• Informacje na temat:

  stylistki celebrytów

Artykuły na temat: stylistki celebrytów
 • Bunt celebrytów! Nie przyszli na pokaz Urbańskiej

  ...przyjdą chociaż znane stylistki" - mówi "Faktowi" znajomy Urbańskiej. "Jest przekonana, że inni artyści po prostu jej nie lubią i zazdroszczą jej talentów" - dodaje. Z informatorem tabloidu zgadza się...

 • Kiedy gwiazda fatalnie wygląda

  Przez wiele lat Joanna Horodyńska sama była modelką. Te doświadczenia pomagają jej dzisiaj w pracy stylistki. Razem z Karoliną Malinowską bierze pod lupę polskich celebrytów.

 • Maja Sablewska i Kuba Wojewódzki na wojennej ścieżce! Jest odpowiedź stylistki!

  Maja Sablewska (35 l.) odpowiedziała na ataki Kuby Wojewódzkiego (51 l.) na Facebooku.

 • Karolak gotuje, a Adamczyk...

  26 czerwca rozpoczęły się zdjęcia do komedii Krzysztofa Langa "Na ostrzu noża". W filmie wystąpią Tomasz Karolak ("Testosteron") i Piotr Adamczyk ("Nie kłam, kochanie"), a partnerować im będą Małgorzata Socha ("BrzydUla") i Iza Kuna ("Lejdis").

 • Horodyńska zmiażdżona przez lekarza celebrytów! Gojdź triumfuje

  Joanna Horodyńska (40 l.) chyba się doigrała! Swoją krytyką stylizacji doktora Gojdzia sprowadziła na siebie jego niezbyt miłą odpowiedź. Ostro!

 • Komu poda śniadanie do łóżka?

  W nocy z 5 na 6 sierpnia padł ostatni klaps na planie nowej komedii Krzysztofa Langa "Śniadanie do łóżka"". W obsadzie filmu znalazły się znakomite nazwiska: Tomasz Karolak ("Lejdis", "Testosteron", "39 i pół") i Małgorzata Socha ("BrzydUla"), którym partnerują Piotr Adamczyk ("Nie kłam, kochanie", "Święty interes"), Iza Kuna ("Galerianki", "Miłość na wybiegu") oraz Michał Koterski ("Dzień świra").

 • Stylistki poniżają Korwin!

  Stylistki najgorzej ubranymi celebrytami 2011 roku uznały Alicję Węgorzewską, Kasię Figurę, Michała Szpaka, Annę Czartoryską, Małgorzatę Potocką i Karolinę Korwin-Piotrowską. Tej ostatniej w swoim komentarzu na łamach pisma "Party" nie szczędzą złośliwości. Nie ukrywają także, że prywatnie jej nie znoszą! "Karolina nie ma za grosz stylu, nawet tego złego" - ocenia Malinowska. "Oddała się w ręce...

 • Adamczyk doradza Karolakowi

  Już od 10 listopada będzie można oglądać w kinach duet Piotr Adamczyk - Tomasz Karolak w komedii "Śniadanie do łóżka".

 • Krystian Wieczorek zakochany!

  Krystian Wieczorek, w przeciwieństwie do wielu gwiazd i celebrytów, trzyma swoje życie prywatne z dala od mediów. Rzadko udziela wywiadów, a na ściankach pozuje jedynie podczas imprez branżowych. Niewiele wiadomo też o jego życiu uczuciowym. Nie kryje wprawdzie faktu, że był przez 10 lat w związku z aktorką Dorotą Androsz, jednak na jej temat także niechętnie się wypowiadał. Jakiś czas...

 • "Na ostrzu noża", czyli Karolak gotuje!

  Co dzieje się, kiedy mężczyzna próbuje zdobyć kobietę, zgodnie z zasadą "Przez żołądek do serca", a przy tym nazywa się Tomasz Karolak i ma nieprzeciętny dar pakowania się w tarapaty?

Wideo na temat: stylistki celebrytów
 • Śniadanie do łóżka

  Tomasz Karolak jako celebryta z przypadku, który zakochuje się w ponętnej stylistce (Małgorzata Socha) i - korzystając z rad najlepszego kumpla (Piotr Adamczyk) - próbuje zaserwować jej śniadanie do łóżka.

 • Bling Ring

  Grupa nastoletnich włamywaczy, ogarnięta obsesją sławy, pragnie zbliżyć się do świata gwiazd. W poszukiwaniu ekstremalnych wrażeń, członkowie Bling Ring zakradają się do domów hollywoodzkich celebrytów, gdzie dokonują rozbojów. Magia luksusowych marek i wszechobecny glamour wydają się młodocianym złodziejom przepustką do lepszego życia. To co zakazane, niesie za sobą jednak poważne konsekwencje.

 • Wideokracja

  Zaczęło się skromnie - w 1976 roku jedna z lokalnych stacji pokazała późnym wieczorem teleturniej, w którym po każdej poprawnej odpowiedzi obecna w studio gospodyni domowa zdejmowała kolejną część swojej garderoby. Następnego dnia do stacji telewizyjnej wpłynęły skargi od miejscowych przedsiębiorców, bo większość oglądających program mężczyzn, nazajutrz spóźniła się do pracy. Wydarzenie to pokazało przyszłość telewizji. Jej głównym przekazem stała się zabawa. A najlepszą zabawę włoskiej...