• Informacje na temat:

  sukces telenoweli

Artykuły na temat: sukces telenoweli
 • "Korona królów": Premiera telenoweli historycznej. Pierwsze wrażenia

  Dwa pilotażowe odcinki telenoweli historycznej "Korona królów" zadebiutowały na antenie 1 stycznia 2018 roku o godz. 18:30 i 19:00. Pierwszy epizod przyciągnął przed telewizory 4,19 mln oglądających, a drugi - 4,15 mln widzów.  Z wyników oglądalności bardzo zadowolony jest prezes TVP, Jacek Kurski, który na Twitterze napisał, że to "udany start" serialu. "Uważam to za nasz sukces, że udało się...

 • Pożegnanie z "Modą na sukces"

  Niestety, nie mamy dobrych wieści dla fanów "Mody na sukces". Krążące plotki, że najdłużej emitowany w Polsce serial znika z anteny Jedynki właśnie się potwierdziły. Ostatni odcinek serii o perypetiach rodziny Forresterów zobaczymy we wtorek, 9 grudnia. Jego miejsce zajmą powtórki "Sąsiadów".

 • „Nigdy cię nie zapomnę”: Telenowela, która okazała się hitem

  ...roku, po tym, jak poczuła się dyskryminowana ze względu na ciążę. Podpisała wtedy ekskluzywny kontrakt z Aztecą. Zagrała w czterech telenowelach, z których umiarkowany sukces odniosło jedynie "Cielo(...) czarny charakter w nowej telenoweli Juana Alberta Castro "Pasión y poder". Równorzędną główną rolę otrzymał Jorge Salinas. Ciekawe, jak będzie układała się ich współpraca, ponieważ Ferdek znany jest...

 • Rzecznik TVP potwierdza: Koniec "Mody na sukces"

  "Zgodnie z obietnicą informuję, że 9 grudnia br. TVP1 nada ostatni odcinek 'Mody na Sukces'" - poinformował na Facebooku rzecznik prasowy TVP, Jacek Rakowiecki.

 • Najlepsze telenowele 2015

  ...już od ponad piętnastu lat, kiedy to sukcesem okazała się kolumbijska "Brzydula". Rosy Ocampo, która dziewięć lat temu nakręciła remake hitu z Aną Marią Orozco, tym razem postawiła na autorski(...) i uświadamianie widzom, że należy walczyć z mobbingiem, a sukces nie jest zarezerwowany tylko dla ludzi urodziwych. Serial spotkał się z życzliwym przyjęciem w Meksyku i z pewnością spodobałby się również widzom...

 • Komediowy przepis na sukces?

  Telewizja Puls produkuje swój pierwszy serial komediowy, w którym zagrają wielkie gwiazdy. Czy to wystarczy, by widzowie pokochali "Przypadki Cezarego P."? Przekonamy się już za kilka tygodni.

 • "Moda na sukces": Serialowa Brooke znalazła szczęście?

  Katherine Kelly Lang jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych serialowych aktorek. Największą popularność zdobyła dzięki roli Brooke Logan w najsłynniejszej telenoweli świata - "Modzie na sukces", w której gra od... 27 lat.

 • Powrót "Mody na sukces"! Od 1 kwietnia w serwisie Player.pl

  "Moda na sukces" wraca na ekrany! Kolejne perypetie Forresterów będzie można śledzić od 1 kwietnia na platformie Player.pl.

 • To nie koniec "Mody na sukces"?

  W rekordowym okresie, 17 lat temu, serial osiągał oglądalność 5 milinów widzów. Ostatni odcinek "Mody na sukces" wyemitowany w TVP1 we wtorek śledziło zaledwie 490 tys.

 • Katherine Kelly Lang znalazła szczęście?

  Katherine Kelly Lang jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych serialowych aktorek. Największą popularność zdobyła dzięki roli Brooke Logan w najsłynniejszej telenoweli świata - "Modzie na sukces", w której gra od... 27 lat.

Zdjęcia na temat: sukces telenoweli
Dyskusje na temat: sukces telenoweli