• Informacje na temat:

  stylowa kobieta

Artykuły na temat: stylowa kobieta
 • Anja Rubik (34 l.) była jedną z gwiazd na gali "Kobieta Roku" magazynu "Glamour" na nowojorskim Brooklynie, gdzie w czternastu kategoriach uhonorowane zostały wpływowe, przedsiębiorcze i znane panie. Modelka na ściance zaprezentowała się w czarnych rurkach, siatkowym swetrze z cekinami i z efektowną biżuterią przy uchu.

 • Gok Wan: Psycholog w szkole życia

  Projektant Gok Wan dokonuje rewolucji w szafach kobiet i uczy je, jak dobrze wyglądać w ubraniu oraz... bez niego. W Polsce "Stylowe rewolucje Goka" nastąpią nie tylko w garderobach. Powód? Słynny stylista przemieni się w swata...

 • Lubi kobiety... stylowe

  Antoni Pawlicki, którego już wkrótce oglądać będziemy jako komisarza Michała Orlicza w "Komisarzu Aleksie", twierdzi, że w każdym mężczyźnie tkwią dwie natury - dżentelmena i... koguta.

 • Barbara Kurdej-Szatan: Nagrody trzymam w komodzie pod telewizorem

  Najbardziej cenię nagrody przyznawane przez publiczność - twierdzi Barbara Kurdej-Szatan. W 2015 roku została laureatką aż dwóch takich wyróżnień - otrzymała Telekamerę "Tele Tygodnia" oraz nagrodę Stylowy Debiut. Aktorka przyznaje, że bardzo dba o statuetki, choć ze względu na małą ilość miejsca w mieszkaniu nie jest w stanie dobrze ich wyeksponować.

 • Sposób na zimę z Warszawą Kobiet

  Jak co roku jesienna szaruga, a następnie zimowe mrozy dla wielu z nas wiążą się z obniżeniem nastroju. Coraz mniejsza ilość światła słonecznego i towarzyszący jej chłód może każdemu skutecznie zepsuć humor. Jak walczyć z chandrą podpowiada zespół Warszawy Kobiet, który z okazji zimy przygotował dla warszawianek wyjątkowe atrakcje. Jak się okazuje nie ma takiego problemu, z którym nie poradzi sobie dobre towarzystwo przyjaciółek, pyszne jedzenie, picie oraz rozrywka.

 • Maja Sablewska: Mój program się sprawdził

  Moda zmienia życie moich bohaterek - mówi Maja Sablewska. Stylistka uważa, że "Sablewskiej sposób na modę" jest pierwszym w Polsce programem o modzie, który się sprawdził. Jej zdaniem kobietom podoba się ciepły, pozbawiony krytyki sposób, w jaki z nimi rozmawia.

 • Gala Mistrzów Sportu: Pomylili żonę Kamila Stocha, Ewę Bilan, z inną kobietą?!

  ...w mediach, rzadko prezentuje się przed szerszą publicznością. Nic zatem dziwnego, że bardzo się stresowała.  Do tej pory chyba niewielu kibiców wiedziało, jak wygląda kobieta, która skradła serce(...) ogłoszono, że wygrał Kamil, zorientowano się chyba w pomyłce. Bowiem ciemnowłosa kobieta nie wstała ze swojego miejsca, zrobiła to za to siedząca obok niej blondynka, czyli właśnie Ewa.  Internauci szybko...

 • "Hiszpanka": Bitwy, tajne gabinety oraz wirujące stoliki

  W styczniu 2015 na ekrany kin trafi polska superprodukcja "Hiszpanka". - Sceny na ulicach Londynu, Berlina, Poznania i Warszawy AD 1918, kilka tysięcy statystów, dwa lata pracy - mówi o projekcie reżyser Łukasz Barczyk.

 • Modnie i stylowo

  Nie można im odmówić ani elegancji, ani stylu, ani braku wyczucia mody. Choć są już dojrzałymi kobietami, wciąż wyglądają bardzo atrakcyjnie i mogłyby być dla niejednej dwudziestoparolatki przykładem(...) pojawi, zwraca uwagę nienaganną elegancją. - Obserwując moją mamę, niezwykle elegancką kobietę, wypracowałam sobie własny styl - opowiada. Laura Łącz uważa, że kobieta powinna być zawsze elegancka...

 • Recenzja Wojtek Mazolewski Quintet "Polka": Jazzy sexy Polka

  Intrygująca, zgrabna i seksowna. Świadoma swojej wartości i przebojowa. Wojtek Mazolewski Quintet gra taką "Polkę", jaką tygrysy lubią najbardziej.

Wideo na temat: stylowa kobieta
 • Kuba Wojewódzki obrazi się za tę parodię?

  Niejaka Ada Fijał znana jest m.in. z krytykowania wraz z Aśką Horodyńską stylizacji polskich celebrytek. W wolnym czasie kobieta nagrywa filmiki do internetu, w których parodiuje i wyśmiewa znane gwiazdy. Właśnie wzięła na tapetę Kubę Wojewódzkiego. W nagraniu Ada stara się obnażyć wszystkie słabości 52-letniego "króla TVN". Fijał nabija się więc z jego młodzieżowej stylówy, zamiłowanie do