• Informacje na temat:

  stylizacja kate

Artykuły na temat: stylizacja kate
 • Była aktorka "Barw szczęścia" fantazjuje: Stylizacją przebiłam księżną Kate!

  Rudowłosa celebrytka postanowiła w osobliwy sposób uczcić przyjazd księżnej Kate i księcia Williama do Polski. Udało się?

 • Kate Hudson nie znosi swoich... piersi

  Kate Hudson nie znosi swojego ciała w trakcie ciąży. Gwiazda, która spodziewa się obecnie dziecka z muzykiem Matthew Bellamym, przyznaje, że najbardziej przeszkadzają jej zmienione piersi. Według Hudson, urosły one ostatnio o... trzy rozmiary.

 • Meghan zachwyciła stylizacją na chrzcie Louisa. Przyćmiła Kate?

  ..., a zarazem elegancka, sięgająca do kolan sukienka" - pisze "Evening Standard". "Gdy wszystkie oczy skierowane były na Louisa i jego ubranko, my zachwycaliśmy się nie tylko kremową suknią Kate, ale także tym...

 • Ostro o Ewie Farnej: "Bałwanek", "kompletna katastrofa"

  Stylizacja i figura Ewy Farnej podczas festiwalu Sopot TOPtrendy 2013 spotkały się z kpinami starszych koleżanek z rozrywkowej branży.

 • Wizyta książęcej pary w Warszawie to już przeszłość. Kate (35 l.) i William (35 l.) udali się dziś, 18 lipca, do Gdańska. Pobyt na Pomorzu rozpoczęli od odwiedzin w byłym obozie koncentracyjnym w Sztutowie, następnie udali się do Teatru Szekspirowskiego. Członkowie rodziny królewskiej zaprezentowali się w eleganckich strojach. Największą uwagę, jak zawsze, przykuła stylizacja księżnej. Kate tym...

 • Kate Moss konsultantką mody w "X Factor"

  Styl Kate Moss doczekał się wielu naśladowców. Przyniósł modelce nie tylko tytuł ikony stylu, może również rolą konsultantki stylu w programie "X Factor".

 • Księżna Kate powraca do obowiązków po urlopie macierzyńskim

  Księżna Kate (36 l.) po kilkumiesięcznym urlopie macierzyńskim powraca do swoich obowiązków. Na początek wraz z dziećmi wzięła udział w lekcji na świeżym powietrzu. Na miejscu nie mogło zabraknąć fotoreporterów.

 • One mają najciekawsze fryzury!

  Dotychczas uchodziła za niekwestionowaną królową... stylizacji włosów. To fryzurę a la Jennifer Aniston przez lata chciały mieć kobiety na całym świecie. Jednak w 2011 roku aktorce nie udało się obronić swojej mocnej pozycji.

 • Niecodzienny widok! Księżna Kate... w szerokich spodniach!

  Księżna Kate (36 l.) podczas publicznych wyjść wymagających eleganckiego stroju niemal zawsze stawia na sukienki lub spódnice. Jednak ostatnio zrobiła wyjątek i zaprezentowała się w spodniach. To dość niecodzienny widok, jeśli chodzi o żonę księcia Williama.

 • Nie jest już najlepiej uczesaną gwiazdą

  Dotychczas uchodziła za niekwestionowaną królową... stylizacji włosów. To właśnie fryzury a la Jennifer Aniston przez lata chciały mieć kobiety na całym świecie. Jednak w 2011 roku aktorce nie udało się obronić swojej pozycji.

Zdjęcia na temat: stylizacja kate
 • Supersłodka stylizacja księżnej Kate
 • Kolejna olśniewająca stylizacja Kate
 • Kolejna olśniewająca stylizacja Kate
Wideo na temat: stylizacja kate
 • Underworld: Przebudzenie

  Trwająca od tysiącleci wojna między Wampirami i Lykanami przybiera jeszcze brutalniejszą formę w oszałamiającej produkcji w formacie 3D Underworld: Przebudzenie. Czwarta i najbardziej spektakularna część popularnej sagi przenosi akcję na zupełnie nowy poziom. Tym razem legendarna wojowniczka Selene (Kate Beckinsale) musi stawić czoła najpotężniejszemu przeciwnikowi, z jakim miała do tej pory do czynienia. Odkrywa także szokującą tajemnicę, która odmieni wszystko, o co kiedykolwiek walczyła....

 • Twarz anioła

  Zanim powstał film, o tej historii było głośno na całym świecie. Prasa pisała, że "jest w niej wszystko, czego potrzebuje dobry kryminał: morderstwo, miłość, seks, narkotyki, piękna podejrzana i kontrowersyjny prokurator snujący teorię satanistycznej orgii seksualnej, która miała doprowadzić do śmierci niewinnej dziewczyny". "Twarz anioła" to film inspirowany kontrowersyjną i prawdziwą historią "pięknej morderczyni", która stała się celebrytką, znaną jako "Foxy Knoxy", między innymi dzięki...

 • Pożyczony narzeczony

  Rachel (Ginnifer Goodwin) jest utalentowaną prawniczką. Pracuje w jednej z najlepszych firm prawniczych w Nowym Jorku. Jest też dobrą i lojalną przyjaciółką, lecz niestety wciąż nie może znaleźć swojej drugiej połówki... o czym bez przerwy przypomina jej najlepsza przyjaciółka, Darcy (Kate Hudson). Jej świat wywróci się do góry nogami, gdy świętując swoje 30. urodziny, grzeczna i uporządkowana Rachel zupełnie nieoczekiwanie wpadnie w ramiona chłopaka, w którym podkochuje się jeszcze od...