• Informacje na temat:

  stylizacja pozornie

Artykuły na temat: stylizacja pozornie
 • "Barwy szczęścia": Ada Fijał na parkiecie "Tańca z Gwiazdami"

  .... To niestety działa w dwie strony, bo są też kroki, czy gesty, które pozornie są banalne, a w praktyce potwornie trudno jest się ich nauczyć. Tak jest na przykład z sambą. Widziałam kobiety...

 • "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami": Wyznania Ady Fijał

  - Nie próbowaliśmy jeszcze rumby, wydaje mi się, że jest trudna. Z drugiej strony jest też nasycona emocjami, a te z kolei można zagrać - mówi Ada Fijał, jedna z uczestniczek wiosennej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Zobaczymy, co utalentowana aktorka zaprezentuje na parkiecie.

 • "Klip": Nieumiarkowanie w pożyciu i piciu

  "Klip" to surowy portret luki pokoleniowej, w której młodzi ludzie oddają się destrukcyjnym zachowaniom grupowym. Narkotyki, seks i muzyka wyrażają ich sprzeciw wobec bolesnej rzeczywistości. Połączenie trudności dnia codziennego, scen miłości i braku zainteresowania młodymi ludźmi na tle społecznych problemów Serbii.

 • "Niepamięć": Tom "Niezniszczalny" Cruise

  Tom Cruise, chociaż na rolę w kolejnej części "Niezniszczalnych" nie ma co liczyć, jako twardziel hollywoodzkiego kina sprawdza się świetnie. Mimo pięćdziesiątki na karku, aktor zachował fizyczną krzepę i łobuzerski, chłopięcy urok, którym ujmował żeńską część widowni dwadzieścia lat temu w "Top Gun". W filmie s-f "Niepamięć" Cruise umiejętnie łączy doświadczenie nabyte na planie poprzednich filmów akcji.

 • Dźwięki z lumpeksu

  Tommy Sparks "Tommy Sparks", Universal

 • "Irytować też trzeba umieć"

  - Nie pozwolę komukolwiek lub czemukolwiek stanąć na drodze do realizacji moich zamierzeń - taki już jestem - mówi nam Gienek Loska, niepokorny laureat pierwszej edycji "X Factora".

 • O dwóch takich, co ojcowali Mikołajowi

  "Mikołajek" , reż. Laurent Tirard, Francja 2009, Forum Film, premiera kinowa 4 grudnia 2009 roku.

 • Mikołajowy poradnik dla spóźnialskich

  Nie masz jeszcze prezentu? Co gorsze, nie masz pomysłu, co kupić? Spokojnie, przygotowaliśmy poradnik dla spóźnialskich. Oto nasze filmowe propozycje dla dzieci i dla dorosłych!

 • Camerimage: Polskie filmy w konkursie

  Nowe dzieła polskich reżyserów: "W ciemności" Agnieszki Holland i "Róża" Wojciecha Smarzowskiego to obok "Nagrody" Pauli Markovitch, "Nie ma tego złego" Mikkela Munch-Falsa, "Wichrowych wzgórz" Andrei Arnold i "Rozstania"Asghara Farhadi, kolejne filmy zakwalifikowane do Konkursu Głównego podczas 19. edycji festiwalu Plus Camerimage

Zdjęcia na temat: stylizacja pozornie
Wideo na temat: stylizacja pozornie
 • Cyrk Columbia

  W "Cyrku Columbia" akcja opiewa wokół historii mężczyzny w średnim wieku, za to z młodą narzeczoną u boku i kluczykami do Mercedesa w kieszeni. Divko wraca po emigracji w Niemczech do pozornie łatwiejszej, niekomunistycznej rzeczywistości w swoje rodzinne strony. W jego domu w bośniackiej wiosce mieszkają żona i syn. Divko najpierw musi stawić czoło swojej "starej" rodzinie, a potem przekonać małomiasteczkową społeczność do "nowej".

 • Auta 2

  Zygzak McQueen, ambitny i rezolutny samochód wyścigowy, powraca wraz ze swoim wiernym przyjacielem Złomkiem - który tylko pozornie jest zardzewiałą ciężarówką holowniczą - w jeszcze szybszej, jeszcze głośniejszej i ekscytująco wysokooktanowej drugiej części "Aut". Nasi bohaterowie wybiorą się na wyprawę do świata zapierających dech w piersiach wyścigów. Jak sobie poradzą wśród snujących intrygi rywali? Nie przegap ich komicznej eskapady!

 • Szefowie wrogowie

  Zdaniem Nicka Hendricksa, Kurta Buckmana i Dale'a Arbusa jedyną rzeczą, która może uczynić ich życie bardziej znośnym, jest pozbycie się swoich nieznośnych szefów. Rzucenie pracy nie wchodzi w grę, a zatem, pod wpływem alkoholu i dziwacznych pomysłów ekscentrycznego kumpla, trzej przyjaciele opracowują zawiły i pozornie niezawodny plan pozbycia się swoich pracodawców. Jest tylko jeden problem - nawet najbardziej misterny plan może okazać się zawodny.