• Informacje na temat:

  stylizacje gwiazdy

Artykuły na temat: stylizacje gwiazdy
 • Dominika Gwit zaskoczyła! Co za stylizacja!

  ...długą suknię w kolorze butelkowej zieleni i jak nigdy, pomalowała usta na czerwono.  Fani byli wprost zachwyceni takim wyglądem gwiazdy i nie szczędzili jej komplementów w komentarzach...

 • Gwiazdy "Tańca z Gwiazdami" na Halloween

  Już w piątek w "Tańcu z Gwiazdami" zobaczymy gwiazdy i ich tanecznych partnerów w nietypowych halloweenowych stylizacjach, których inspiracje zaczerpnięto z bardzo popularnych filmów.

 • Małgorzata Kożuchowska zachwyciła jesienną stylizacją!

  Małgorzata Kożuchowska (48 l.) wrzuciła do sieci zdjęcie prosto z domowego zacisza. Fotka zrobiła furorę, a wszystko za sprawą jesiennej stylizacji.

 • "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami": Wyznania Ady Fijał

  - Nie próbowaliśmy jeszcze rumby, wydaje mi się, że jest trudna. Z drugiej strony jest też nasycona emocjami, a te z kolei można zagrać - mówi Ada Fijał, jedna z uczestniczek wiosennej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Zobaczymy, co utalentowana aktorka zaprezentuje na parkiecie.

 • Anna Jurksztowicz w odważnej stylizacji w studiu TVP!

  Anna Jurksztowicz (56 l.) zaszalała ze strojem!

 • Bradley Cooper nago w sesji dla magazynu 'W"

  Bradley Cooper rozebrał się na okładce lutowej edycji magazynu "W". Sesja aktora w przebraniu i stylizacji mima to część projektu Tima Walkera.

 • Bella Thorne w odważnej stylizacji na imprezie!

  Bella Thorne (21 l.), która swoją karierę zaczęła już jako kilkuletnia dziewczynka, jest stałą bywalczynią salonów. Gwiazda za każdym razem dwoi się i troi, by wyglądać oryginalnie. Ostatnio pokazała się w dość odważnej stylizacji. Aktorka miała na sobie sukienkę, której góra odsłaniała naprawdę sporo. Oprócz tego Bella Thorne "świeciła" owłosionymi nogami, których nie goli od lat. Trafiona stylizacja?

 • "Taniec z gwiazdami" [9. odcinek]: Półfinał bez Banasiuka

  Mateusz Banasiuk i Hanna Żudziewicz nie wygrają "Tańca z gwiazdami". Para musiała się pożegnać z show w ćwierćfinałowym odcinku.

 • Barbara Kurdej-Szatan w tej samej stylizacji, co Anna Lewandowska!

  Barbara Kurdej-Sztan (34 l.) została nową ambasadorką popularnych szamponów do włosów, tych, których kiedyś twarzą była Anna Lewandowska (31 l.). Aktorka na konferencji prasowej pojawiła się w prawie identycznej stylizacji, co jej poprzedniczka. Która z nich prezentowała się lepiej?

 • Anna Głogowska: "Taniec z Gwiazdami" to przygoda życia

  "Zawsze będę przede wszystkim tancerką, ale to jest dla mnie przygoda życia" - mówi Anna Głogowska, która w duecie z Krzysztofem Ibiszem prowadzi w Polsacie program "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami". Jak Ania radzi sobie w nowej roli?

Zdjęcia na temat: stylizacje gwiazdy
Wideo na temat: stylizacje gwiazdy
 • "Gwiazdy na dywaniku"

  Na całym świecie gwiazdy wydają naprawdę duże sumy pieniędzy na stylizacje i chcą wyglądać jak milion dolarów. Jednak czasami efekty ich starań są…opłakane. I właśnie wtedy wkracza do akcji Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków, którzy w programie „Gwiazdy na dywaniku” bezlitośnie, ale bardzo profesjonalnie oceniają stylizacje celebrytów i obnażają ich modowe wpadki. Joanna i Tomasz to bardzo surowi

 • Gwiazda Kopernika

  W roku 2009, ogłoszonym przez ONZ Międzynarodowym Rokiem Astronomii, przedstawiamy pasjonującą animowaną opowieść o człowieku, który dokonał największego odkrycia w dziejach świata. W niezwykłej epoce rozkwitającego Renesansu astronomia miesza się z astrologią, alchemicy poszukują kamienia filozoficznego, ?a podróżnicy dokonują wielkich odkryć. Wiara i nauka, cuda i rzeczywistość, złudy i marzenia. I mały Mikołaj, którego historia okrzyknie wielkim Kopernikiem... Postać Mikołaja Kopernika...

 • "Gwiazdy na dywaniku": Odcinek 314.

  Na całym świecie gwiazdy wydają naprawdę duże sumy pieniędzy na stylizacje i chcą wyglądać jak milion dolarów. Jednak czasami efekty ich starań są…opłakane. I właśnie wtedy wkracza do akcji Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków, którzy w programie „Gwiazdy na dywaniku” bezlitośnie, ale bardzo profesjonalnie oceniają stylizacje celebrytów i obnażają ich modowe wpadki. Joanna i Tomasz to bardzo surowi

 • Z miłości do gwiazd

  "Z miłości do gwiazd" (Mes Stars et moi) to francuski humor w najlepszym wydaniu. W roli głównej zobaczymy Kada Merada ("Jeszcze dalej niż północ"), a u jego boku największe gwiazdy francuskiego kina: Catherine Deneuve i Emmanuelle Béart, które po filmie "8 Kobiet" po raz kolejny pojawiły się razem na wielkim ekranie. "Z miłości do gwiazd" to komedia o wielkim fanie kina, który nieustannie miesza się w życie swoich ulubionych gwiazd, zaniedbując przy tym własne. Kiedy trzy prześladowane...

Dyskusje na temat: stylizacje gwiazdy
 • Re: "Gwiazdy na dywaniku": Odcinek 311.

  Chętnie beznamiętnie, bezlitośnie i profesjonalnie (gwarantuje z potwierdzeniem) wypunktuję Joannę Horodyńską i Tomasza Jacykowa za ich modowe wpadki, kiczowate stylizacje i chwile bezguścia totalnego. Z wyrazami głębokiego szacunku. Od wa l cie się od ludzi i zajmijcie się sobą.

 • Re: ​Dominika Ostałowska: Burzliwe losy gwiazdy "M jak miłość"

  Gra w tym serialu od 20 lat - i poza początkowymi sezonami jest NAJNUDNIEJSZĄ z tych pierwszych podstawowych postaci z rodziny: Mostowiaki-Zduńskie. Zwłaszcza w parce z Wieczorkiem mogli zabić widza nudą, sztucznością i kompletnym brakiem tzw. chemii między postaciami/aktorami. Przez 20 lat przerobiła też chyba wszystkie najgorsze stylizacje (zwłaszcza fryzury...), jakby celowo próbując się

 • Gwiazdy na premierze filmu "Nieulotne"

  Premiera skromna raczej, ale mnie się podobają stylizacje. Ciekawe jak film.

 • Re: Gwiazdy podczas prezetnacji jesiennej...

  wsio pasi, coraz lepsze stylizacje, nic dodać nic ując