chcę emigrować do Stanów" - tłumaczył w rozmowie z "Super Expressem". Największe gwiazdy tegorocznego festiwalu "Taste of Polonia" w Chicago - Lombard, Sztywny Pal Azji oraz Sidney Polak - nie...

 • "TzG": Taniec na tak, gwiazdy na nie

  W najbliższą niedzielę, 27 listopada, zakończy się kolejna edycja "Tańca z gwiazdami". Co prawda jeszcze nie wiemy, kto zostanie jej zwycięzcą, ale już teraz możemy zdobyć się na małe podsumowanie, tej trzynastej już odsłony show.