• Informacje na temat:

  sukces seleny

Artykuły na temat: sukces seleny
 • Justin Bieber i Selena Gomez znów razem!

  Relacje Seleny Gomez i Justina Biebera są na tyle skomplikowane, że trudno zliczyć, ile razy się rozstawali i wracali do siebie. O ich ostatnim zejściu się media rozpisywały się na początku lipca(...). Wróżycie sukces ich związkowi?

 • ...okrzyknięci zostali jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Wydawało się, że są dla siebie stworzeni. Oboje z sukcesami w pracy zawodowej, z podobnymi celami, ceniący sobie tradycyjne(...) wspólnego gniazdka" - donosił informator jednej z kolorowych gazet. Obecnie "miska" widywana jest z brazylijskim modelem. Nie przetrwało także uczucie Seleny Gomez i Abla Makkonena Tesfaye'a...

 • Szpiegowski klip Seleny Gomez

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć najnowszy klip 18-letniej Seleny Gomez. Singel "Round And Round" nagrany pod szyldem Selena Gomez & The Scene jest pierwszym utworem z drugiej płyty wokalistki "A Year Without Rain", która swoją premierę będzie miała 17 września tego roku.

 • Marzy o kinie akcji

  Choć aktorska kariera wciąż ją zaskakuje, gwiazda "Underworld" nie narzeka - właśnie zagrała w czwartej części "wampirzego" cyklu.

 • Zaskakujący numer jeden na Wyspach

  Singel "Call Me Maybe" 26-letniej Kanadyjki Carly Rae Jepsen zadebiutował na 1. miejscu oficjalnej brytyjskiej listy przebojów!

 • Jennifer Lopez odsłoniła swoją gwiazdę w Alei Sław

  Aktorka i piosenkarka Jennifer Lopez została uhonorowana gwiazdą w Alei Sław. Jej gwiazda nosi numer 2500. Podczas uroczystości na Hollywood Boulvard towarzystwa dotrzymywały jej dzieci - Max i Emma oraz partner Casper Smart.

 • Nie bądź Moopetem. Zmuppeciej.

  "Muppety" ("The Muppets"), reż. James Bobin, USA 2011, dystrybutor Forum Film, premiera kinowa 20 stycznia 2012 roku.

 • Lindsay Lohan jak Liz Taylor?

  Ma niespełna 27 lat, częścią składową jej krwi są niedozwolone substancje, za styczność z którymi regularnie ląduje za kratkami. Czasem zdarza się jej zrobić burdę na imprezie, pobić fotoreportera lub odwrócić kolejność nakładania makijażu. Każda taka wpadka jest odnotowana przez media, bo Lindsay Lohan to temat, który się nie nudzi.

 • Wybierz swojego wampira!

  Kilka dni temu w kinach zadebiutowała kolejna część "Sagi Zmierzch" - "Zaćmienie". Jednym z jej bohaterów jest młody, przystojny i dobrze zbudowany wampir o imieniu Edward, na punkcie którego zwariowały już miliony przedstawicielek płci pięknej. Jak to się dzieje, że w ostatnim czasie wręcz zalewa nas fala strzyg i umrzyków, a mimo wszystko wciąż jest ogromny popyt na kolejnych bohaterów z wystającymi kłami?