• Informacje na temat:

  sukces debiutu

Artykuły na temat: sukces debiutu
 • "Belfer": Potrójny serialowy debiut

  ..., że po dużym sukcesie pierwszego sezonu są jeszcze większe oczekiwania względem drugiego. 22 października przekonamy się, jak będzie... Czy to scenariusz zadecydował, że przyjęłyście te role? Zofia...

 • Kasia Popowska: Wypłakany sukces smakuje lepiej

  W 2007 roku umieściła w internecie pierwszy filmik, na którym śpiewa. Covery w jej wykonaniu momentalnie zaczęły podbijać sieć. W 2009 roku zabłysnęła w "Mam talent", ale, ku irytacji widzów, pożegnali ją jurorzy. Zniknęła na pięć lat. Wydawało się, że nic już z tej kariery nie będzie. Tymczasem Kasia Popowska w ostatnich miesiącach nagrała przebój lata, wydała debiutancki album i wystąpiła na najważniejszych telewizyjnych imprezach wakacji. To dopiero powrót z zaświatów!

 • Monika Zamachowska (46 l.) lubi chwalić się sukcesami swojego syna. Wiemy już, że Tomasz Malcolm (16 l.) dostał się do "wymarzonego liceum z informatyką" i przyznano mu stypendium na Florydzie. Teraz przyszła kolej na następne osiągnięcie. Tomek zagrał w serialu!

 • "Disco polo": Tak wyglądała walka o sukces

  Jak wyglądała walka o sukces "w złotych czasach disco polo" - o tym w swoim kinowym debiucie stara się opowiedzieć reżyser Maciej Bochniak. Film "Disco polo" - z Dawidem Ogrodnikiem, Piotrem Głowackim, Tomaszem Kotem i Joanną Kulig - trafi na ekrany w piątek, 27 lutego.

 • "rodzinka.pl": Córka Agaty Kuleszy będzie aktorką? Debiut filmowy ma już za sobą...

  Agata Kulesza, czyli Maria z „rodzinki.pl”, często mówi w wywiadach, że jest największym sukcesem jest córka. Dziś Marianna Figurska wkracza w dorosłość i – choć jeszcze niedawno za żadne skarby świata nie chciała zostać aktorką – poważnie zastanawia się, czy nie pójść w ślady swej mamy...

 • Berlinale 2015: Wielki sukces Szumowskiej!

  Irański film "Taxi", krytycznego wobec władz w Teheranie reżysera Jafara Panahiego, otrzymał w sobotę, 14 lutego, Złotego Niedźwiedzia na tegorocznym festiwalu filmowym w Berlinie. Małgorzata Szumowska otrzymała za film "Body/Ciało" Srebrnego Niedźwiedzia dla najlepszego reżysera.

 • Kasia Sowińska o życiu w Stanach: Udało mi się odnieść sukces. To cud!

  Kasia Sowińska (35 l.) jest szczęśliwa z faktu, że jako "zwykła dziewczyna z Wałbrzycha" odniosła za oceanem spektakularny sukces. Jej zdaniem to cud.

 • "Ida": Nominacja do Złotych Globów to wielki sukces

  - Nominacja do Złotych Globów to dla twórców "Idy" wielki sukces - powiedziała producentka filmu Ewa Puszczyńska. Jak zaznaczyła, w USA trwają dwie kampanie promocyjne "Idy": przed galą Złotych Globów i przed ogłoszeniem nominacji do Oscarów.

 • ...jest dyrektorem programowym w Polsacie i decyduje o karierach gwiazd telewizji. Jej przepis na sukces? Całkowite podporządkowanie się pracy. "Nie da się rozmieniać na drobne, coś musi ucierpieć(...) muzyczni zazwyczaj stoją w cieniu i nie przepadają za blaskiem reflektorów, ale to właśnie oni stoją za sukcesami wielu gwiazd piosenki. Jedną z takich osób bez wątpienia jest Bogdan Kondracki. Mężczyzna...

 • Katy Perry: Wyszarpany sukces córki pastora

  Amerykańska wokalistka Katy Perry, która zawita dziś (24 lutego) do Kraków Areny, zanim zaczęła ścigać się rekordami Michaela Jacksona, zaliczyła całą serię upokarzających niepowodzeń.

Zdjęcia na temat: sukces debiutu
Wideo na temat: sukces debiutu
 • Telekamery 2019: Kamil Nożyński o swoim debiucie w "Ślepnąc od świateł"

  Kamil Nożyński, gwiazda "Ślepnąc od świateł", opowiada o swoim debiucie, sukcesie serialu, przygotowaniach do roli oraz o filmie "Słowacki".

 • Policja zastępcza

  Detektyw Terry Hoitz (Mark Wahlberg) i Allen Gamble (Will Ferrell), to dwójka leniwych gliniarzy, którym nie chce ścigać przestępców. Jednak, gdy ich koledzy z wydziału odnoszą sukces postanawiają zmienić swój stosunek do pracy i dorównać kolegom po fachu.

 • Sławek Uniatowski przez lata klepał biedę! Nie miał nawet na jedzenie!

  . Liczył się z każdym groszem, sprawdzał nawet, ile w sklepie kosztuje najtańsza zupa, ale nie złamało go to i nie poszedł do żadnej pracy, która nie miała związku z muzyką. Wróżycie mu sukces? (Źródło

 • Tulpan

  Kamera w długiej panoramie filmuje jedynie kreskę horyzontu,łączącą spieczoną ziemię z rozprażonymniebiem. Idealnej pustki nie zakłóca niemal nic. Krajobraz, który fascynuje i przeraża. To Bietpak Dała, czyli Głodowe Stepy - pustynna, sucha i surowa wyżyna w Kazachstanie; prawie niezamieszkały rejon, w którym nieliczni pasterze-nomadzi wiodą życie pełne trudu. To tu Sergiej Dworcewoj, wybitny kazachski dokumentalista osadził akcję swojego debiutu fabularnego pt. "Tulpan". Pośrodku bezkresnego...