• Informacje na temat:

  sukces niesie

Artykuły na temat: sukces niesie
 • Sławomir: Zaczynaliśmy od zera. Dzięki ciężkiej pracy osiągnęliśmy sukces i niezależność!

  ...osiągnęliśmy sukces i niezależność. Wizerunek wesołego, beztroskiego faceta to jest właśnie to? - Chcę być kojarzony z pozytywnymi, dobrymi rzeczami. Z radością, zabawą, relaksem. Zbyt dużo jest(...). Sławomir gra przecież wyłącznie na żywo, teraz doszła jeszcze moja wymarzona sekcja dęta, słowem – niesie nas fantastyczna rock polowa energia. Popularność nie jest dla pana problemem? - Z Kajrą...

 • Barbara Kurdej-Szatan: Moja córka nie będzie jedynaczką

  Swoją energią może obdzielić cały świat. Kobieta, która ufa losowi i przyjmuje niespodzianki, jakie on jej niesie. Przekonała się, że życie pisze najlepsze scenariusze.

 • Irena Szewińska: Trudna droga do sukcesu

  Jeszcze na początku czerwca cieszyła się, że mimo choroby nowotworowej, z którą walczyła od kilku lat, mogła wziąć udział w Pikniku Olimpijskim. Była szczęśliwa z możliwości spotkania z innymi medalistami i kibicami, których przyszło łącznie ok. 25 tysięcy. Podkreślała, jak wielką wartość niesie ze sobą sport. Dzisiaj nie ma jej już z nami.

 • "Ze wszystkich sił": O wielkiej sile woli i rodzinie

  "Ze wszystkich sił" w reżyserii Nilsa Taverniera to wzruszająca historia walki o wspólne marzenia i jedność rodziny. Z każdą minutą akcja filmu oddala się od dramatycznego punktu wyjścia. Niesie ze sobą mocną dawkę sportowych emocji, optymizm i radość życia. Film trafi do kin 10 kwietnia.

 • Remake - sposób na sukces?

  ...chęć zysku i przyciągnięcia uwagi widza. Historia pokazuje, że to ryzykowny zabieg i niesie więcej niepowodzeń niż sukcesów. My przedstawiamy produkcje, które wyszły cało ze starcia z pierwowzorem(...) obsada, m.in. przystojny i czarujący Alex O'Loughlin w roli McGaretta. Za sukcesem nowej wersji stoją Alex Kurtzman i Robert Orci, którzy na koncie mają takie hity jak "Star Trek" i "Transformers". Nie...

 • Reese Witherspoon odkrywa dzikość serca

  Reese Witherspoon zagrała w ponad 30 filmach, pracowała z największymi reżyserami w Hollywood i zdobyła Oscara dla najlepszej aktorki. Ma 38 lat, trójkę dzieci i stałe, bezpieczne miejsce na liście najbardziej pożądanych nazwisk w branży. Można by sądzić, że osiągnęła już wszystko. Tymczasem niedawno aktorka dopisała do listy swoich sukcesów jeszcze jeden powód do radości.

 • "M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan zapowiada kolejne dziecko

  Swoją energią może obdzielić cały świat. Kobieta, która ufa losowi i przyjmuje niespodzianki, jakie on jej niesie. Przekonała się, że życie pisze najlepsze scenariusze.

 • "Jersey Boys" na Blu-ray i DVD

  Najnowszy film w reżyserii Clinta Eastwooda, ekranizacja musicalu nagrodzonego czterema nagrodami Tony, debiutuje 28 listopada na płytach Blu-ray i DVD. "Jersey Boys" to historia The Four Seasons, jednego z najpopularniejszych zespołów lat 60. XX wieku, którego płyty sprzedały się w nakładzie ponad 100 mln egzemplarzy.

 • Michał Żebrowski i Monika Pęcikiewicz: Dlaczego im nie wyszło?

  Był młody, zakochany i wierzył, że razem rzucą sobie świat do stóp. Wkrótce okazało się, iż szkolna miłość nie zawsze potrafi udźwignąć to, co niesie życie.

 • "Xenia: : W pogoni za białym królikiem

  Po śmierci matki Albanki, Danny i Odyseusz wyruszają w podróż, by odnaleźć ślad po greckim ojcu, który porzucił ich przed laty. Tylko dzięki niemu będą mogli dostać papiery, obywatelstwo i obietnicę prowadzenia spokojnego życia. W podróży, która ma zakończyć ich dzieciństwo, towarzyszy im biały królik, włoska popowa pieśniarka i dobry humor sprawiający, że "Xenię" ogląda się lekko i z przyjemnością.

Zdjęcia na temat: sukces niesie
Wideo na temat: sukces niesie
 • Bling Ring

  Grupa nastoletnich włamywaczy, ogarnięta obsesją sławy, pragnie zbliżyć się do świata gwiazd. W poszukiwaniu ekstremalnych wrażeń, członkowie Bling Ring zakradają się do domów hollywoodzkich celebrytów, gdzie dokonują rozbojów. Magia luksusowych marek i wszechobecny glamour wydają się młodocianym złodziejom przepustką do lepszego życia. To co zakazane, niesie za sobą jednak poważne konsekwencje.

 • Autor widmo

  Bohaterem filmu jest "Ghostwriter" - pisarz, który za pieniądze tworzy dla innych, oddając prawa do swego dzieła. Zostaje zaangażowany do napisania wspomnień w imieniu byłego premiera Wielkiej Brytanii. Jednak wydaje się, że projektowi od początku towarzyszy zła passa. Poprzednik pisarza zginął bowiem w wypadku w tajemniczych okolicznościach. Również "The Ghost" w trakcie prac nad książką odkrywa sekrety, przez które znajduje się w śmiertelnym zagrożeniu. Opowieść o zdradzie oraz o tym, że...

 • Święty interes

  "Wszyscy święci" polskiego kina wreszcie grzeszą... humorem! Adam Woronowicz i Piotr Adamczyk bawią do łez w "Świętym interesie" Macieja Wojtyszki, nawiązującym do najlepszych tradycji gatunku komedii prowincjonalnej spod znaku "Samych swoich", "Nie ma mocnych" i serii "U Pana Boga...". "Święty interes" to komediowa opowieść o dwóch braciach (Piotr Adamczyk i Adam Woronowicz), którzy wracają do rodzinnej wsi na pogrzeb dawno niewidzianego ojca. Okazuje się, że w spadku odziedziczyli jedynie...

Dyskusje na temat: sukces niesie
 • Re: "Drogi wolności": Szansa na sukces

  Mam pomysł na prolog 3 sezonu: rzecz dzieje się współcześnie, Bronek właśnie przerżnął wybory i myje głowę w bidecie który zajumał z Pałacu Prezydenckiego i wtedy pojawia się kapitan Żbik i daje tuskodebilowi po ryjku i wyrywa mu bidet a Bronek wyje i to wycie przyPOmina kwik który niesie się nocami od przerżniętych przez tuskodebili wyborów ...

 • Re: To już jest koniec

  mam taką propozycje aby do tej listy dopisać jeszcze Mode na sukces , m jak miłość ,rodzinka i tp szmatławe filmy już lepsze jest oglądanie pancernych na okrągło a po za tym lament o abonament niesie się szerokim echem ale idzie chyba na nagrody dla śmietanki z tvp bo repertuar jest tak nudny że lepiej nie włączać telewizora.