• Informacje na temat:

  sukces serialu

Artykuły na temat: sukces serialu
 • "Siódme niebo": Mroczne sekrety serialu

  Pomysłodawczynią "Siódmego nieba" jest Brenda Hampton, odpowiedzialna wcześniej za sukces serialu "Szaleję za tobą". Historia pastora Erica Camdena i jego rodziny tak spodobała się Aaronowi Spellingowi, że postanowił zainwestować w produkcję. Miała ona być odpowiedzią na sitcomy o dysfunkcyjnych amerykańskich rodzinach. Camdenowie mieli być postaciami niemal krystalicznymi. Jednak serial serialem...

 • "Moda na sukces": To już koniec?

  Kilka tygodni temu świętowaliśmy 20-lecie emisji serialu "Moda na sukces" w Polsce, a teraz spadła na nas wiadomość o zdjęciu produkcji z anteny. Dlaczego? I czy na zawsze?

 • "Blondynka": Zmiany w obsadzie serialu

  TVP 1 rusza z emisją 8. części przygód Sylwii Kubus. W tej roli zobaczymy aktorkę nominowaną do Telekamery Tele Tygodnia 2020 za rolę w „Na dobre i na złe”. 10 lat temu Marta Żmuda Trzebiatowska dostała propozycję zagrania w 1. sezonie serialu. Wybrała wtedy pracę na planie „Ślubów panieńskich”. Teraz jest czwartą Sylwią Kubus. Wcześniej wcieliły się w nią: Julia Pietrucha, Joanna Moro...

 • Natalia Avelon po raz pierwszy w polskim serialu

  Piękna Polka, która do tej pory była znana i uznana za naszą zachodnia granicą, po raz pierwszy występuje w polskim serialu Natalię Avelon zobaczymy w "Na krawędzi 2" już w najbliższy czwartek, 2 października, o godzinie 22.05 w Polsacie.

 • ​"Zniewolona": Ogromna oglądalność serialu. TVP liderem!

  Ukraiński serial w ciągu kilku dni zawładnął sercami widzów. Chyba nikt nie spodziewał się, że nieznana nikomu wcześniej produkcja odniesie aż taki sukces. Oglądanie serialu stało się codziennym rytuałem dla milionów Polaków.

 • "Alternatywy 4": 12 rzeczy, których nie wiecie o serialu

  Stanisław Bareja chciał go kręcić już w 1979 roku. Planował jednak inny tytuł: "Nasz Dom". Być może i w nim byłoby 12 (no dobrze, 13) mieszkań. Zobaczmy, ile wiedzą Państwo o nich, ich lokatorach, sekretach i wpadkach serialu "Alternatywy 4".

 • "Wiedźmin": Tomek Bagiński o serialu, Yennefer i współpracy z Andrzejem Sapkowskim

  Podczas spotkania prasowego z okazji premiery "Wiedźmina" mieliśmy okazję przez chwilę porozmawiać o serialu z Tomkiem Bagińskim, producentem wykonawczym serii. Czego dowiedzieliśmy się w trakcie spotkania?

 • John McCook: 27 lat w jednym serialu

  John McCook od 27 lat gra rolę Eryka Forrestera w "Modzie na sukces" i nadal kocha tę pracę. Za swoje największe życiowe osiągnięcie uważa szczęśliwe małżeństwo, którego sekret tkwi w rozmowie i wspólnym podejmowaniu decyzji.

 • "Przyjaciele": Będzie dalszy ciąg serialu?

  Jak potoczyły się losy gwiazd serialu "Przyjaciele" po jego zakończeniu? Dlaczego niektórzy nie chcą powrotu do starych ról? Ostatnio Jennifer Aniston uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła swój plan.

 • To był duet! Jak potoczyły się losy gwiazd serialu "Niania"?

  Zamożny producent telewizyjny, a prywatnie 40-letni wdowiec Maksymilian Skalski, i roztrzepana opiekunka jego trójki dzieci, 30-letnia Frania Maj, na pozór zupełnie do siebie nie pasowali. Jednak zgodnie z oryginalną, amerykańską wersją serialu, w ostatnich odcinkach mieli zakochać się w sobie i wziąć ślub.

Zdjęcia na temat: sukces serialu
Wideo na temat: sukces serialu
Dyskusje na temat: sukces serialu