• Informacje na temat:

  sukces pracują

Artykuły na temat: sukces pracują
 • Anna i Robert Lewandowscy: Jak pracują na swój sukces?

  Wydaje się, że Robert (27 l.) i Anna (27 l.) Lewandowscy mają wspaniałe życie. Wyglądają na szczęśliwych i bardzo w sobie zakochanych, a dodatkowo ich kariery zawodowe dopiero nabierają rozpędu. W jaki sposób pracują na swój sukces?

 • "Służby specjalne": Powstaje serial

  Po sukcesie filmu Patryka Vegi powstaje serial "Służby specjalne". Już w marcu na antenę Dwójki ma trafić pierwszy z pięciu odcinków.

 • ...gdyby nie to, że ma znaną mamę, nikt nie zwróciłby uwagi na jego bloga, który po pół roku istnienia ma ledwie trzynaście wpisów. Znani blogerzy na popularność pracują latami, zamieszczając w tym czasie(...) Justyny, kiedy jako 22-latka brawurowo zaśpiewała w "Szansie na sukces" hit Maanamu "Boskie Buenos". Teraz dostrzegła potencjał w kolejnym pokoleniu. Pod skrzydłami Niny Leon na pewno nie zginie!

 • Dokumentalna "Szkoła Babel" jest nienachalną lekcją tolerancji. Dzieci z dwudziestu czterech krajów spotykają się w przestrzeni wspólnej szkoły. Przyjechały do Francji z różnych powodów, ale w imię wspólnego celu: znalezienia lepszego życia.

 • Moda na sukces

  Eric postanowił, że to Brooke zdecyduje, czy Rick ma odejść z Domu Mody Forrester. Brooke rozmawia z synem w cztery oczy. Rick jej tłumaczy, że chce zrealizować swoje marzenie: skoro on, Eric i Brooke nie mogą być razem, niech przynajmniej razem pracują. Brooke jednak oświadcza, że Rick ma odejść z firmy. Steffy nadal chce być z Rickiem, ale Bridget jej tłumaczy, że na pewno ułoży sobie życie bez...

 • Amaro: Nie wierzę w klątwy, tylko w Boga

  W najbliższy wtorek poznamy zwycięzcę 3. edycji "Hell's Kitchen". Z tej okazji Wojciech Modest Amaro opowiada, czego chciałby nauczyć uczestników programu i na co jako początkujący kucharz przeznaczyłby wygraną. Zdradza też, czy jest przesądny.

 • Norbi wyjechał w egzotyczną podróż poślubną z trzecią żoną. Pracują nad dzieckiem!

  ...w podróży poślubnej na Kubie. Oboje mają dzieci z poprzednich związków, ale od pół roku starają się o kolejne.  "Na razie bez sukcesów, ale może na Kubie nam się wreszcie uda" - dodaje Norbi z nadzieją.

 • "House of Cards": Nie chodzi w ogóle o politykę

  "Praca przy 'House of Cards' jest najlepszym doświadczeniem w całym moim życiu zawodowym. Będzie mi bardzo miło ciągnąć to tak długo, jak będzie potrzeba" - mówi w rozmowie z RMF FM Michael Dobbs, twórca książkowego pierwowzoru historii Franka Underwooda i producent wykonawczy bijącego rekordy popularności serialu z Kevinem Spacey w roli głównej.

 • Moda na sukces

  Stephanie i Thorne pracują nad nagraniem, które ma stanowić hołd dla Erica i jego pracy. Senior rodu próbuje przekonać syna, że obecność jego matki w domku...

 • Agata Kulesza: Możemy być z siebie dumni!

  "Uważam, że mam ogromne szczęście" - mówi Agata Kulesza. Aktorka, której rolą w "Idzie" Pawła Pawlikowskiego zachwyca się cały świat, zaskoczy nas niebawem nową kreacją. W filmie "Pani z przedszkola" Marcina Krzyształowicza gwiazda wciela się w postać, która w niczym nie przypomina jej dotychczasowych kinowych bohaterek.

Zdjęcia na temat: sukces pracują
Wideo na temat: sukces pracują
Dyskusje na temat: sukces pracują