• Informacje na temat:

  stylizacja na lata 60 te

Artykuły na temat: stylizacja na lata 60 te
 • "Kochankowie z Księżyca. Moonrise Kingdom": Koniec lata według Andersona

  Połowa lat 60. na urokliwej, acz położonej na końcu świata (czyli w Nowej Anglii) wyspie New Penzance. Z grupy skautów odchodzi osierocony przez rodziców 12-letni Sam, by wraz ze swoją dziewczyną Suzy, córką prawników, przejść starym szlakiem Indian. W ślad za nimi rusza pościg złożony z nad wyraz oryginalnych osobowości.

 • "X Factor": Top 10 występów castingowych!

  Za nami pięć odcinków z przesłuchaniami uczestników drugiej edycji programu "X Factor". Przed nami obóz z udziałem wybrańców, a następnie tzw. domy jurorów. Kto zdążył już nas zachwycić, uwieść, oczarować? Oto nasz ranking!

 • Piotr Rubik: Geniusz czy tandeciarz?

  Dawno żaden polski artysta nie budził w Polsce tyle emocji co Piotr Rubik. Bezlitośnie besztany przez krytykę, uwielbiany przez słuchaczy.

 • "Gangsterzy i filantropi": Pół wieku od premiery

  W piątek, 15 lutego, mija 50 lat od premiery filmu Jerzego Hoffmana i Edwarda Skórzewskiego "Gangsterzy i filantropi". "To taka prebarejowska komedia, która fantastycznie przetrwała próbę czasu" - ocenia Andrzej Bukowiecki, krytyk filmowy.

 • Imogen Poots: Piękna niebieskooka

  Imogen Poots rozpoczęła podbój Hollywood. Po występie w kipiącym testosteronem "Need for Speed" artystka otrzymała liczne aktorskie propozycje, również te z najwyższej półki.

 • Mikołajowy poradnik dla spóźnialskich

  Nie masz jeszcze prezentu? Co gorsze, nie masz pomysłu, co kupić? Spokojnie, przygotowaliśmy poradnik dla spóźnialskich. Oto nasze filmowe propozycje dla dzieci i dla dorosłych!

 • A imię jej Milion

  20-latka ze Zgorzelca od trzech lat mieszka w Warszawie i robi zawrotną karierę: jej klipy mają już miliony wyświetleń, nie mniej odsłon notuje blog wokalistki, a Justin Bieber powiedział jej: "dobra robota". W rozmowie z INTERIA.PL Honorata "Honey" Skarbek deklaruje: - Nigdy bym siebie nie nazwała artystką.

 • Król pomidorów kontra słoneczna Shakira

  Sprawdzamy, co na długie październikowe wieczory przygotowały muzyczne wytwórnie. W najbliższych dniach ukażą się m.in. premierowe płyty kolumbijskiej gwiazdy Shakiry, weteranów Joe Cockera, Carlosa Santany, Eltona Johna oraz świąteczny album Mariah Carey z kolędami i piosenkami bożonarodzeniowymi.