• Informacje na temat:

  stylista ubioru

Artykuły na temat: stylista ubioru
 • Dorota Wróblewska uważa, że osoby odpowiedzialne za ubiór Agaty Dudy podczas wystąpień publicznych wzorują się nieco na Claire Underwood.

 • "Prohibicyjne klimaty lat 20."

  Tomasz Jacyków wcielił się w serial u "Synowie" w rolę... stylisty."Będziemy mogli podejrzeć trochę mody, która powraca na salony. Na pewno będą to, wąskie krawaty i prohibicyjne klimaty lat 20."- opowiada Jacyków.

 • Jacyków krytykuje Kwaśniewskich

  Stylista Tomasz Jacyków (41 l.) skrytykował byłą parę prezydencką za ubiór na koncercie w Teatrze Wielkim.

 • Ubezpieczone spodenki K. Minogue

  Słynne złote spodenki Kylie Minogue, które obecnie stanowią część ekspozycji poświęconej piosenkarce, zostały ubezpieczone na zawrotną sumę miliona funtów! Seksowne ubranie pierwotnie zostało kupione przez stylistę gwiazdy za przysłowiowe grosze.

 • Jacyków chwali prałata Jankowskiego

  Nasz stylista wychwala styl Jankowskiego i gani image ks. Rydzyka.

 • Slipknot: Najgorzej ubrani muzycy

  Członkowie amerykańskiej formacji Slipknot, którzy wzbudzają duże zainteresowanie między innym swymi niekonwencjonalnymi ubiorami, nie mają nic przeciwko temu, aby określać ich mianem najgorzej ubranych muzyków na świecie, Twierdzą bowiem, iż w ten sposób wyrażają swoją niechęć wobec wszystkiego, co związane jest ze światem mody.

 • Melania Trump była zaskoczona, gdy Agata Duda wyjawiła jej swoją tajemnicę!

  Tygodnik "Rewia" ujawnia kilka ciekawych szczegółów związanych ze spotkaniem Agaty Dudy (45 l.) i Melanii Trump (47 l.) w Warszawie.

 • Stylistka gwiazd

  Katarzyna Łukaszyńska zna telewizję od podszewki. Kiedyś aktorka, dzisiaj stylistka opowiedziała o swojej współpracy z gwiazdami szklanego ekranu i wyjaśniła, jak zmienia się styl dziennikarzy telewizyjnych.

 • ...w Londynie. Współpracował ze stylistami m.in. Lady Gagi, Jessie J i Ady Szulc, a jego prace publikowane były w magazynach "Vogue", "Glamour", "Harper’s Bazaar". W programie widzowie mogą obserwować, jak(...) sporo emocji, nie tylko za sprawą swojego odważnego ubioru, kontrowersyjnych projektów, ale i kobiecej fizyczności, która działa na nerwy szczególnie Bartnikowi. W kolejnym odcinku "Jacob" da...

 • Najwięksi ekscentrycy polskiego show-biznesu

  Wiśniewski. Postacią otwierającą ranking najbardziej ekscentrycznych gwiazd polskiego show biznesu jest kontrowersyjny stylista Tomasz Jacyków, który bez skrępowania wytyka Polakom wszelkie niedostatki ich urody i ubioru. Na drugim miejscu znalazła się Maria Peszek, słynąca z odważnych tekstów oraz oryginalnego wizerunku scenicznego. Peszek znana jest również z bezkompromisowych poglądów i opinii...

Wideo na temat: stylista ubioru
 • Wujek Boonmee który potrafi przywołać swoje poprzednie wcielenia

  "Wujek Boonmee który potrafi przywołać swoje poprzednie wcielenia" to tajemnicza i pełna mistycyzmu opowieść o człowieku, który pragnie spędzić ostatnie dni swojego życia wśród bliskich.Pewnego dnia niespodziewanie ukazuje mu się duch jego zmarłej przed laty żony, a następnie syna, choć ten przybywa w nowej zwierzęcej postaci. W ich towarzystwie Boomnee przypomina sobie swoje dawne wcielenia, gromadzą się wokół niego zjawy. Razem z nimi wyruszy w ostatnią, mistyczną wyprawę przez dżunglę. Jej...