• Informacje na temat:

  sukienka nabierze

Artykuły na temat: sukienka nabierze
 • Sukienki dla puszystych – w kreacjach celebrytów

  ...mniejsze, a sylwetka nabierze atrakcyjnego wyglądu. Wybierz sukienki w stylu Doroty Wellman do pracy Kreacje Doroty Wellman mogą inspirować panie przy wyborze sukienek idealnych do pracy. W tym...

 • Spice Girls: Czy 23 miliony osób mogło się dać nabrać?

  Wydany 15 lat temu album "Spice" (premiera 4 listopada 1996 roku) to przykład perfekcyjnie skonstruowanej pod słuchacza płyty, nagranej przez przemyślnie stworzony zespół, składający się z pięciu żywcem wyjętych z kreskówek dla dzieci osobowości.

 • "Na Wspólnej": Oświadczyny-niespodzianka zamiast zdrady

  Anka (Agnieszka Suchora) nabierze poważnych podejrzeń, że Wiktor (Robert Gonera) ją zdradza, ale ostatecznie okaże się, że Strzelecki w sekrecie przed ukochaną planuje poprosić ją o rękę! Jaka będzie jej odpowiedź?

 • Bellucci: Ciąża dla figury

  Monica Bellucci ( "Malena" , "Pasja" ) zdradziła, że zaszła w ciążę także dlatego, że chciała wreszcie zobaczyć, jak zmienia się jej figura i ciało. "Chciałam wyglądać bardziej kobieco" - powiedziała 40-letnia aktorka.

 • Kasia Skrzynecka znów przytyła!

  ...sukienka nagle opięła się na jej brzuchu. Nie dało się nie zauważyć, że brzuszek aktorki sporo urósł. Czyżby z mężem Marcinem Łopuckim (40 l.) oczekiwali drugiego potomka?" - czytamy w tabloidzie...

 • Najlepiej ubrani celebryci

  Liderką najnowszego rankingu najlepiej ubranych gwiazd, który opublikował magazyn "Vanity Fair", jest aktorka Kerry Washington. Obok niej, w zestawieniu stylowych czytelników, znalazła się polska blogerka, Magdalena Knitter.

 • Małgorzata Kożuchowska w ciąży. Znamy termin porodu!

  Ciąża Małgorzaty Kożuchowskiej (42 l.) jest tematem numer jeden prasy kolorowej. Choć sama zainteresowana nabrała wody w usta, jej przyjaciele są bardziej wylewni.

 • Polka w amerykańskim serialu

  Postać Polki mieszkającej w Nowym Jorku pojawiła się w najnowszym odcinku nowego amerykańskiego serialu telewizji CBS "2 Broke Girls". Czy twórcy stworzyli stereotypową bohaterkę?

 • Anna Wendzikowska na imprezie ukrywała ciążowy brzuszek?! Za to biustu nie chciała schować!

  Anna Wendzikowska (36 l.) pojawiła się ostatnio na imprezie producenta pralin. Fotoreporterzy nie odstępowali jej na krok. Wszystko oczywiście za sprawą plotek o drugiej ciąży. Prezenterka starała się zasłonić ciążowe kształty, jednak nie do końca jej się to udało!

 • Louise Bourgion chce być jak Grace Kelly

  Louise Bourgoin, wschodząca gwiazda francuskiego kina, w "Riwierze dla dwojga" wciela się w Manon, młodą, romantycznie usposobioną idealistkę, która już niedługo dostanie prawdziwą życiową nauczkę...

Zdjęcia na temat: sukienka nabierze