• Informacje na temat:

  sukienka całokształt

Artykuły na temat: sukienka całokształt
 • Ania odda piosenki Krawczykowi

  Ania Dąbrowska w trakcie prac nad albumem "W spodniach, czy w sukience?" nagrała 30 utworów, z czego 20 nie znajdzie się na płycie. Jednak wokalistka ma już pomysł, co zrobić z tymi "odrzuconymi".

 • Dramaturg, scenarzysta, reżyser i producent George Axelrod zmarł w sobotę, 21 czerwca, w Los Angeles, w wieku 81 lat. Autor wielu sztuk, ekranowych adaptacji oraz tekstów dla radia i telewizji uważany był za jednego z prekursorów amerykańskiej rewolucji seksualnej i największego specjalistę od czarnej satyry w latach 50. i 60. Sławę przyniosły mu filmy "Słomiany wdowiec" (1955) z Marilyn Monroe i "Śniadanie u Tiffany'ego" (1961) z Audrey Hepburn.

 • Nicole Kidman doktorat z... akcentu

  Nicole Kidman wyznała, że mimo wielu ról w hollywoodzkich produkcjach, jej amerykański akcent wymaga nieustannego szlifowania. Pracę nad odpowiednią wymową gwiazda porównała do pisania doktoratu.

 • Fryderyki: Dąbrowska, Peszek...

  Ania Dąbrowska, Czesław Śpiewa, Maria Peszek i grupa Coma otrzymali najwięcej nominacji do tegorocznych nagród Fryderyki 2009 - ogłosili w czwartek w Warszawie organizatorzy plebiscytu.

 • Ania, Maria czy Czesław?

  Gala wręczenia Nagrody Akademii Fonograficznej Fryderyk 2009 w kategoriach muzyki rozrywkowej, poważnej i jazzowej odbędzie się w poniedziałek (20 kwietnia). Największe szanse na statuetkę mają: Ania Dąbrowska, Maria Peszek i Czesław Śpiewa.

 • Co wiosną w Polsacie?

  "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" oraz "Twoja twarz brzmi znajomo" to nowości w wiosennej ramówce telewizji Polsat. Programy ruszają już w marcu.

 • Brit Awards 2002: Po dwie statuetki dla Kylie Minogue i Dido

  Nie obyło się bez niespodzianek podczas wręczenia nagród Brit Awards, które miało miejsce w środę, 20 lutego, w londyńskiej sali "Earl's Court". Z kwitkiem zostali odprawienie sześciokrotnie nominowani Gorillaz i mający szansę na zwycięstwo w trzech kategoriach Craig Davis. Najwięcej statuetek, choć w tym roku oznacza to zaledwie po dwie, otrzymały śpiewające panie - Kylie Minogue i Dido.

 • Oscarowa noc w INTERIA.PL!

  Jubileuszowa 80. ceremonia rozdania Oscarów rozpoczęła się w nocy z 24 na 25 lutego 2008 roku. Sala Kodak Theatre w Los Angeles już tradycyjne na jedną noc w roku stała się najważniejszym miejscem dla filmowego świata. Zapraszamy na relację na żywo z gali na stronach INTERIA.PL!

Dyskusje na temat: sukienka całokształt
 • Re: i Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walaw...

  w tej sukience powinna isć do ślubu i własnie ta suknia jest za uroczytsa na taka gale ... niby przełamana butami i torebką które sa fajne ale jako całokształt ta stylizacja się nie sprawdza... te dodatki i inna sukienka ... lub ta suknia(ale jak wspomniałam jest ona zbyt uroczytsa na ta gale, na slub idealna) i inne dodatki