• Informacje na temat:

  stylowe dziecko

Artykuły na temat: stylowe dziecko
 • Natalia Kukulska (40 l.) pojawiła się ostatnio w śniadaniówce TVP, aby nakłonić Polki, by zostały mamami zastępczymi. Piosenkarka jest bowiem ambasadorką Stowarzyszenia "SOS Wioski Dziecięce", która to organizacja pomaga opuszczonym i osieroconym dzieciom. Cel niezwykle szczytny, ale nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie zwrócili uwagi na to, że gwiazda wyglądała wręcz zjawiskowo i bardzo stylowo. A Wam jak podoba się kreacja Natalii?

 • Bożena Adamek-Nurkowska: Jestem niemodna

  Oglądaliśmy ją w "Królowej Bonie", teraz zobaczymy u reżysera "Bogów"?

 • Anna Czartoryska poznała płeć drugiego dziecka. Zaskoczenie?

  Choć początkowo większość rodziny była przekonana, że to będzie drugi syn - para ma już rocznego Ksawerego - teraz uważają, iż najważniejsze, by dziecko było zdrowe. - Wszyscy się cieszą i będą maleństwo bardzo rozpieszczać, zwłaszcza dziadkowie. Zresztą nie tylko wnuki są ich oczkiem w głowie, synową teściowie wprost uwielbiają - mówi informator "Dobrego Tygodnia". I faktycznie, niedawno...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Kawalec wygrywa, ale nie wchodzi do finału

  Za nami 8. odcinek show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Gwiazdą wieczoru okazał się Jacek Kawalec, który brawurowo wcielił się w Joe Cockera i został zwycięzcą przedostatniej odsłony programu. Nie zobaczymy go jednak za tydzień w finale...

 • Marta Kaczyńska i Piotr spędzili razem weekend. Były też ich dzieci

  W końcu stało się! Po raz pierwszy ukochany przyjechał do Marty ze swoimi dziećmi. Prawniczce bardzo zależy, żeby pociechy Piotra zaakceptowały i polubiły ją oraz jej córki. Czy Kaczyńskiej uda się zaskarbić ich przychylność?

 • "Love, Rosie": Siła miłości

  Wyreżyserowana przez Christiana Dittera "Love, Rosie" to urzekająco słodka i wypełniona młodzieńczą energią i świeżością, ale również bardzo życiowa opowieść o ponadczasowej sile miłości.

 • Oto "najbardziej stylowy tata"

  Bloom i jego żona, modelka Miranda Kerr, w styczniu powitali na świecie swoje pierwsze dziecko, chłopca o imieniu Flynn. Teraz internauci docenili, jak prezentuje się dumny tata. Przyznali mu(...) upieczony tata, Orlando Bloom bezapelacyjnie pokonał konkurencję, zyskując tym samym status "najbardziej stylowego sławnego ojca" - powiedział Andy Barr, dyrektor marketingu portalu. "Ludziom...

 • Stylowa jesień

  W stylowych wnętrzach Hotelu Polonia w Warszawie, w gronie znanych już prowadzących - Jolanty Kwaśniewskiej, Pauliny Młynarskiej-Moritz i debiutujących na antenie tej stacji - Doroty Welleman i Weronika Marczuk- Pazury, TVN Style zaprezentowała swoją nową, jesienną ramówkę.

 • "Super Express": Justyna Steczkowska uczy dzieci nocnego życia!

  Justyna Steczkowska (42 l.) postanowiła pokazać swoich synom modne warszawskie miejsca, w których wypada się lansować!

 • Najbardziej stylowy tata

  Orlando Bloom został okrzyknięty "najbardziej stylowym sławnym ojcem". Aktor pokonał w plebiscycie takie uznane "marki", jak: David Beckham i Jude Law.