• Informacje na temat:

  stylowe dzieci gwiazd

Artykuły na temat: stylowe dzieci gwiazd
 • Natalia Kukulska (40 l.) pojawiła się ostatnio w śniadaniówce TVP, aby nakłonić Polki, by zostały mamami zastępczymi. Piosenkarka jest bowiem ambasadorką Stowarzyszenia "SOS Wioski Dziecięce", która to organizacja pomaga opuszczonym i osieroconym dzieciom. Cel niezwykle szczytny, ale nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie zwrócili uwagi na to, że gwiazda wyglądała wręcz zjawiskowo i bardzo stylowo...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Kawalec wygrywa, ale nie wchodzi do finału

  Za nami 8. odcinek show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Gwiazdą wieczoru okazał się Jacek Kawalec, który brawurowo wcielił się w Joe Cockera i został zwycięzcą przedostatniej odsłony programu. Nie zobaczymy go jednak za tydzień w finale...

 • "Przekręt": Serial wraca na ekrany. Rupert Grint i gwiazda "Domu z papieru" w obsadzie!

  Nowi aktorzy w obsadzie Wschodząca gwiazda Úrsula Corberó (znana z "Domu z papieru" na Netflixie) gra rolę Inés Santiago, najemniczki, która staje się obiektem westchnień Alberta. Corberó jest fanką filmu i była zaintrygowana doniesieniami, że akcja serialu przenosi się do Hiszpanii. "Przekręt" nie był dostępny na platformach streamingowych w Hiszpanii, więc aktorka szukała klipów na...

 • "Love, Rosie": Siła miłości

  Wyreżyserowana przez Christiana Dittera "Love, Rosie" to urzekająco słodka i wypełniona młodzieńczą energią i świeżością, ale również bardzo życiowa opowieść o ponadczasowej sile miłości.

 • Anna Czartoryska poznała płeć drugiego dziecka. Zaskoczenie?

  ...prezent na gwiazdę - i to nie tylko dla Ani i Michała, ale i małego Ksawerego.

 • Stylowe podróże Pauliny Drażby

  "Stylowe podróże" - tak nazywa się nowy cykl Pauliny Drażby w "Pytaniu na śniadanie". Dziennikarka wyruszy tej jesieni w modową podróż, odwiedzając Rzym, Londyn i Paryż. "To wielkie szczęście, że w pracy mogę robić to, co kocham" - mówi gwiazda telewizyjnej Dwójki.

 • Oto "najbardziej stylowy tata"

  Świeżo upieczony tata, Orlando Bloom , został okrzyknięty "najbardziej stylowym sławnym ojcem". Aktor, gwiazda "Piratów z Karaibów", pokonał w plebiscycie takie uznane marki, jak: David Beckham i Jude Law.

 • Ciężarna gwiazda przenosi się na wieś

  Brytyjska piosenkarka Lily Allen nabyła wiejską posiadłość w miejscowości Cotswolds w Anglii za sumę 3 milionów funtów. Gwiazda czeka obecnie na narodziny swojego pierwszego dziecka.

 • Małgorzata Kożuchowska: Tata jest z niej dumny

  Konsekwentnie przestrzega wartości wyniesionych z domu. Ostatnio odmówiła sesji do męskiego magazynu, choć zaproponowano jej najwyższą stawkę dla gwiazd.

 • Piotr Polk: I tylko dzieci brak

  Ma wspaniałe życie. Miłość i karierę. Ale też pragnienia, których nie spełnił.