• Informacje na temat:

  sukienka na szyję

Artykuły na temat: sukienka na szyję
 • Małgosia Rozenek padła ofiarą okropnego hejtu! Wytykają jej "pofałdowaną szyję"!

  ...plecy.  "Ten moment gdy sukienka jednak się na plecach się nie zapnie", "Sukienka wygląda jakby była za ciasna", "Szyja ma fałdy", "Na zdjęciach 10-15 lat temu to była zupełnie inna osoba...", "Pani...

 • Grażyna Torbicka: Dziewczyna Jamesa Bonda

  18. galę Telekamer poprowadzi ulubiony duet Polaków - Grażyna Torbicka i Artur Żmijewski. W rozmowie z "Tele Tygodniem" prezenterka zabiera wszystkich w ekscytującą podróż wspomnień o początkach plebiscytu, chwilach grozy i spotkaniach z gwiazdami.

 • Weronika Rosati może liczyć na mamę. Szyje dla niej specjalnie dostosowane sukienki

  Kto ubiera Weronikę Rosati (33 l.)? Aktorka zdradziła, że kreacje zawdzięcza swojej mamie! Teresie Rosati szycie strojów wychodzi znakomicie, ale – ku zaskoczeniu i rozczarowaniu niektórych – raczej nie można liczyć, że stworzy ogólnodostępną kolekcję dla przyszłych mam.

 • Gabriela Kownacka: To jemu zawdzięczała nazwisko

  W nim kochały się wszystkie studentki szkoły teatralnej, za nią oglądali się koledzy. A oni zakochali się w sobie...

 • Gosia Baczyńska szyła dla Księżnej Kate. Jak do tego doszło?!

  Gosia Baczyńska (51 l.) od lat jest ulubiona projektantką polskich gwiazd. Teraz jej sukienką, którą nosiła Księżna Kate podczas wizyty w Polsce, zachwyca się cały świat!

 • Björk: Łabędź na aukcji

  W drugiej połowie września odbędzie się internetowa aukcja charytatywna, podczas której można będzie kupić blisko 150 przedmiotów należących do gwiazd muzyki. Atrakcją aukcji, trwającej od 18 do 25 września, ma być słynna sukienka z łabędziem, jaką Björk nosiła na rozdaniu Oscarów w 2001 roku.

 • Agnieszka Jastrzębska to znana miłośniczka pasteli i sukni szytych z koła. Nie bez powodu w show-biznesie ma przydomek "beza". Jakiś czas temu reporterka postanowiła chyba nieco zerwać ze swych "słodkim" wizerunkiem i postawiła na czerń. Włochata sukienka musiała jej aż tak przypaść do gustu, że zaliczyła w niej już kilka ostatnich imprez. Myślicie, że to z oszczędności?

 • Suknia dla Scarlett Johansson

  Projektantka mody Stella McCartney jest pewna, że będzie szyła sukienkę dla aktorki Scarlett Johansson, która kilka dni temu się zaręczyła.

 • "Przyjaciółki": Agnieszka Sienkiewicz przerabia stare sukienki

  ...sukienkach, które - jak zdradziła - kosztowały 2,50 zł.

 • Telekamera dla złej kobiety?

  "Nie liczę na wysokie miejsce" - mówi Urszula Grabowska, która za rolę Sylwii Sztern w "Tylko miłość" zdobyła nominację do tegorocznej Telekamery. Aktorka zdradza w rozmowie z INTERIA.TV, jaką sukienkę szykuje na poniedziałkową ceremonię rozdania Telekamer i dlaczego ostatnio szyła kostium niedźwiedzia.

Zdjęcia na temat: sukienka na szyję
Wideo na temat: sukienka na szyję
 • Kanadyjskie sukienki

  Na urodzinach Zofii (Anna Seniuk) przenosimy się w świat polskiej wsi z lat 80-tych. Urodziny te są wielką ucztą smaków, kolorów, ludzi tamtego czasu, ale przede wszystkim oczekiwaniem na przyjazd Amelii i Tadeusza - córki i męża mieszkających od 10 lat w Kanadzie. Niespodziewanie Amelia przyjeżdża sama. Przenosząc się w przeszłość poznajemy prawdziwe powody jej wyjazdu i Kanadę daleką od wymarzonego ideału całej rodziny. Brutalna prawda o ojcu i niej samej ukrywana jest przed Zofią do...

 • Prawdziwa historia Kota w Butach

  "Prawdziwa historia Kota w Butach" to pełna humoru, uwspółcześniona adaptacja słynnej bajki Charles'a Perrault. Jest to jedna z najdroższych animowanych produkcji tego roku. Młody młynarz dostaje w spadku dziwnego kota, który nie dość, że mówi, to jeszcze chodzi w butach, posiadających magiczną moc. Przy pomocy różnych sztuczek i z nieodłącznym humorem, kot pomoże swojemu nowemu panu zdobyć serce pięknej królewny, której największą życiową pasją jest taniec. Nie obejdzie się przy tym bez...

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

Dyskusje na temat: sukienka na szyję
 • Re: Joanna Liszowska z mężem...

  To, że Joanna Liszowska jest w ciąży i ma trochę więcej kilogramów, nie oznacza, że musi ubierać się w workowate i zapięte pod szyję sukienki!!! Jest b.ładną kobietą...sukienka odpowiednia do uroczystości...