• Informacje na temat:

  stylizacje salonów

Artykuły na temat: stylizacje salonów
 • Anna i Robert Lewandowscy na salonach. Co za stylizacje!

  Anna (29 l.) i Robert (29 l.) Lewandowscy popularni są nie tylko w Polsce, ale także oczywiście w Niemczech, gdzie na co dzień mieszkają. Ostatnio gościli na tamtejszych salonach, gdzie zaprosiła ich jedna z firm. Na tę okazję piłkarz założył czarną koszulę i gustowny granatowy garnitur, a jego żona pasującą do stylizacji męża koronkową granatową sukienkę z czarnymi wstawkami. Jak wypadli?

 • "Prohibicyjne klimaty lat 20."

  Tomasz Jacyków wcielił się w serial u "Synowie" w rolę... stylisty."Będziemy mogli podejrzeć trochę mody, która powraca na salony. Na pewno będą to, wąskie krawaty i prohibicyjne klimaty lat 20."- opowiada Jacyków.

 • Bella Thorne w odważnej stylizacji na imprezie!

  Bella Thorne (21 l.), która swoją karierę zaczęła już jako kilkuletnia dziewczynka, jest stałą bywalczynią salonów. Gwiazda za każdym razem dwoi się i troi, by wyglądać oryginalnie. Ostatnio pokazała się w dość odważnej stylizacji. Aktorka miała na sobie sukienkę, której góra odsłaniała naprawdę sporo. Oprócz tego Bella Thorne "świeciła" owłosionymi nogami, których nie goli od lat. Trafiona...

 • Ten program to jego misja!

  "Salonowe rewolucje" spodobały się widzom. Czy Leszek Czajka poprowadzi kolejną edycję tego pożytecznego programu?

 • Afera na salonach! Spójrzcie tylko na Monikę i Zbigniewa Zamachowskich!

  ​Monika Zamachowska (47 l.) i Zbigniew Zamachowski (58 l.) pojawili się na premierze filmu "Mowa ptaków" i wywołali spore zainteresowanie ze względu na niezbyt trafioną stylizację... Wyglądali, jakby wrócili z zimowej przechadzki po lesie!

 • Pasja, która staje się szaleństwem

  Werner Herzog wraca w wielkim stylu! Tym razem zabiera nas na Alaskę i zapoznaje z tytułowym miłośnikiem misiów grizzly - Timothy'm Treadwellem "Efekt jest fascynujący!" - oceniają krytycy.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan na salonach. Jednak ciąża?

  Małgorzata Rozenek-Majdan (40 l.?) jest w trzeciej ciąży? Ona i Radosław Majdan (46 l.) niebawem zostaną rodzicami? To niewykluczone! Ostatnio celebrytka pojawiła się na publicznym wyjściu, a na tę okazję założyła luźną stylizację. Czyżby chciała coś pod nią ukryć?

 • Karolina Szostak w złotym płaszczu na salonach. Spodobają jej się te zdjęcia?

  Karolina Szostak (43 l.) jest stałą bywalczynią salonów, zatem nie mogło jej zabraknąć także na ostatniej celebryckiej imprezie. Jako że idzie zima, dziennikarka postanowiła stosownie się ubrać. W złotym puchowym płaszczu raczej nie zmarzła. Natomiast cała stylizacja w zdradliwym błysku fleszy mogła optycznie dodać jej kilka kilogramów. A z tego Szostak chyba nie będzie zadowolona, w końcu od...

 • ​Przyszła mama bryluje na salonach

  Małgorzata Socha, czyli Zuza z "Na Wspólnej", choć lada moment zostanie mamą, bryluje na stołecznych salonach! W ciągu ostatniego tygodnia pochwaliła się ciążowym brzuszkiem aż 3 razy...

 • W szortach na salonach?!

  Szorty są trendy! Wie o tym dobrze Izabela Janachowska , tancerka znana z "TzG". Oparła na nich stylizację, w której pokazała się na imprezie, organizowanej przez pismo "Maxim". Udana zabawa modą czy niekoniecznie?

Zdjęcia na temat: stylizacje salonów