• Informacje na temat:

  sukcesy osiąga

Artykuły na temat: sukcesy osiąga
 • Małgorzata Kożuchowska jest dumna z męża! Osiąga niesamowite sukcesy!

  Małgorzata Kożuchowska (44 l.) długo nie mogła się pogodzić, że mąż Bartek Wróblewski (38 l.) często jest postrzegany jako „mąż swojej żony”. Ale teraz wszystko się zmienia. Potwierdzają się plotki - mężczyzna jest szanowany jako biznesmen, a nawet ma ponoć szansę, by... wrócić do dziennikarstwa!

 • Walerija Żurawlewa została Polką

  Walerija Żurawlewa, która na parkiecie "Dancing With The Stars" partneruje Grzegorzowi Łapanowskiemu, kilka tygodni temu otrzymała polskie obywatelstwo.

 • Kasia Tusk będzie milionerką? Dorobi się na ubraniach!

  Kasia Tusk (29 l.) zaistniała w świecie mody jako blogerka. Teraz staje się rekinem biznesu i osiąga pierwsze poważne sukcesy!

 • Sukcesy "Austina Powersa"

  Studio New Line Cinema, producent filmu "Austin Powers i złoty członek" , poinformowało w środę, 21 sierpnia, o sukcesach, jakie osiąga trzecia część przygód szpiega specjalnej troski. Produkcja zdołała pokonać wyniki, jakie osiągnęła poprzednia część cyklu, obraz "Austin Powers: Szpieg, który nie umiera nigdy" i tym samym stała się największym sukcesem serii. "Austin Powers 3" znalazł się

 • Tylko z tobą

  Stambuł. Biznesmen Yigit Kozan (Tolgahan Sayisman) osiąga sukcesy zawodowe i twardo stąpa po ziemi. W przeszłości ożenił się ze swoją krewną, której nie...

 • Nikki Sixx pisze dla Aerosmith

  W czasie, gdy Motley Crue ma przerwę w działalności Nikki Sixx, lider i basista Kalifornijczyków, zajmuje się pisaniem piosenek dla innych artystów oraz porządkowaniem spraw osobistych. Co najważniejsze, na obu frontach osiąga sukcesy.

 • Ewa Bilan-Stoch ma co świętować! Kamil Stoch może być dumny z żony

  Kamil Stoch (31 l.) może być dumny z żony! Ewa Bilan-Stoch (33 l.) osiąga kolejne zawodowe sukcesy. Już niebawem przed nią nowe wyzwanie. Jak się do niego przygotowuje?

 • Wszechstronny Chuck Wright

  Chuck Wright, gitarzysta basowy znany z grup House Of Lords, Quiet Riot i nagrań innych rockowych muzyków (m.in. W.A.S.P., Ted Nugent, Doro), nie tylko grze na instrumencie się poświęca. Oprócz pracy w studiu nagraniowym basista zajmuje się projektowaniem obwolut płyt i także na tym polu osiąga sukcesy.

 • Kinga Duda będzie reprezentowała Uniwersytet Jagielloński w prestiżowym konkursie!

  Kinga Duda (22 l.) odnosi swoje pierwsze sukcesy! Jak się okazuje, będzie reprezentowała Uniwersytet Jagielloński w prestiżowym międzynarodowym konkursie dotyczącym zagadnień prawnych. Córka prezydenta jest na 4. roku prawa i jak tak dalej pójdzie, to studia skończy z wyróżnieniem.

 • Varius Manx zmieniają wokalistkę

  Zespół Varius Manx zmienia wokalistkę. Grupa po trzech latach rozstała się z Anną Józefiną Lubieniecką i zapowiada, że wkrótce zostanie przedstawiona nowa wokalistka.