• Informacje na temat:

  sukienka natalii

Artykuły na temat: sukienka natalii
 • Natalia Szroeder zaliczyła wpadkę na koncercie w Gdańsku. Sukienka spłatała jej figla

  ...sukieneczkę, którą ciągle podwiewało...  W pewnym momencie oczom zgromadzonych pod sceną oraz widzom przed telewizorami ukazała się bielizna Natalii. A że założyła białe majtki, trudno było je przeoczyć na...

 • Romatycznie, komediowo, kosmicznie

  Aż 11 filmów wchodzi na ekrany kin w piątek, 6 lutego. Są wśród nich rodzime produkcje: romantyczne "Warsaw by Night" i komediowe "Polskie gówno", a także nowa superprodukcja rodzeństwa Wachowskich "Jupiter: Intronizacja".

 • "rodzinka.pl": Magda pójdzie do ślubu w sukni... Natalii!

  Ślub Magdy (Olga Kalicka) i Tomka (Maciej Musiał) zbliżać się będzie coraz większymi krokami. Maria (Agata Kulesza) zdziwi się, gdy przyszła panna młoda powie jej, że nie wybrała jeszcze sukienki. Paula (Julia Wieniawa-Narkiewicz) zasugeruje Magdzie, by poszła do ołtarza w sukni... Natalii (Małgorzata Kożuchowska)!

 • Sukienka kluczem do sukcesu

  Z Natalią Lesz spotkaliśmy się podczas festiwalu Opole 2008. Wokalistka podzieliła się na gorąco wrażeniemi po zdobyciu Superjedynki w kategorii "debiut roku", a także refleksjami na temat całego festiwalu. Opole to dopiero początek pracowitego lata Natalii - czeka ją m.in. występ przed Celine Dion w Krakowie oraz na festiwalu w Sopocie (o ile się zakwalifikuje głosami widzów).

 • Raffey Cassidy zaplątała się w sukienkę na czerwonym dywanie!

  Raffey Cassidy (16 l.) przydarzyła się wpadka podczas premiery najnowszego filmu z jej udziałem.

 • Sukienka sprzedana za 4,6 mln dolarów!

  Plisowana sukienka koloru kości słoniowej , w której Marylin Monroe wystąpiła w słynnej scenie w filmie "Słomiany wdowiec" (The Seven Year Itch) , w reżyserii Billy'ego Wildera, została sprzedana na aukcji w Beverly Hills za 4,6 mln dolarów.

 • Natalia Klimas przeżyła ciężkie chwile! Pożegnała bliską osobę

  ...fanów, którzy starali się dodać Natalii otuchę w komentarzach.  *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • Opolska sensacja ma głos

  Tego chyba nikt się nie spodziewał. Natalia Lesz zdobyła Superjedynkę w kategorii "debiut roku" pokonując zespół Feel. Wokalistka otrzymała prawie 34 tysiące głosów, podczas gdy Feel niecałe 28 tysięcy.

 • ..., choć obszerna sukienka zakrywa krągłości. Fani jednak byli zachwyceni tym, jak świeżo wygląda przyszła mama. 

 • W co wierzy Natalia Kukulska?

  Natalia Kukulska przygotowała teledysk do najbardziej osobistej piosenki z płyty "CoMix" - "Wierzę w nas" . Nietypowy teledysk możecie obejrzeć tylko w INTERIA.PL!

Zdjęcia na temat: sukienka natalii
Wideo na temat: sukienka natalii
 • Natalia Siwiec udzieliła Jastrzębskiej wywiadu. O czym mówiła?

  Podczas ostatniej imprezy wyszło na jaw, że Natalia Siwiec (33 l.) jest w ciąży! Pod dość obcisłą sukienką trudno było jej ukryć brzuszek. Przy okazji swojej obecności na salonach celebrytka udzieliła wywiadu. Opowiadała o imprezowaniu i o Studio 54. Był to najpopularniejszy i najbardziej ekskluzywny pod koniec lat siedemdziesiątych nocny klub w Stanach Zjednoczonych. - Żałuję, że nie urodziłam się w tamtych latach i nie mogłam przeżyć choć jednej imprezy - zdradziła w "Dzień Dobry TVN"...

 • Kanadyjskie sukienki

  Na urodzinach Zofii (Anna Seniuk) przenosimy się w świat polskiej wsi z lat 80-tych. Urodziny te są wielką ucztą smaków, kolorów, ludzi tamtego czasu, ale przede wszystkim oczekiwaniem na przyjazd Amelii i Tadeusza - córki i męża mieszkających od 10 lat w Kanadzie. Niespodziewanie Amelia przyjeżdża sama. Przenosząc się w przeszłość poznajemy prawdziwe powody jej wyjazdu i Kanadę daleką od wymarzonego ideału całej rodziny. Brutalna prawda o ojcu i niej samej ukrywana jest przed Zofią do...

 • "Barwy szczęścia": Zwiastun odc. 1664.

  na strefy wpływów w mieście. Przy okazji negocjacji Jakubczyk sugeruje Natalii, że firma Wilka ma problemy.

 • Puzzle

  Usłużna gospodyni, przykładna żona i troskliwa matka - oto Maria del Carmen, mieszkanka Buenos Aires. Jej synowie są już niemal dorośli, a małżeństwo całkiem znośne, choć dalekie od idealnego. Jednak za sprawą urodzinowego prezentu - puzzli z portretem Nefretete - Maria niespodziewanie odkrywa nowy świat przyjemności i talent, o którego istnieniu nie miała pojęcia... W obawie przed reakcją męża i rodziny, będzie go rozwijała nocami i w tajemnicy. Dzięki niemu nie tylko spojrzy na swoje życie...

Dyskusje na temat: sukienka natalii